Skocz do zawartości

Gwynbleidd

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  989
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Komentarze pod blogami dodane przez Gwynbleidd

 1. Deklu.... xbox 360 nie ma 10 lat, jest z 2006 i na karcie z 2007 (8800gt) spokojnie ciągnie w 1080p na minimalnych, co do procesora również. Na karcie z 2006 spokojnie pójdzie na 720p, którego na kąsąlach nawet nie było, wiec nie pisz takich głupot.

  Na kąsąlach nie ma Gothica, 1. Wiedźmina, Total Warów, Falloutów, Civilizacji, BF3 z 48 i 64 graczy, Penumbry, Amnesii, Guild Warsów, WoW'a i wiele innych gier, więc naprawdę, przestańcie się chronić Unczartydem i The last of Usem, bo to jest nudne.

  • Popieram 4
 2. Gimbus to stan umysłu.

  Nie oni pierwsi zarabiali zacznijmy od tego, nie byli nawet w 1. rzucie, że tak powiem. Mówili bardzo prostym językiem, lamili (i pewnie dalej lamią) we wszystkich grach, więc gimbaza się z nimi utożsamiała i tak zdobyli ich popularność. Co do rozdanych gier, to nie trzeba być zagrajmerem, aby je rozdawać. Pojechanie do Ameryki do jest osiągnięcie życiowe? O rany. To jak ja pojechałem do Francji to też jest osiągnięcie? (w sumie Luwr był zaje*isty)

 3. Poza tym mieć więcej wiosen niż 16 nie oznacza, że nie jest się gimbusem.

   

  I jestem ciekaw, co osiągnęli? Nico. Nic wielkiego nie napisali, nic przełomowego nigdy nie powiedzieli, a tylko ściągnęli od cholery gimbusów na Blacktide (GW2), przez co musiałem zmieniać serwer (było to też spowodowane tym, że na początku było całkiem sporo graczy, ale potem ten Rock przestał nagrywać, to się serwer wyludnił).

  Przez takiego Rocka BF3 na polskich serwerach jest niegrywalny, bo gimbusiarnia campi jak on. W BC2 grałem tylko na G4G (polski), bo były tam największe koksy, a w BF'a 3, żeby w miarę przyjemnie pograć, to tylko na niemieckich serwerach. To naprawdę wielkie rzeczy osiągnęli Rock i Rojo.

 4. Dajcie mi wreszcie betę, a nie.

   

  "Spotkałem się z tezą, która mówi, że to już nie gra, a film interaktywny. Coś w tym musi być. Kto oglądał trailery czy kawałki gameplaya przyzna, że coś jest na rzeczy, że są powody ku temu, aby takie twierdzenia śmiało wysuwać."

   

  Wartość logiczna = bullshit

  Ile wam za to zapłacili?

  Przecież barwy są przesycone, a wszystko dookoła oskryptowane. To jest interaktywny film? Spierniczajcie z takimi materiałami o kant tyłka wartymi.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...