Skocz do zawartości

empiryk_pl

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  70
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O empiryk_pl

 • Tytuł
  Amator

Ostatnie wizyty

4919879 wyświetleń profilu
 1. Polecane przez was Realme 8 oraz Oppro A53KA są godne rozważenia, jednak czy można w obu modelach mieć standardowe przyciski nawigacji, takiej jak poniżej zaznaczone. Pytam, ponieważ miałem w ręku telefon Redmi bez takich przycisków i przy otwarciu wielu aplikacji zbyt dużo czasu traci się na przerzucanie.
 2. Witam wszystkich, potrzebuję pomocy dla osoby, która korzysta z programu One Note. Od kilku dni jest zmuszona korzystać z tego programu przez przeglądarkę. Wcześniej pracowała przez program zainstalowany na komputerze. Tam wprowadzała zmiany i po synchronizacji notesów były one widoczne także w przeglądarce, jako aktualne. Od kilku dni synchronizacja robiona w programie na komputerze nie działa (okno z programu poniżej). Wynika z tego, że zmiany wprowadzane przez tą osobę w programie na komputerze nie są widoczne dla uczestników. Można to robić przez przeglądarkę, ale jest to męczące i irytują
 3. No dobrze, niech przynajmniej to będzie trochę większe w spodniach Jakieś konkretne propozycje?
 4. Witam kolegów! Chciałbym się poradzić odnośnie smartphone'a, ponieważ mam P8 Lite, dwie karty sim i nie mam możliwości włożyć jeszcze karty pamięci. A jak wiadomo wolnego miejsca zawsze jest mało Dlatego zwracam się z pytaniem - jakie modele mają możliwość używania dwóch kart sim i dodatkowo mają niezależne gniazdo na kartę pamięci? Wielkość telefonu jak i parametry są dla mnie zupełnie wystarczające, stąd proszę o rozsądne cenowo oferty. Z zastrzeżeniem, że telefon ma mieć te standardowe trzy przyciski pojawiające się na wyświetlaczu po wzbudzeniu.
 5. Witam, Czy istnieje program komputerowy dla systemu Windows, który rejestrowałby czas zalogowania do konta oraz gdyby to było możliwe, także listę użytkowanych programów, a najlepiej plików? Oczywiście wynik zapisywany w postaci pliku tekstowego jest tym, o co mi chodzi.
 6. Czy ten model ma funkcję umożliwiającą zaprogramowanie numeru pod klawisz oraz możliwość ustawienia innego dzwonka dla kontaktu? Czy wejdzie do niego duża karta SIM?
 7. Witam, Jeśli chodzi o telefony tzw. "pancerne", jakie modele są obecnie dobrej jakości? Chodzi o telefon porównywalny do Samsunga B2710. Polecono mi Maxcom MM916. Ma kilka parametrów nieznacznie gorszych, ale jest względnie podobny. Czy jest coś podobnego, godnego uwagi?
 8. Witam, Ostatnio kupiłem przedmiot, płacąc za niego i za koszt wysyłki przelewem. Poprosiłem o wysłanie paczki z możliwością odbioru w placówce. Poszedłem odebrać i zażądano zapłaty za wysłanie twierdząc, że tak wynika z etykiety. Dopiero po powrocie do domu (mimo wszystko zapłaciłem) zobaczyłem, że w polu 'opłatę uiszcza adresat' nie ma znaku 'X', a jest tylko '\'. Po rozmowie ze sprzedającym stwierdził on, że pytał na poczcie czy musi wypełnić nową etykietę, bo pomylił się w jednym miejscu. Tam powiedzieli, że nie musi, bo nie ma krzyżyka. Poczta otrzymała dwukrotną wartość kosztu przesył
 9. W tym jest właśnie sedno. Co prawda poradziłem sobie z tym, metodą prób i błędów, ale mimo wszystko nadal komputer pokazuje, że karta jest odłączona. Jednak internet bezprzewodowo śmiga i o to mi chodziło. Tanim kosztem, bez dodatkowych kabli wyposażyłem swój pokój w wifi.
 10. Być może tak, ale już kupiłem tę kartę TP-Link i przy niej zostanę Zrobiłem jak na powyższej stronie zostało to opisane. Jednak coś jest nie tak. Telefon wykrywa sieć bezprzewodową, sygnał jest bardzo silny, ale "Upłynął limit czasu połączenia". Martwi mnie ta ikona w pasku, o niepodłączonej karcie.
 11. Proszę o dalszą pomoc, tym razem w konfiguracji. Zakupiłem urządzenie TL-WN581ND. Zainstalowałem sterowniki (Windows 7), zainstalowałem też narzędzie "WIreless Configuration Utility". W tym narzędziu jest komunikat, że urządzenie jest niepodłączone. Dziwne, skoro w Menadżerze urządzeń występuje i nie ma przy nim znaku zapytania/wykrzyknika. Dla przypomnienia - chciałbym za pomocą tej karty emitować internet np. dla telefonu. Do komputera internet przychodzi skrętką.
 12. Chyba kupię TP-Link, ale inną, pod zwykłe złącze PCI. Routera nie chcę kupować, ponieważ wiąże się to z dodatkowymi kablami. Druga sprawa - musiałbym podłączać listwę przeciwprzepięciową, czego chcę uniknąć. Priorytetem jest porządek pod nogami
 13. Teraz kluczowe pytanie czy gdy sygnał będzie udostępniany (wifi) to czy będzie normalnie internet w komputerze?
 14. Nie znalazłem informacji na ten temat, więc proszę o wyjaśnienie. Chciałbym zakupić urządzenie do komputera stacjonarnego, dzięki któremu mógłbym zrobić sygnał do internetu bezprzewodowego w obrębie komputera. Uprzedzę, że nie chcę kupować routera. Do komputera internet przychodzi kablem. Najlepiej gdyby było pod USB, ale może też być pod złącze PCI.
 15. Co więcej - to już informacja z oficjalnej strony Orange - w przypadku uszkodzenia karty SIM oraz w przypadku zgubienia telefonu z kartą, ta opłata również obowiązuje. Jeśli u innych operatorów jest to usługa darmowa to zastanawiające jest dlaczego u pomarańczowych trzeba za to płacić i to tak słono. Gdzie jest UOKiK w tym kraju
×
×
 • Dodaj nową pozycję...