Skocz do zawartości

wrychl

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez wrychl

  1. W ostatnich 2 tygodniach zostały zainstalowane w rig-ach (platformach wydobywczych) asic minery, czyli specjalistyczne procesory z wydajnością wielokrotnie przekraczającą karty graficzne. Spowodowało to skokowy wzrost złożoności sieci - z 4 tys. do 5,7 tys K. A to dopiero początek skokowego wzrostu złożoności sieci. Oznacza to jedno- nieopłacalność użycia gpu do wydobycia kryptowalut, opartych na skrypcie. Koniec zabawy! Gdyby nie doszło wcześniej do zagarnięcia bitcoinów przez japońską mafię, kontrolującą giełdę mtgox, kryptowaluty kontynuowałyby wzrosty. Niestety, stało się inaczej; a stać s
  2. Problem polega na tym, skąd komputer ma wiedzieć podczas pierwszego startu, która karta jest primary, tą która podaje sygnał na monitor?
  3. Miałeś dużo szczęścia z zainstalowaniem dwóch różnych kart graficznych na jednym komputerze. Ja nawet kupiłem emulator monitora do 6950, a i tak mam problem z zainstalowaniem radeona 6950 w komputerze z zainstalowanym i działającym radeonem r9 280x msi . Czasem win 8.12 startuje, czasem - nie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...