Skocz do zawartości

leto87

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  244
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1020 Doskonały

O leto87

 • Tytuł
  Dyskutant

Informacje

 • Płeć:
  Nie podaję

Specyfikacja PC

 • Procesor:
  dual xeon
 • Karta graficzna:
  kalmX 1050ti
 • Płyta główna:
  supermicro
 • RAM:
  64gb ddrIII
 • Dyski:
  WD
 • Zasilacz:
  1kw newton
 • Obudowa:
  chińczyk
 1. Zastanawiam się jak hotelarze i linie lotnicze dają radę. W azji i usa to pewnie dają radę, największa drama w europie. Hotel do którego chodzę/chodziłem na siłkę, wygląda w nocy jak nawiedzone miejsce/z duchami. Parę razy bylem po pizze, na parkingu pustki, w dużym budynku parę osób, ciemno i głucho. Dobry moment na kręcenie tanich horrorów.
 2. Ludzie mówią że religia- tradycja.. Co ma np. Jezus z Nazaretu wspólnego z Polską, a Budda z Wietnamem. Jajco. Osobiście gdybym miał fantazję to postawiłbym figurkę jakiegoś słowiańskiego boga, szukał tradycji w naszych przedchrześcijańskich religiach wierzeniach. Jestem ateistą ale szkoda mi czasów przedchrześcijańskich. Sprzedaliśmy się i warto żeby ktoś to w koncu publicznie powiedział. Katolicy już się o to postarali żeby nasze pradawne zwyczaje zostały zapomniane, wręcz wymazane z kart historii. Jak myślę o tym to mi się źle robi, nie jestem narodowcem ani nic z tych rzeczy, ale szanujmy
 3. Prawie jak Robin Hood.. u nas udało się zrealizować ideę zabierz biednemu daj bogatemu. Wraca temat stary jak świat, że państwo nie powinno rozdawać pieniędzy, nie od tego jest.
 4. leto87

  Co ostatnio kupiliście?

  [starczy tego siedzenia na telefonie/komputerze]
 5. Bylem na spacerze w weekend.. Moja skrajna nieodpowiedzialność i ułańska fantazja.. [zbrodnia doskonała?] Z maseczki się lało.. co chwila musiałem dotykać łapami bo kleiła się do twarzy.. Zrobiłem "test", dmuchnąłem przez maseczkę jednorazową, para przechodziła jak przez sito. Oczywiście o okularach można zapomnieć. https://www.medexpress.pl/wszystko-co-musisz-wiedziec-o-oddychaniu-w-maseczce/77490 https://natemat.pl/321795,test-maseczek-pasazerow-komunikacji-miejskiej-co-znalezli-mikrobiolodzy dystans, dezynfekcja- może.. co do reszty sceptycyzm.
 6. Odrzucało kartę. Musiałem zapłacić kartą płatniczą. W hotelu tak samo. Kraj: Wietnam.
 7. @@kubbak, Czyli lipa, niby fajny revolut ale przychodzi co do czego to lipa.. Kiedyś próbowałem kupić telefon za granicą, zapłacić revolutem, nie dało się. Master card bez problemu, i tak pare razy miałem..
 8. Da się na revolucie handlować walutą? liczę że dolar jeszcze trochę spadnie, przed świętami się umocni. Wypadałoby trochę zdywersyfikować oszczędności, bo na lokacie.. lipa.
 9. Na szybko, poleci ktoś sprawdzony kantor internetowy?
 10. Nie chodzi mi o jakieś pojedyńcze wybryki ale sprawowanie funkcji premiera. Znałem, znam osoby o podobnej osobowości. Syndrom prymusa, w realnym świecie często te osoby podejmują decyzje szkodliwe, złe. Firma upada, traci pieniądze. Zajmujemy się nie tym czym powinniśmy, nie liczymy kosztów, nie badamy rynku. Albo wszystko robimy ale źle analizujemy. Brak pokory, przekonanie o swojej racji, nieomylności. Nawet gdy wie że popełnił błąd, nie przyzna się do tego sam przed sobą albo nie liczy się z konsekwencjami.
 11. Myślę że Morawiecki ma coś z głową.. chłop chce zbawić Polskę za wszelką cenę nie bacząc na nic. Myśli że jest supermanem albo ma misję od boga, narodowy przywódca? Jest z nim coś mocno nie tak. Narcyz, już po wyglądzie można stwierdzić. Najbardziej nielubiana osoba w grupie, lizus, fantasta.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...