Skocz do zawartości

Czy GTA 4 pojdzie mi na takim sprzecie


Recommended Posts

Zapomnij o w miare dobrym grania w GTA4 na tej karcie i z tym procesorem ... mówisz że na YouTube były filmiki że mieli ustawione na medium /high ... ale pewnie w rozd. 800-600 ... ta 9400 to dużo gorsza karta niż GF 7900 GS ... wiem bo jeszcze rok temu miałem tą karte ... według mnie podkrecenie tej karty nic ci nie da bo wątpie ze nagle dasz wieksze ustawienia dla gry ... lepiej już wyłóż na jakąs lepszą

Link to post
Share on other sites

Browar0707 podaj pelna specyfikacje karty... i ile ma mb czy tam gb?? ^^

 

A jak myśłicie pójdzie pograć w GTA4 na takim sprzęcie?:

 

*phenom II x2 555 (3,2GHz) ew @ B55 x4

*ASRocka M3A785GMH/128M (zintegrowana karta Radeon HD4200)

*2GB goodram DDR3 1600MHz

co do procka to pograsz napewno.. troche skrecisz i bedzie git. ram tez pociagnie.. a jaki masz system wgl??

Link to post
Share on other sites

A jak myśłicie pójdzie pograć w GTA4 na takim sprzęcie?:

 

*phenom II x2 555 (3,2GHz) ew @ B55 x4

*ASRocka M3A785GMH/128M (zintegrowana karta Radeon HD4200)

*2GB goodram DDR3 1600MHz

Do komfortowej gry masz zbyt mało RAM'u i zbyt słabą grafikę.

Link to post
Share on other sites

Browar0707 podaj pelna specyfikacje karty... i ile ma mb czy tam gb?? :co:

Karta zintegrowana na płycie jak niżej...

ASRock M3A785GMH/128M (zintegrowana karta graficzna - Radeon HD4200)

 

 

co do procka to pograsz napewno.. troche skrecisz i bedzie git. ram tez pociagnie.. a jaki masz system wgl??

Win XP oraz 7 :D

 

Chodzi mi o to czy da się grać nawet na niższych ustawieniach? Żeby nie było klatka po klatce i bez przycięć. Bo na max to można zapomieć ;)

Link to post
Share on other sites

Nikt w dzisiejszych czasach nie ma gier oryginalnych... tylko co niektore tytuly a reszta jak sie nawinie :P

Nie mierz innych swoją miarą. Ja mam całą półkę oryginałów i tony płyt z czasopism.
Link to post
Share on other sites

Tak. Ale teraz wlasnie mowisz o sobie i o ludziach ze swojego otoczenia. Ja naprzyklad zamiast kupywac oryginal bo nie raz mi jest nieptrzebny jak mam pirata wole ta kase przeznaczyc na sobote i sie zabawic :P. A niestety wiekszosc jest ludzi takich ktorych na to nie stac. W tym wypadku nie mowie o sobie.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...