Skocz do zawartości

DeXtrous

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  271
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez DeXtrous

 1. DeXtrous

  Budujesz,remontujesz?

  Miał ktoś do czynienia z panelami podłogowymi laminowanymi z Castoramy? Opinie na internecie mają mieszane, jedni chwalą, a drudzy odradzają pisząc, że mają bardzo małą wytrzymałość Warto się w to pakować czy jednak lepiej dołożyć do np. Quick-Step?
 2. Ja też żałuję. To był mój pierwszy i ostatni preorder. Przed premierą ogrywałem RDR2, nie mogłem się wciągnąć w tę grę, nie kusiło mnie żeby ją odpalać i ogrywać, po wyjściu cyberpunka, przegraniu kilkudziesięciu godzin odechciało mi się grać w niego dalej po tym jak zobaczyłem jak jest niedorobiony. Odpaliłem komboje z powrotem i zacząłem dostrzegać rzeczy na które wcześniej nie zwracałem uwagi, różnica w wykończeniu między jedną a drugą grą jest wielka. Tak jak po przejściu Wieśka 3 z dodatkami gardziłem grami z "fabryk gier" tak teraz po powrocie do RDR2 czuję to samo do cyberpunka. Najśmie
 3. To nigdy nie działało. "Usunięto plik memory_pool_budgets.csv, który nie był połączony z finalną wersją gry i nie miał na nią wpływu (stanowił pozostałość po procesie tworzenia gry i szacowaniu zużycia pamięci - nie miał wpływu na to ile pamięci było faktycznie wykorzystywane). Wrażenie poprawy wydajności gry po edycji tego pliku mogło wynikać z restartu gry. "
 4. masz pewnie nakrycie głowy jakieś założone
 5. https://streamable.com/9a3y02
 6. Zmień tryb skalowania na pełny ekran w sterowniku karty graficznej.
 7. Kiedy kupiłem R5 2600 w x-komie rok temu i była promocja na The Division 2 to dostałem kod na kartce wydrukowany od razu w przesyłce.
 8. DeXtrous

  karta do 1400

  Dobre konstrukcje niereferencyjne to nie tylko poziom hałasu i temperatury, ale też PCB, czujniki, chłodzenie VRM i VRAM, czasami multi bios. Niektórzy producenci oszczędzają na układach i dają tyle żeby to jakoś działało, a po jakimś czasie pada np. sekcja zasilania, bo układów było mniej i były bardziej obciążone niż przy większej ilości, gdzie to obciążenie byłoby lepiej rozłożone. Są też sytuacje że na premierę np. karty producent niereferenta daje wypasioną płytkę, a w następnej rewizji jak już opinia będzie wyrobiona z recenzji, to płytkę kastrują. Byle żeby podziałało przez okres gwaran
×
×
 • Dodaj nową pozycję...