Skocz do zawartości

jarrino

Użytkownik+
 • Liczba zawartości

  11000
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Aktualizacje statusu dodane przez jarrino

 1. Dlaczego strona tak wolno chodzi? Na innych nie mam problemu....

  1. sebki1

   sebki1

   Pewnie "Chatbox" się musi załadować :) 

 2. Bruce Li wygrał konkurs. Tzn. Liu...:)

  1. coco01

   coco01

   I pojechał na zawody?

 3. No i skasowaliście taki pasjonujący temat o olejkach CBD. Dlaczego? Są to fantastyczne środki ,"Co Będzie Dalej", w skrócie właśnie CBD. Jeszcze się podobno żaden nie trafił, który wiedział co będzie robił po zażyciu...

  1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
  2. chrisplbw

   chrisplbw

   też się zdziwiłem, pewnie z automatu poszło :) No coż. Ignoracii kupują myśląc, że będzie haj :D Inni dalej myślą, że złe narkotyki. Jedni i drudzy są śmieszni.

  3. marko22

   marko22

   Ja to kupiłem na Holandii, bo ogólnie mam problemy ze spaniem. No...ale ni chu chu to na mnie nie działa. Nie wiem. Miałem wersję 5%.

  4. Arthass

   Arthass

   5% to nie jest stężenie z przedziału dawek terapeutycznych... Aby "coś ruszyło" trzeba patrzeć za minimum 15%. Choć i tak na sam sen są lepsze preparaty i o wiele tańsze. Często problemy ze snem są wynikiem niedoborów magnezu. Jako dobry i tani środek nasenny można wykorzystać olejek eteryczny z melisy (100% naturalny), 5 kropel powoduje zazwyczaj sen w ciągu 15 minut.

   Zgodnie z definicją, alkohol, papierosy czy kawa (kofeina) są silniejszymi narkotykami niż kannabinoidy. Ludzie oburzający się na narkotyki miękkie są zabawni, bo nie mają problemu z codzienną kawą, często regularnym spożyciem alkoholu i paleniem papierosów. No ale kto by wiedział takie rzeczy... Tak naprawdę, za każdym razem kiedy przyjmuje się lek przeciwbólowy (aspirynę), przyjmuje się narkotyk w mikrodawce, bo zgodnie z definicją, narkotyk to substancja wpływająca na ośrodkowy układ nerwowy. To wszystko w kwestii legalności większości narkotyków miękkich są uwarunkowania kulturowe (i polityczne), a nie logiczne argumenty.

   A zamknięcie tematu podejrzewam było spowodowane charakterem sugerującym reklamiarza.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...