Skocz do zawartości

Gornik Steve

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  898
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Gornik Steve

 1. Jak monitor będzie mieć HDMI, to czemu nie? Problem w tym, że ta integra szybkością nie grzeszy i poza tymi filmami i internetem niewiele na takim monitorze zrobisz.
 2. Za 300zł więcej jest Eizo, który spełnia twoje wymagania, ale nie jest 27-calowy.
 3. overdrive przyspiesza monitor.
 4. Akurat jest różnica, w koparce karta pracuje długo przy najwyższym obciążeniu, a to powoduje, że w końcu się "odkleja", i jak w przypadku mojego GTX'a 260 - wywala do pulpitu przy graniu w coś nowego.
 5. Asus ma ciche i wydajne chłodzenia, ale wyglądają jak shit.
 6. http://i.imgur.com/RWp8eis.jpg
 7. Gwarancja na pewno wspomina o martwych pikselach, ale jest różnie u różnych producentów. U mnie zablokowane subpiksele po paru dniach same się odblokowywały. Z jakimś różowo-niebieskim nigdy do czynienia nie miałem, ale nie jest to martwy piksel (bo by się wcale nie świecił).
 8. To prawda, ale trzeba uważać, żeby nie kupić zamiast monitora drogiego złomu, wyeksploatowanego do granic możliwości.
 9. http://forum.benchmark.pl/topic/64117-chc%C4%99-monitor-za-chc%C4%99-monitor-do/ http://uploads.fcbarca.com/uploads/news-large/44966.jpg Za 400zł to pan nie poszaleje.
 10. Emm, chyba to jest podstawowe zadanie każdego monitora, nawet tych najsłabszych.
 11. Do 1400, to można kupić jeden monitor, który jako tako świeci naturalnie, jak chcesz w takiej cenie 2 monitory, to zapomnij o kolorach.
 12. Cóż, jeśli monitor do 500 zł porównujemy z monitorem za 1300 od Eizo w dodatku, to ten drugi raczej bym nazwał symulatorem barw. Dłużej tutaj nie będę Ci doradzać, wystarczy wejść tutaj, żeby zobaczyć, co osoba obeznana o tych monitorach sądzi. Bierz cokolwiek, byle nie z D-Subem, najlepiej na matrycy VA, bo zapewnia ona dosyć niski punkt czerni.
 13. Jak masz wątpliwości, to bierz FullHD i śmigaj w co chcesz na Ultra, Prawie-Ultra. Nie wiem, czy dla rozdzielczości jest warto rezygnować z wydajności, czy czegoś tam jeszcze.
 14. Właściwie, to za tyle piniondzy, to róznicy nie ma, ja bym wybrał coś z DVI, jeśli masz kartę nVidii (HDMI potrafiło szwankować).
 15. A zależy Ci na tych 27 calach? Bo za ok. 2 kafle masz Eizo FG, który jest jednym z najlepszych monitorów do gier w historii... a przynajmniej jedynym w historii, który ma 120Hz na VA. Jeśli jednak chciałbyś lepsze kolory, to FS2333 ma więcej możliwości (np. sprzętową kalibrację).
 16. TFT central jest OK, prad.de strzeż się, jak ognia piekielnego. Z braku... no nie wiem czego dorysowują sobie wykresy od ręki i ogólnie złe rzeczy się tam dzieją . @Up Matryca, to jakieś 20% możliwości monitora i właściwie mało wnosi szczerze mówiąc nie przeniósłbym się z mojej TNki na bijącego po oczach IPSa.
 17. Eizo FS2333. Dobrze świeci i można go ewentualnie skalibrować, żeby świecił jeszcze lepiej . Nie jestem pewien co do FS2434, bo nie znam dokładnej specyfikacji, musiałbyś poczytać. AOC i2757Fh nie jest zły, ale Eizo jest lepszy .
 18. Niemęczenie wzroku i jakieś pseudo-monitory za 400 złotych nie idą w parze. W zasadzie, to w tej kategorii cenowej niczym się nie różnią matryce pod względem kolorów. Może IPS srebrzy jak cholera, a VA ma lepszą czerń... Jeśli nie potrzebujesz monitora na zaraz, to uzbieraj do Eizo FS2333. Naprawdę, na swoich oczach nie ma co oszczędzać.
 19. Nie, na pewno nie. Sam się na telewizorach nie znam, spytaj drachenfelesa.
 20. Nie ma godnych polecenia 21:9, lepiej już jakiś porządniejszy telewizor kupić.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...