Skocz do zawartości

mpozna

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mpozna

 1. Mam problem. Od pewnego czasu zaczął migać mi monitor komputera. Objawia się to w tedy, kiedy przez dłuższy czas nie korzystam z komputera - monitor przechodzi w stan czuwania (czarny ekran monitora), a kiedy z tego stanu go wyprowadzam to przez kilkanaście sekund gwałtownie miga. Co może być powodem takiego stanu? Proszę o pomoc.
 2. Niedawno dokonałem ponownej instalacji win xp na moim laptopie. W menedżerze urządzeń ukazuje mi się informacja, że brakuje mi sterowników do następujących urządzeń: -kontroler ethernet -pamięć PCI FLASH -Audio Device on High Definition Audio Bus Gdzie mogę je znaleźć. Próbowałem na stronie Acera, ale nie znalazłem. Z góry dziękuje za pomoc. --- Parametry laptopa: Mobile AMD Sempron 3200+ 448 MB RAM
 3. Mam płyty Titanium silver-silver 16/32/56. Nie mogę ich zapisać przy pomocy nagrywarki LG DVD H20L. Mogę natomiast odczytać zapisane na tego rodzaju płycie wiadomości. W czym jest problem?
 4. Od pewnego czasu mój napęd DVD nie czyta niektórych płyt CD. Nie wiem czy jest to problem zabrudzonego lasera czy też jakaś inna przyczyna. Jeśli tak to jak? Proszę o pomoc.
 5. Mam problem z wydrukami. Otóż moja drukarka nie drukuje takich kolorów jak są widoczne na ekranie monitora. np. kiedy mam na ekranie zielony to ona drukuje w kolorze jasnoniebieskim. W czym jest problem i jak go usunąć? Z góry dziękuje za odpowiedź.
 6. A czy jest możliwa konwersja do formatu powepoint
 7. Mam prezentacje w open office, ale nie mam zainstalowanego open office. Czy mogę w otworzyć ja przy pomocy innego programu np. powerpointa? Jeśli tak, to w jaki sposób to mogę zrobić?
 8. Chciałbym dokonać konwersji pliku zapisanego w formacie Microsoft Office PowerPoint na mpeg, tak abym prezentacje mógł oglądać jak film na odtwarzaczu dvd. Jak to zrobić?
 9. Szukam jakiegoś programu, który informowałby mnie o potrzebie aktualizacji sterowników poszczególnych urządzeń wchodzących w skład zestawu komputerowego. Z góry dziękuję za pomoc.
 10. Mam zainstalowane: Microsoft .NET Framework 1.1 Microsoft .NET Framework 1.1 Hotfix (KB928366) czy któryś z nich mogę bezpiecznie odinstalować? Jeśli tak, to który?
 11. W zbiorze zainstalowanych aplikacji mam taki program: Microsoft Visual C + + 2005 Redistributable. Do czego on jest potrzebny? Czy mogę go odinstalować?
 12. Podczas uruchamiania komputera (startu Biosu) na ekranie monitora pojawia się komunikat CMOS checksum error - defaults loaded i komputer zatrzymuje się. Co to za komunikat? W czym jest problem?
 13. mpozna

  PCHealth ?

  Odinstalowałem i wszystko chodzi jak trzeba. Dzięki za pomoc.
 14. Mam taki program PCHealth zainstalowany na komputerze i nie wiem do czego służy. Czy mogę go bezpiecznie odinstalować. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
 15. Mam takie parametry płyty głównej : Gigabyte K8VT800 Bios: Award Software International, Inc. Chipsatz: VIA K8T800 Pro Physikalischer Speicher: 512 MB DDR-SDRAM Chciałbym powiększyć pamięć do 1GB DDR2. czy jest to możliwe?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...