Skocz do zawartości

Czy GTA 4 pojdzie mi na takim sprzecie


Recommended Posts

bo xp ciagnie 3 albo 3.20 juz nie pamietam..

Tu nie ma podziałów na konkretne systemy, a na to ile każdy 32bitowy system potrafi obsłużyć pamięci. W przypadku 32bitowych po prostu brakuje adresów by przypisać 4GB.
Link to post
Share on other sites

Witam ponownie wszystkich. Dolozylem troche ramu bo mam teraz 4 GB i karte wstawilem ZOTAC GeForce 9600GT 1GB. GTA 4 chodzi teraz pięknie. Gram na rozdzialce 1024-768 wiekszej nie moge ustawic bo monitor ma 17' i tak najlepiej wyglada przy tej rozdzialce. Gram na high i highest. A paski z widocznoscia itp mam ustawione na troszke mniej niz polowe.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

No i śmiga mi GTA 4 na moim sprzęcie ;)

*M3A785GMH/128M

*integra HD4200 (OC 900 MHz)

*PhenomII x2 555BE @B55 x4 (OC 3400MHz - chłodzenie boxowe)

*2GB DDR3 Goodram 1600 CL9

*zasiłka modecom mc-350

*samsung f3 500GB

*windows 7 professional (64bit)

*monitor LG 22' 1680x1050pxl

 

Na rozdziałce 1280x768 ustawieniach medium i tylko tekstury na low, przy rysowaniu 35, detalach 35, ...3 mam 11-13fps (grać się da, ale się przycina przy dużej szybkości auta)

Na rozdziałce 1024x768 ustawienia j/w jest już sporo lepiej - 17-20fps (na takiej gram)

Na rozdziałce 800x600 i ustawieniach j/w mam 23-26fps

Wszystkie pomiary były dokonywane na benchmarku wbudowanym w grę w opcji ustawienia grafiki.

 

Teraz kolejna sprawa jaka mnie irytuje, wszystkie testy powyżej były prowadzone na PhenomII x2 555 (3,4GHz), bo jak odblokowuje procesor na stabilne 4 rdzenie (2,0V) to albo gra mi się zawiesza i wychodzi z niej, albo się bardziej przycina niż na 2 rdzeniach ;) O co może chodzić? Procek przy tym napięciu był testowany w OCCT i nie było błędów (?)

 

Macie jakieś pomysły? Może w grze się coś zmienia dodatkowo? Już i napięcie podnosiłem i dalej to samo ;)

Link to post
Share on other sites

Teraz kolejna sprawa jaka mnie irytuje, wszystkie testy powyżej były prowadzone na PhenomII x2 555 (3,4GHz), bo jak odblokowuje procesor na stabilne 4 rdzenie (2,0V)

Gdybyś dał takie napięcie to widziałbyś procesor wylatujący przez płytę na drugą stronę.
Link to post
Share on other sites

Sorry powaliło mi się z tym napięciem :D:P

dałem 1,35V przy odblokowanych 4 rdzeniach. :wariat:

No ale czego może być to przyczyną ten reset i słabsze działanie gry przy 4 rdzeniach niż przy 2?

Kolejna sprawa, że dałem w biosie dla grafy z auto na 512MB ... źle czy dobrze?

Link to post
Share on other sites

Temperatury monitoruję programem ASRock OC Tuner, dołączonym do płyty głównej i pokazuje 38 - max 45 stopni. W biosie to samo. Poza tym procesor przeszedł pomyślnie godzinny test programem OCCT i było wszystko ok. Sam już nie wiem w czym problem :P Jakieś pomysły?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...