Skocz do zawartości

F0rfrey

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  282
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez F0rfrey

 1. F0rfrey

  Co ostatnio kupiliście?

  Ty mi powiedz lepiej gdzie ten stelaż zakupiłeś
 2. F0rfrey

  Co ostatnio kupiliście?

  Było co składać. Ja również się pochwalę. + Fotki ogarnę jak znajdę trochę czasu na zmontowanie wszystkiego. Niedawno wymieniałem blat, trochę pracy jeszcze zostało, szczególnie przy ułożeniu kabli Tylko oczywiście - czas to towar deficytowy, więc prace idą etapami
 3. F0rfrey

  Co ostatnio kupiliście?

  Kapcioszki do mondeo
 4. F0rfrey

  Co ostatnio kupiliście?

  Czekam w takim razie, aż zmienisz opis pod profilem z "Nie wstydzę się konsoli." na "Profesjonalny czesacz wookie'ich" A żeby nie było, że tylko offtopuję - zakupiłem usługę kurierską, o.
 5. F0rfrey

  Co ostatnio kupiliście?

  Najlepiej ze wszystkich prezentuje się chyba Chewbacca.
 6. Chodzi o drukarkę do etykiet samoprzylepnych. Jeżeli chodzi o ustawienie drukarki w taki konkretny sposób, pytałbym raczej w jakichś firmach/serwisach zajmujących się takim drukarkami. Podejrzewam jednak, że soft dedykowany dla konkretnego modelu drukarki pozwoli coś takiego zrobić.
 7. F0rfrey

  Co ostatnio kupiliście?

  Ano uszkodził się. Nie wiem nawet jak. Telefon należał do brata, prawdopodobnie córa zrzuciła. Ja go przejmuję za koszt naprawy, deal życia można powiedzieć. Brat tymczasem przesiadł się na Note8
 8. F0rfrey

  Co ostatnio kupiliście?

  Ładowarka - jest. Etui - jest. Telefon - w serwisie na wymianie wyświetlacza
 9. F0rfrey

  Co ostatnio kupiliście?

  Dzięki za info, niestety po fakcie Aż żałuję, że nie zapytałem na forum
 10. F0rfrey

  Co ostatnio kupiliście?

  Podobno jak już się psuje, to wszystko na raz. Czwartek - mój AsRock Z270 Extreme4 wyzionął ducha - no to na gwarancje. Dziś - pralka Ta niestety już po gwarancji, jej czas nadszedł po 7miu latach użytkowania. http://i.imgur.com/u0YctNo.jpg?1
 11. F0rfrey

  Co ostatnio kupiliście?

  http://i.imgur.com/qO5h1l8.jpg
 12. F0rfrey

  Moja i Twoja ortografia...

  Raczej staram się nie być grammar nazi, ale kiedy widzę bynajmniej wykorzystane jako zamiennik przynajmniej to mnie normalnie telepi. Chyba czas na prozac, bo raczej się to nie zmieni
 13. F0rfrey

  Co ostatnio kupiliście?

  http://i.imgur.com/TAORFzO.jpg
 14. F0rfrey

  Co ostatnio kupiliście?

  3.700. Kupiłem na allegro od avasilyev. W tej chwili wszystkie wycofał z allegro bo nie wyrabiają z wysyłkami, (się nie dziwię, kopacze taczkami kupują, a tylko u niego normalne ceny ) z tego co mi wiadomo. Moja, jak wiele innych dotarła, ale na pclolu już faceta od oszustów i złodziei wyzywają Choć nikogo nie oszukał do tej pory.
 15. F0rfrey

  Co ostatnio kupiliście?

  No i dotarła. http://i.imgur.com/9tkvhQm.jpg Muszę powiedzieć, że 1070FTW była ładniej pakowana
 16. Hej! Mam do sprzedania w/w przedmioty Serdecznie zapraszam! Szczegóły na allegro. Zdjęcia z karteczką dodatkowo. CPU sprzedany. GPU leci do użytkownika forum Proszę o zamknięcie.
 17. F0rfrey

  Lodówka Nowaja

  Gratulacje!
 18. Pikseli? 6 milionów... A jeżeli mówisz o rozdzielczości, to mylisz pojęcia. Ani to rozdzielczość 6K ani tym bardziej "6K pikseli".
 19. Lepiej. Szklanka Johnnie Walkera z Walkerem w środku Wymiary blatu to 160x60x38, cięty na wymiar i zamówiony z meble.pl Otwory na przewody własnej roboty.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...