Skocz do zawartości

Diego_90

Bloger
  • Liczba zawartości

    496
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Komentarze pod blogami dodane przez Diego_90

  1. am taki zasilacz 650, poprzedniej seri i obodowa thermaltake urban r31, nie wiem czyja to wina ale po zamontowaniu zasilacza na dole ubodowy juz nie zamontuje wentylatora bo mi to uniemozliwia ten zasilacz

     

    Kupując zasilacz z serii Dark Power Pro trzeba być świadomym tego, że ich obudowy są odrobinę większe od standardowych. Dlatego też trudno jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie kogo to wina ;)

     

    Swoją drogą nawet dużo obudów ma problem z montażem zasilacza i wentylatora na dole (nawet jak zasilacz jest standardowych rozmiarów).

  2. Co do wspomnianego okablowania to już zostało ono zmienione :) Nie trzeba czekać na kolejną rewizję. Zasilacze Dark Power Pro sprzedawane są z czarnymi, płaskimi kablami.
     
    Info ze strony producenta:
    be quiet! zdecydował o wyposażeniu zasilaczy z serii Dark Power Pro 11, Straight Power 10, Pure Power 9 oraz System Power 8 w czarne kable. Zmiana unowocześnia wygląd zasilaczy i sprawia, że zasilacze znakomicie prezentują się w obudowach.
    Nasi klienci przykładający dużą uwagę do kwestii wyglądu swoich komputerów często sugerowali nam, aby zaopatrzyć zasilacze be quiet! w czarne kable. Dlatego też modele z serii Pure Power 9 oraz System Power 9 były wyposażone w czarne okablowanie już w momencie wejścia na rynek. Teraz zaś be quiet! dodał nowe kable również do modeli z serii Dark Power Pro 11 oraz Straight Power 10. Co ważne, specyfikacje produktów oraz ich ceny nie uległy zmianie.

    • Popieram 1
  3. Dla mnie ten zestaw mega drogi. Można znaleźć podobną konstrukcję za około 10-11$ na aliexpress ( nawet na 3 anteny!!). Kupić kartę wifi 300mbps za ~15-20zł na allegro. Tylko że taki zestaw nie będzie miał "magnetycznych podstawek". Ale to też nie problem! (http://allegro.pl/antena-wifi-rp-sma-dookolna-12dbi-38cm-kabel-3m-i5980912147.html za 14zł). Wg mnie zestaw za drogi w stosunku do tego co można znaleźć na rynku... Chociaż można zainwestować kasę, już bez żadnych zabaw, w normalną kartę wifi na pcie. Za 100zł można już całkiem całkiem fajne znaleźć na rynku :-)

    No i to jest komentarz na poziomie ;) jak najbardziej się zgadzam i daję +.

     

    Pozdrawiam :)

  4. Mam jedno pytanie, mianowicie ile wyniósł ostateczny koszt? Czy trzeba było zapłacić jakiekolwiek dodatkowy VAT czy cło poza podstawową ceną 270$ + przesyłka?

    Koszty sprowadzenia z USA są bardzo wysokie: 270 $ + koszty wysyłki + podatek. Najlepiej przez kogoś z rodziny, znajomego albo z pracy (np. wyjazd służbowy), jak nie ma takiej możliwości to pozostaje zakup na Amazon.de

    Przykładowa oferta: klik

  5. Na wykresie jest błąd w jednostce - jest MB/s a powinno być oczywiście Mb/s.

     

    Świetna recenzja. Krótko, zwięźle i na temat. :)

    Dzięki :)

     

    Dla Luksona: twój spam został usunięty ponieważ musiałbym odpowiedać na takim samym poziomie. No ale po co? Mam tutaj opcję usuń.

     

    Dla pozostałych czytelników: komentarze Luksona dotyczyły głównie opłacalności zakupu przedstawionego sprzętu, jednak były napisane w dziecinnej formie. Dodatkowo po jakimś czasie zaczął zarzucać mi, że jestem pracownikiem/przedstawicielem pr marki SilverStone i tym podobne historie.

     

    Nie mniej jednak zgadzam się, że sprzęt jest wyceniony wysoko, ale w moim przypadku sprawdził się idealnie, dlatego też podtrzymuję słowa z podsumowania:

    Produkty pozostawiam z odznaczeniami „Super produkt 5/5”. Należy jednak pamiętać, że są to tylko teoretyczne oceny – głownie ze względu na to, że był to tylko krótki test i nie skorzystałem z żadnych zestawów odniesienia.

  6. Właśnie kończę dogrzewać moje SL HD681 i dokupiłem Xonara DGX. Połączenie ich wypada wyśmienicie,przesłu**** stare płyty i odkrywam je na nowo.Przy nowej dzwiękówce to jeszcze z testował bym inne słuchawy np te opisane,bo ciężko mi sobie wyobrazić lepiej grające niż SL ale wcześniej też nie wiedziałem jak gra duet SL i Xonara ,więc wszystko dopuszczam.

    No cóż można rzec... witamy w świecie audio ;)

  7. Dzięki za komentarz :)

     

    Słuchawki bardzo fajne , gdyby nie cena...kto wie. Ale sam design ... wolał bym coś mniej krzykliwego. Fają opcją jest również zmiana koloru tych zaślepek ;)

     

    Wejdź na: http://v-moda.com/crossfade-m-100/
    Kliknij: Customize & buy
    Zobacz sobie wersję: Matte Black
    Do niej dodajesz dostosowane do Ciebie covery i masz niekrzykliwe, ciekawie wyglądające słuchawki :)

  8. 3/4 recenzji to opis wyglądu, a 1/4 to lakoniczne przedstawienie tego czy słuchawki grają "dobrze" czy "źle". Ogólnie to nie dowiedziałem się niczego ciekawego :) Nie ma co pisać recenzji na siłę, jeśli nie ma się pojęcia o podjętym temacie.

     

    Oczywiście rozumiem twój pogląd ale pragnę zwrócić uwagę, że:

    1. dokładniejsze testy "grania" HyperX Cloud są tutaj: http://forum.benchmark.pl/blog/21/entry-389-pc-audio-ciekawy-sprz%C4%99t-marek-kingston-i-silverstone/

    2. model H2100 nie zachwycił 

    także z całości najważniejsze są wnioski.

  9. Może wypadało by napisać choćby skróconą specyfikacje recenzowanego urządzenia? Poza tym producent chyba z byka spadł i się w głowę uderzył zbyt mocno. Wzmacniacz słuchawkowy 180 euro + dac 230 euro. A np mój Fiio E10k kosztował 82 euro i łączy w sobie w zasadzie wszystkie funkcje powyższego sprzętu. A że specyfikacji brak trudno porównać osiągi. Nawet nie podałeś jakie słuchawki obsłuży testowany sprzęt,a obydwie pary słuchawek nie należą do wymagających odpowiednio 32 i 16 omów.

    Miałem przez jakiś czas pożyczony E10, słuchałem E10k i... nie wspominam tego dobrze. Daleko im do zestawu tu zaprezentowanego, zresztą nawet producent w taką grupę odbiorców nie celuje.

    Co do danych technicznych to są mało istotne producent napisze co mu się podoba. Zakres obsługiwanych słuchawek? Standardowo: 16-600 ohm (po to jest link do strony producenta).

  10. Jedna rzecz mnie strasznie kuje w tej recenzji, @Diego_90, do testów używałeś tych połączeniówek, które producent dodał do tego sprzętu? Bo szczerze powiedziawszy nie wygląda to dobrze i z doświadczenia wiem, że również dobrze nie brzmi.

     

    Szkoda też, że skoro producent podaje możliwość napędzenia słuchawek do 600Ohm, nie miałeś możliwości tego sprawdzić, bo Q701 mimo dość sporego zapotrzebowania na prąd nie są jakoś okrutnie trudne do napędzenia.

     

    Z innej strony cena zestawu jest dość zaporowa, bo za prawie 2000 zł, można wybierać z tak dużej ilości sprzętów, od seryjnie produkowanych po różne DIY, czy lokalnych producentów, że ciężko mi wierzyć w szanse na przebicie się Silverstone'a wśród osób, chcących wydać takie pieniądze na DAC/AMP.

    W recenzji używałem wprawdzie innych kabli, ale z ciekawości któryś dzień sprawdzę jaka jest różnice - podejrzewam, że żadna. Na zdjęciach może nie wyglądają te kabelki za dobrze, ale tragedii nie ma.

     

    Co do słuchawek - owszem, zgadzam się - im więcej różnych słuchawek tym lepiej.

     

    Cena jest wysoka, ale fajnie, że są to 2 osobne urządzenia.

    Na chwilę obecną jestem z nich w pełni zadowolony - z brzmienia jak i wyglądu.

     

    Pozdrawiam i dziękuję za komentarz.

  11. Tylko K550 akurat nie za bardzo reagują na zmiany toru. Zawsze chcą grać tak samo..

     

    Nie do końca się zgadzam, ale zawsze warto sprawdzać na kilku modelach w moim przypadku kombo było testowane na kilku modelach słuchawek m.in. Beyerdynamic Custom One Pro, Teufel Aureol Real i AKG Q701. Dodatkowo skorzystałem także z innych urządzeń m.in. głośników Teufel Concept B 20 Mk2 i Concept D 500 THX.

  12. Dobre komponenty, tylko przy tak dobrej obudowie nie jest aż tak wymagany przedni wentylator, niepotrzebny szum przy wyciszaniu obudowy, do tego odwróciłbym zasilacz do góry nogami, A cooler na procesorze zastosowałbym z pionowym wentylatorem, skierowanym w tył obudowy, cos jak SilverStone SST-AR01.

    Przy takim zestawie wystarczy wyciągający wentylator z tyłu obudowy, można go jeszcze zdławić w biosie do 400-600 obrotów.

     

    Co do zasilacza, to raczej nie ma to sensu - lepiej mu będzie tak jak został zamontowany. 

    Cooler oczywiście mógł być inny ale ta płyta jest problematyczna pod tym względem.

    Co do wentylatorów to pracują z wolną prędkością obrotową i są kontrolowane przez PWM płyty głównej.

     

    Dzięki za koment i wyrażenie opinii :)

  13. Spoko. Podałem przykład który obecnie najmniej kosztuje a daje całkiem ciekawy efekt. Bo pamięci sprzeda mniej więcej za 200zł, płytę za 150zł, procka 100zł (razem 450zł). A takie i5-750 150zł, 8GB 1600MHz 200zł, płyta na P55 250zł. Dokłada 100zł do interesu a sprzęt dostaje wyraźnego przyspieszenia, zwłaszcza jak pogoni procka na 4GHz.

    Dzięki za komentarze :)

    Oczywiście zgadzam się, że w pewnym zakresie taka wymiana miałaby sens.

  14. Dla posiadaczy tej klawiatury, ew. osób zastanawiających się nad zakupem:
    warto zaktualizować firmware oraz sterowniki (uwaga - aktualizacja firmware skutkuje tym, że klawiatura nie jest widoczna w starej wersji oprogramowania).

     

    Wprowadzono wiele zmian w tym łatwiejszą modyfikację podświetlania z palety RGB.

    Negatywnych aspektów nie dostrzegłem, także warto zaktualizować firmware samej klawiatury jak i oprogramowanie CUE.

  15. be quiet! jak zawsze ma najlepszy design i wydajność w tej klasie, kolorystyka SilverStone jak zawsze znajduje się w innej czasoprzestrzeni

    Z jednej strony to dobrze, że oferują coś innego :) Wieżowce z tej serii jak np. AR03 wyglądają jak dla mnie całkiem w porządku.

    Co do be quiet! to wkrótce będzie miał premierę jeszcze ciekawszy model tego typu - Dark Rock TF (TDP aż 220 W).

×
×
  • Dodaj nową pozycję...