Skocz do zawartości

Najlepszy smartfon na rynku


Recommended Posts

Powiem krótko - Lenovo K900:

Ekran: 5,5" 1920x1080pix;

Hardware: Intel Atom 2x 2.05 Ghz, 2Gb RAM

Obudowa ze stali szczotkowanej, aparat 13mpix, Gorilla glass II, bateria 2500...

I czego tu chcieć więcej... Może dla niektórych 16Gb to mało a kart nie przyjmuje, ale cóż nie ma, idealnego telefonu... 

Link to post
Share on other sites

Tabalan - Ty widocznie nie Rozumiesz idei :) ja mam Lenovo ThinkPad Twist S230u z modemem  3G i można na upartego zainicjować połączenie głosowe :) jakiego szyku zadaję jak wyjmuję 12.5 cala konwertuję w tablet i przyładam do ucha   :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Takie smartfon jeszcze nie powstał - albo nakładka nie będzie komuś pasować; albo ekran (AMOLED, True IPS, TN), zagęszczenie pikseli, aparat, jakość dźwięku, aplikacje, aktualizacje, jakość wykonania, przekątna ekranu, użyty system, wydajność czy pojemność baterii. Jedne wady wymieniasz na drugie.

 

Edytowane przez Ave20
Link to post
Share on other sites

Fakt, system to rzecz sprzeczna, ale aparat czy jakość dźwięku można cały czas ulepszać. Podobnie z ekranami - Nokia pokazała, że jak się chce to można zrobić porządny AMOLED i nie trzeba męczyć się z tym gównem które produkuje Samsung, a Sony ze zwykłego TN stworzył coś naprawdę porządnego poprzez Triluminos (natomiast IPS z Triluminos może uchodzić za praktycznie idealny ekran). Jakość wykonania też nie jest trudna do poprawy - Lumia 920. Niby ten sam materiał co SGS3/4, a zobacz jaka różnica. W dodatku przy unibody można spokojnie dać slot na kartę microSD (Sony Xperia Honami). Z tymi aktualizacjami to chyba zażartowałeś. Dobrze zoptymalizowane aktualizacje zawsze są dobre, szczególnie jeżeli będziemy je długo dostawać.

 

Problematyczne są nakładki, wgrane aplikacje (niektórzy lubią zaśmiecać sobie telefon) oraz przekątna.

 

Jak dla mnie na chwilę obecną to najlepszym smartfonem jest Xiaomi mi-2s, ponieważ pokazuje, że niewielki smartfon (4,3") też może być porządnie wykonany, mieć mocne podzespoły (takie jak SGS4, wersja normalna ze Snap600) oraz pojemną baterię (3200 mAh o ile się nie mylę).

Link to post
Share on other sites
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...