Skocz do zawartości

KR_2X

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  55
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez KR_2X

 1. Zgoda , - szkoda, że nie ma .
 2. A Telewizjada wciąż "wakacyjny urlop", - pogrzebali biedaczkę
 3. Zdaje się, że pytanie z #1 wciąż aktualne, już trochę wałkujemy ten temat i wychodzi na to, że net i tv różnymi drogami chadzają , co dziwi w przypadku tak szybko rozwijanej technologii. Albo ktoś ma interes w tym, aby tego aliansu nie tworzyć .
 4. Zgadzam sie w 100%, - moje wymagania nie są za duże, interesują mnie programy głównie informacyjne, więc raczej nie powinno być żadnej komercji. Natomiast real jest taki, że albo rejestracja, albo nr telefonu albo nie wiadomo co jeszcze wymagają a i tak jakość pozostawia wiele do życzenia.
 5. Informacyjne jak na 1-szy "rzut oka" - oki
 6. Sprawdzę wieczorem,ale nie wierzę już w te oferty za free, bez rejestracji itd., zawsze jakiś kruczek jest Wybierz sobie dla pryzkładu tvn24, - d^^pa blada .
 7. Wchodzę wybieram "Superstację" i d^^a blada , rzekomo nie mam Silverlight - a mam TVN24, - Nasze serwery pozwalają...tylko uwierzytelnionym użytkownikom... s^ ^nie w banie ...... powinni napisać: nasze serwery szukają naiwnych.... Wracając do 1-go postu w tym temacie, stwierdzam: pomimo upływu 1 roku nie ma i zapewne długo nie będzie !!!
 8. A próbowałeś canal+, jest informacja, ze dużo osób oczekuje czy jakoś tak w związku z tym dystrybucja tylko dla tych co się zidentyfikują poprzez tel.kom. Zaraz sprawdzę inne, ogólnie dobrze, że coś się w sprawie dzieje
 9. Grubcio222, aby oglądac canal+ trzeba podac nr tel. kom. :( , a piszą że za free.
 10. TVN24 cholernie zacina, przerwy, fonia się łamie , TVN7 bez reklam nie pójdzie wcale, po wyłączeniu ad blockera reklamy szaleją, nawet się nie obróciłem a już mam w downloadzie - "another cleaner". Wiem ,że nie ma nic za darmo, ale agresja reklam ponad przeciętna . Na razie sprawdziłem tylko tyle.
 11. Własnie z tego samego linku pobrałem i nic . Ok., teraz zainstalowałem bezpośrednio z firefoxa -->pobierz dodatki itd. i jest flaga . Ale jak teraz korzystać z translatora. W chrome--> ppm na tekście ang. --> tłumacz na polski, tutaj nie ma takiej opcji. Zainstalowałem inny dodatek: "Google Translator for Firefox 2.1.0.3m" i uważam, że tłumaczy tekst identycznie jak translate google dla Chrome. OK. już mam , ppm na fladze i do przedu . Dziekuję.
 12. Fix00ser używam Chrome, ale dla dobrego translatora jestem w stanie zmienić przeglądarkę od razu ,- uczestniczę w forum angielskojęzycznym i dałem już kilka razy d^^ę , ale idzie mi coraz lepiej z translator google . Zainstaluję FF i sprawdzę, tym bardziej, że ma on też dobrą wtyczkę do nagrywania filmików z YT, jeśli dobrze pamiętam. Z tego co doczytałem na stronach z tłumaczami i translatorami to większość jest zdania, że nie ma chyba na teraz lepszego od "google chrome" i prawdopodobnie on jest także używany do tłumaczenia tekstu z You Tube. Na razie walczę z acronisem, jak już
 13. Zatem nie czepiam się już tego, dzięki fest.
 14. Czyli mogę odpuścić ten tok rozumowania i nie czepiać się tego pliku .
 15. W7/64, intel core duo 6400, 4GB RAM, zasilacz bequaet 350W(nowy), Płyta asus P5Q-VM, dysk segate baracuda 1TB (nowy). Z MSE korzystam od dłuższego czasu i jestem zadowolony . Ja nie mam żadnej pewności, że ten właśnie plik jest odpowiedzialny za to opóźnienie, sugeruje się tylko wartością 54676K ( nie wiem, czy to dużo?) jak na #1 i tym co przeczytałem w necie, że właśnie MsMpEng może obciążać.
 16. No Fix00er teraz mi "namieszałeś" , bo wiadomo ten lepszy od tego w tej kwestii i na odwrót. Ale chwila.., no ja niestety nie mam wyboru z powodu ułomności jaką jest nieznajomość języka Sheakspere. Zatem zostane przy Acronisie tym bardziej, ze jest z^^^^ście duży poradnik. Fix00er bardzo dziękuję za informację, może jak usprawnią "translate google", że będzie tłumaczył 1:1 to wtedy skorzystam. W innym temacie poszukuję translatora do j. ang. i okazuje się że ciężko z tym .
 17. No tak, ale to już zapewne wyższa szkoła jazdy. Przez weekend przećwiczę acronisa i zrobię kopie, - albo acronis przećwiczy mnie .
 18. O właśnie, krótko i merytorycznie . Jeżeli robi się obraz systemu partycji c oraz kopię całej partycji c to praktycznie wychodzi na to samo jeśli chodzi o dane?, z tym, że z kopii możemy wydobywać pojedynczo a z obrazu całościowo?
 19. Dziękuję bardzo, zatem przystępuję do tworzenia kopii a przede wszystkim zgłębienia możliwości acronisa. Kopie zapasową backup tworzy się w celu odzyskania z niej danych jeżeli zostaną utracone na partycji systemowej a obraz systemu czemu ma służyć?
 20. Tak, teraz już to rozumiem. Po prostu pokutował u mnie pogląd, że ratunkowy to taki szybki jak dysk naprawy w windowsie. Jak uważasz acronis jest dobry do tego celu, czy może są inne bardziej praktyczne i sprawdzone programy?
 21. Jak to jest z dyskiem ratunkowym w Acronisie. Po włożeniu dysku i uruchomieniu komputera pojawia się ekran powitalny taki sam jak przy normalnym uruchomieniu acronisa ( a myślałem, że będzie podobnie jak z systemowym dyskiem naprawy W7 tj. wyświetlą się opcje: uruchom, napraw itd. ) . Po przejściu do odzyskiwanie -->odzyskaj dyski, pliki, foldery --> kreator odzyskiwania ---> wybierz elementy do odzyskania pojawia się ekran jak na screenie i dalej nic. http://imgur.com/VELOm7q Czy to oznacza, że najpierw trzeba zrobić kopię partycji systemowej na dysku i z tej kopii dysk
×
×
 • Dodaj nową pozycję...