Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zależy jaki masz monitor.Jeśli grasz w rozdziałce 1280x1024 to bierz 512 bo 1gb potrzebne jest razczej w rozdzielczościach wyższych.Jeśli masz zamiar zmieniać monitor na lepszy,to możesz wziąść 1gb.

Link to post
Share on other sites

nie polecam zadnej firmy - to absolutnie z reguly bez znaczenia jaka firma ja wyprodukowala (w rzadkich przypadkach sa dodatnie odstepstwa dla "krotszych" pamieci w jakims produkcie ale raczej nie tutaj ) - liczy sie tylko wydajnosc zainstalowanego chlodzenia

Link to post
Share on other sites

Ja polecam tego HIS'a którego zaproponował lopez , miedziany orb nie grzeje się tak jak standartowy referent. Temperatury w idle 33 i stress 60. Co do głośności chłodzenia to na 50% jest jeszcze cisza ale wyżej to suszarka.

Link to post
Share on other sites

ktore modele maja ciche i wydajne chlodzenie?

w testach KS(marzec) ocenili ze jakis model MSI mial glosne, a asusa-raczej glosne

i jeszcze jedno: jesli chlodzenie podobne to lepiej brac karte 2 slotowa czy 1 slotowa?

jak sie sprawa wtedy ma w crossfire? czy jaky jedna wsadzic w zlacze x16 a druga w x8 to bedzie duzy spadek wydajnosci?

Link to post
Share on other sites

ogolnie chyba najwydajniejszym z niekosztownych (dla tego tdp ) jest accelero przy poborze rzedu 85W jest szalenie kulturalne przy 50% zachowuje nadmiarowo niska temperature 55-60C wiec

przy wykreconym 5770 nieprzekroczysz 60% i bedzie conajmniej b.dobrze z temperatura 65-70

(ma bardzo latwy demontaz - prosta mozliwosc dosmarowania jakims lepszym smarowidlem bez utraty gwarancji)

 

his na rurach tez perezentuje sie nienajgorzej ale jednak to tylko "gole" rury troche malo oblozone lisciem

 

o standardzie to raczej zapomnij

wszystko zalezy od tego jak masz rozsrtawione zlacza na plycie - podaj model

 

ps

to ze cos ocenili to nieznaczy ze tak sie bedzie zachowywala po ingerencji uzytkownika w obroty - testy przeprowadza sie z regoly na ustawieniach firmowych ktore niekoniecznie sa najlepszymi z mozliwych

nie patrz na wytestowany chalas - patrz jak wyglada jak jest zbudoway i jaki jest rozmiarowo radiator , obroty zawsze mozna obnizyc to akurat zaden problem

 

 

wlasnie wylukalem ze ten szafirek jest rownie obiecujacy o ile nie wygrywajacy ;)

http://www.agito.pl/karty-graficzne/sap ... 248:457366

Link to post
Share on other sites

bardzo dobre chlodzenie do twin frozr montowane na msi .mam takie na gts250 i prezeszlo moje najsmielsze oczekiwania jest szalenie cicho i chlodno :P takiego dobrego chlodzenia na karcie graficznej to jeszcze nie mialem :P niestety takie chlodzenie wystempuje na 5770 ale sa to drogie wersje napewno nie naleza one do najbardziej olacalnych ;)

proponuje jednak to chlodzenie jakie wystempuje na karcie powercolor zaproponowanej przez lopeza2

chlodzenie to uroda nie grzeszy ale jest wydajne proste w konstrukcji i ciche :evil:

pozdrawiam

szafirek wylukany przez lopeza tez bedzie napewno dobry :P

Link to post
Share on other sites

ja powiem tak ktora bys nie wybral i tak bedziesz zdaowolony ( z tych dwoch)jednak jak bym ja mial wybierac to szczerze tez bym wybral szafirka ale nie ze wzgledu na wydajnosc chlodzenia tylko ze wzgledy na urode bo przyznam ze jestem czlowiekiem ktory nieco przyklada do tego uwagi ;)

bierz szafira tego niezastanawiaj sie bedziesz napewno zadowolony napewno nie jestem jedyna osaba ktora tak uwaza :P

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

a ktora karta bardziej by pasowala zeby w przyszlosci dolozyc druga i polaczyc w crossfire?

chetnie bym zobaczyl jakies testy porownawcze tych grafik mi jeszcze jakichs innych

dla mnie niby tez wyglad grafiki jest wazny, ale wazniejsze jest maly halas i dobre OC

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...