Skocz do zawartości

Recommended Posts

Sprzedający leon691 - wielki pozytyw. Mega szybka transakcja. Polecam.

Lesiu - ewenement. Sprzedajesz rzecz poprzez forum i zyskujesz świetnego kolegę i kompana do rozmów. Bardzo uczciwy i rzetelny człowiek.
Cieszę się, że mieszkamy daleko. Przy odbiorze osobistym trzeźwy bym do domu nie wracał.

Link to post
Share on other sites

Ja po raz kolejny jestem zadowolony z kupna od użytkownika MAŁY. Najpierw kupiłem pamięci od niego i były super zapakowane. Teraz kupno dysku i znowu wszystko szybko i bez zbędnego pitolenia. No ii... duuużo folii bąbelkowej :rotfl: Będę miał co robić :D

Link to post
Share on other sites

Temat nie zawiera żadnego ogłoszenia, a jedynie pozytywną opinię o użytkowniku 

KamellotK1

zamawiałem u niego mikro Zalman mic1, wyszystko szybko i sprawnie, a co najważniejsze kontakt z nim był świetny, można było wszystkiego dowiedzieć i dobrze dogadać. Tak więc, polecam na przyszłość robić u niego zakupy :D

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

obawiam się, że jestem kolejną osobą oszukaną przez sklep sleevekingmagicznie korespondencja umarła po tym jak została potwierdzona moja płatność a opinie na necie i facebooku jasno wskazują na działalność oszusta.

 

Ostrzegam wszystkich przed tym sprzedawcą, choć pewnie jak tylko ktoś pomyśli o sprawdzeniu opinii to moja dodatkowa nie będzie konieczna.

 

K.

 

Ortografia... Biafra

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Polecam użytkownika MatysB, Tanio,szybko i bezpiecznie.Wysłałem pieniążki w ciemno otrzymałem towar sprawny świetny kontakt  szybka wysyłka. Polecam !!!

 

Polecam też sprzedawcę RuLeR Też Tanio,szybko i bezpiecznie Tylko przez allegro bo była grubsza kasa. Towar w stanie idealnym dobrze zapakowany,szybka wysyłka i miły kontakt. Polecam !!!

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...