Skocz do zawartości

Gwynbleidd

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  989
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Posty dodane przez Gwynbleidd

 1. A zaraz będzie pisać o tym, jaki Ty to jesteś niewinny.

   

  Naucz się pisać poprawnie po polsku, albo wracaj na bloga i tam sobie takie rzeczy wypisuj.

   

  Cytat został użyty z tego powodu, aby został dowód na jego wielka inteligencję.

   

  @up

  http://i1.memy.pl/obrazki/589a517692_hahahaha_dobry_zart.jpg

 2. Zmieniłem nazwę tematu na bardziej odpowiednią/lepiej opisującą zawartość.

   

  A już się chciałem zapytać który i... osobnik upośledzony umysłowo to zrobił.

   

   

  Idiota – osoba upośledzona umysłowo według dawnych klasyfikacji. Idiotyzm to termin obecnie nieużywany w medycynie ze względu na pejoratywne znaczenie potoczne

  Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Idiota

  http://pl.wiktionary.org/wiki/pejoratywny

   

   

   

   

  Jak ktoś nie "masakruje lewaków", jest w odpowiedni sposób uciszany i zbombardowany argumentami (trafionymi, bądź nie ).

   

  Osoby które mówią, że NSDAP nie było partią socjalną, czyli wykazują się brakiem podstawowej wiedzy, debilizmem lub wprowadzają celowo w błąd zasługują na potępienie. Osoby niepotrafiące skleić logicznego ciągu i jak im brakuje argumentów zaczynają odchodzić, zamiast przyznać się do błędu również zasługują na potępienie.

  Osoby, które mają odmienne zdanie, ale już potrafią skleić kilkadziesiąt w miarę klejących się wyrazów wchodzą do dyskusji i jakoś w ostateczności przegrywają, bo nie potrafią znaleźć haka, a sami się na takie nadziewają.

   

  Możecie sobie mówić jaka ta UE jest wspaniała, a socjalizm lub jeśli wolicie "neoliberalizm" wpływa dobrze na rozwój, równowagę społeczną, sprawiedliwość społeczną, czy co tam jeszcze, ale prawda jest taka, że jako kraj w du**e byliśmy, tak w du**e jesteśmy i ani SLD, ani PiS, ani PzPO tego nie zmieniło i nie zmieni, a takie prostytutki polityczne jak PSL, lub dopasowujący się do wyborców Gasipies również nie zamierzają nic robić poza gadaniem.

  • Popieram 4
 3. Przeszedłem ACIV i gra fajna, jednak elementy sandboxowe jak w 3. części miałem gdzieś, bo po co je robić, jak gra i tak jest banalna. Poza wątkiem głównym ani razu nie nurkowałem w poszukiwaniu skarbów. Fabuła Edwarda fajna, ale do Ezia się nie umywa, wątek teraźniejszości lepszy od tego z AC3, ale żeby jakiś super był, to nie powiem, końcówka mocno nadrabia, ale i tak czuję niedosyt. Przez całą grę nie odczuwałem wewnętrznej chęci zabicia tych templariuszy, nie to co było nawet w AC3, nie mówiąc o poprzednich częściach (poza 1.), do których pod tym względem ta część się nie umywa. Na dodatek wychodziły te zabójstwa nadzwyczaj prosto, bez zwrotów akcji itp.

  Trzeba jednak przyznać, że podczas końcowej piosenki zrobiło mi się smutno, ale bardzo dobrych momentów w grze było mniej niż 5, ale jak już były, to dawały po emocjach.

  Nie powiem, aby mi jakoś bitwy morskie bardzo przypadły do gustu. Misje na lądzie wspominam najlepiej.

  Dużo lepiej niż AC3, ale do trylogii Ezia duuużo brakuje.

 4. Oj Sidku mój ty ulubiony moderatorze, raz była sytuacja, że moderator nie załapał żartu (związanego z Rest in P.C) i mi wlepił warna za obrażanie Xora. Całe szczęście, że to nie był mój 4 czy 5 warn i z Xorem wszystko od razu wyjaśniliśmy, a warna mi cofnięto. Gdyby to nie była sprawa z kimś, kto by to od razu poza mną wyjaśnił, to bym odsiedział za niewinność tam ile się siedzi, tydzień chyba, albo dwa. Pomyłki się zdarzają, a Ty się tak nie popisuj, że wiesz, ile mam tych ostrzeżeń. Zwłaszcza, że spora część jest za rzekomy spam i nabijanie postów, a pewnego czasu modzi szaleli i nie tylko mi w temacie o W3 wlepiali takie warny kompletnie na wyrost.

  • Popieram 2
 5. Opłacalność względem 5 lat i 5 gier na rok, to 25 gier, a nie 5.

  3000+25*110= 5750

  1700+25*250= 7950 + abonament

  Tak samo jak 8800 nie trzeba do dziś wymieniać (dla 720p spokojnie wystarcza), chyba, że gra jest tylko na DX11, tak samo 680/770 nie będzie trzeba długo wymieniać. Zwłaszcza, że się nie zanosi na nowego DX, skoro większość gier ciągle goni 1. Crysisa.

  @up

  Nie cytuje się całego postu, który jest tuż nad tobą.

 6. Widzę, że towarzysz Nowaj nie potrafi skonstruować kilku wypowiedzi pod rząd, które są w całości napisane w języku polskim, albo nie są w 100% stworzone z emotikon.

   

  I jak już napisałem, rzuciło ci się chyba na głowę, albo na oczy:

   

   

   

  Zmiana punktu VII 2 na: Zabronione jest publiczne oczernianie innych użytkowników forum. Wszczynanie kłótni będzie surowo karane. Niezadowolenie należy zgłaszać jedynie poprzez prywatną wiadomość do Moderatora lub Administratora.

   

  Uważaj na to, co mówisz.

 7. Demokratycznym wynalazkiem by było, jakby was ktoś wybierał, a na szczęście czegoś takiego nie ma, więc z demokracją to nie ma nic wspólnego, bo "lud" nie wybierze kogoś innego jak nie zrobicie tak, jak "lud" chciał. Ten temat powstał do zgłaszania pomysłów również przez użytkowników (jak nie wierzysz, to przeczytaj regulamin), ale nie ma zapisu regulujący stosunek moderacji do nawet ciepło przyjętych pomysłów.

  Jakoś ten temat świeci pustkami, frekwencje ma małą. Poza tym mój pomysł o kontakcie z administrajcą już był i dostał zawrotne 6 propsów http://forum.benchmark.pl/topic/70760-propozycje-zmian-na-forum/?p=1208352 a sprzeciwu nie było, nie mniej moderacja to olała.

  Poza tym dopisanie warunku, że osoby muszą być na forum co najmniej miesiąc i to nie na zasadzie, że konto zostało założone i się kurzy przez miesiąc to nie problem.

  I zrobienie głosowania to nie jest taki problem, już nie rób z administracji i moderacji jakichś nieudaczników, co nie umieją powiedzieć "za" lub "przeciw" i potem ktoś przedstawi wyniki tutaj.

   

  @post był edytowany

 8. Towarzyszu! Albo na głowę wam poszło, albo na oczy, albo nie znacie znaczenia słowa "hipokryzja". Gdzie ja proponuję demokrację? Zgłaszanie projektów, które będzie rozpatrywała rada stanu, to demokracja? Dobrze wiedzieć.

 9. Wszystko Stare

  Ten oto projekt ustawy ogłasza następujące propozycje:
  Zmiana punktu VII 2 na: Zabronione jest publiczne oczernianie innych użytkowników forum. Wszczynanie kłótni będzie surowo karane. Niezadowolenie należy zgłaszać jedynie poprzez prywatną wiadomość do Moderatora lub Administratora.

  Zmiana punktu VII 4 na: Regulamin może ulec zmianie. Wszelkie sugestie do Regulaminu są mile widziane ( KLIK ). Jeśli przynajmniej 5 osób poprze daną inicjatywę, to w ciągu 15 dni od osiągnięcia wymaganej liczby głosów za, zostanie przeprowadzone jawne głosowanie wśród moderacji Forum czy dany projekt wcielić w życie. Jeśli głosowanie skończyło się pomyślnie dla inicjatora, to administracja ma 15 dni na wprowadzenie zmian w regulaminie.

  Usunięcie punktu IV 6 lub doprecyzowanie stwierdzenia "niedawne wydarzenia".

  Zmiana punktu VII 1 na: Użytkownik zobowiązany jest do niezwłocznego wykonywania ich poleceń.

  Zmiana punktu II 10 na: Funkcja cytowania i cytowania selektywnego służy do precyzyjnego odpowiadania na pytania piszących w wątku użytkowników. Cytowanie całych postów bezpośrednio poprzedzających naszą wypowiedź będzie karane.

  Dodanie punktu IV 8 o następującej treści: Osoba, która otrzymała blokadę konta ma możliwość komunikacji z moderacją i administracją Forum, jeśli uważa, że kara jest niesłuszna.

 10. W jego wypadku tak, ale nie zawsze złota myśl kompromituje autora. Niekoniecznie musiała ona być w temacie ze złotymi myślami.

  Ale przyznaj, trzeźwy nie byłeś, jak w te rzeczy wierzyłeś.

 11. http://i1.memy.pl/obrazki/c9e7182632_tez_cie_.jpg

   

  Złotą myśl jeszcze zmienię.... tylko czy się uda znaleźć. // chodzi mi o to, że Sid Żydowi nawet cośtam sprzeda.

  • Popieram 2
 12. Najlepszy moderator  effendi360
  Najgorszy moderator wybacz Igor...Sid Vicious
  Spamer roku Rezerwuar
  Nerd roku Kubuś73
  Nieoszlifowany diament se7enfiy
  Objawienie roku
  gtxxor

  Zaskoczenie roku  gtxxxor

  Użytkownik roku gtxxor

  Temat roku http://forum.benchmark.pl/topic/89944-temat-og%C3%B3lny-wied%C5%BAmin-3-dziki-gon/

  Złota myśl: IV 6. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do odmiennego traktowania dwóch różnych przypadków łamania Regulaminu z uwagi na reputację użytkowników, rozróżnienie działania przypadkowego i celowego lub niedawne wydarzenia na Forum. do edycji // przeszukałem cały temat, nawet wpis na OVC, wszystkie zdjęcia i znaleźć nie mogę :(

  • Popieram 1
 13. Tycha, oj Tycha, marnyś blogerzyna, nie pij ty więcej, bo Ci się mieszać zaczyna.

  Z biednego Gwynbleidda się razem śmiejecie... no ale przecież podlizywać się chcecie.

  Jednak od tego szacunku nie przybywa, ogarniętości przecież tak się nie zdobywa.

  Przestań więc być drzazgą w moim oku, życzę Ci tego w pięknym nowym roku.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...