Skocz do zawartości

Tracer Highlander 500w-cudo czy cud?


Recommended Posts

Witam,mam tracera highlandera 500w i przez rok śmiga na kompie:

Asus p5q se plus

OCZ Reaper 4x1gb 1066mhz

Core2Duo e7500 OC 3.8Ghz

GeForce GTS250 Sparkle Calibre 512MB DDR3/256BIT

Seagate Barracuda 250w

3 wentylatory (2 świecące)

Czy ten zasilacz pokazał że tracer potrafi coś zrobić czy jak?

Dużo narzekań słyszałem na inne tracery (i słusznie) ale ten chodzi bez zarzutu i nie wiem czy go wymieniać czy też nie.Nigdzie nie ma dokładnych recenzji tego modelu,a szkoda.

Link to post
Share on other sites

zbierasz na wyjacy "syf" o nieszczegolnej chearakterystyce i udawanych 500w ? ^^

odpusc sobie i kup cos co sie sprawdza

http://www.ram.net.pl/product_info.php? ... s_id=52163

Mam ten zasilacz od 1,5 miesiąca. Jedyną wadą na razie jaką zobaczyłem to jest jego głośność. Nie sądzę by miał udawane 500w. Sas11 jak coś na temat tego zasilacza chcesz wiedzieć to pytaj.

Na twoim miejscu dozbierał bym do OCZ ModXStream 500W.

Link to post
Share on other sites

moj kumpel uzywa wciaz feela i tez bilby sie gdyby powiedziec ze ma syf co niezmienia faktu ze syf to syf - syfem jest tez cos co udaje ze jest dobre i kaze sobie za to udawanie sporo placic a nie cos co tylko jest tak straszne iz uzywac sie tego prawie nie da

 

wybaczcie jesli urazilem (niechcialem) ale niestety takie sa fakty - moze nie Syf przez wielkie S ale syf napewno w stosunku do rzeczy ktore nazywa sie dobrymi

 

mnie osobiscie bardzo wku.. produkty udajace lepsze niz sa , bardziej niz syfiaste z zalozenia i uczciwie powiedzane ze nie sa gornych lotow

Link to post
Share on other sites

A ja go wziąłem nowego za 120zł to mi się nawet opłaciło.

Co do zasilacza to sory ale ja chciałem napisać ModXstream a nie stealth,podobne nazwy i mi się pomyliło.Pomysle jeszczę nad corsairem 520w lub Fatal1ty.

Link to post
Share on other sites

Chyba wezmę corsaira 520 lub coś w tym stylu.

IMO już lepiej VX550. Co prawda łożysko w wentylatorze jest nieco gorsze, ale jakoś nie mam przekonania do tych Corsairów. Chyba oni sami nie są z nich dumni bo nie widać nowych modeli z więcej jak jedną linią +12v.
Link to post
Share on other sites

No wiesz, ja mialem jeszcze tydzien temu modecom feel 400W ktory ciagnal 4 rdzenie 3,8ghz + grafa 5850 (wczesniej 4 rdzenie + 3850), lacznie 2 lata 24/7, czesto obciazony wymagajacymi grami i chodzil by dalej zeby nie byl za glosny i postanowilem zmienic go na BeQuiet 530W w cenie 260zl.

Link to post
Share on other sites

ja ciągne od roku na tracer 4life 400W i nie narzekam żadnych problemów no ale przy moim starym zestawie to nawet na 200W by poszło :wariat: stary zestaw dostępny jest na moim profilu teraz kupuje nowy zasilacz OCZ 500W nie pamiętam dokładnie który model..>:wariat:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...