Skocz do zawartości

kacperq

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  664
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi na komentarze dodane przez kacperq

 1. Zapraszam na https://gameshunt.pl/ - może ktoś kojarzy. Kupiłem ten portal i nieco go przebudowałem, więc jak ktoś lubi oszczędzać na gierkach, to warto być na bieżąco.

 2. Zapraszam na https://gameshunt.pl/ - może ktoś kojarzy. Kupiłem ten portal i nieco go przebudowałem, więc jak ktoś lubi oszczędzać na gierkach, to warto być na bieżąco.

 3. Przeszedłem wszystkie części Uncharted z angielskim dubbingiem oraz polskimi napisami, i nadal nie mogę uwierzyć, że w tłumaczeniu można odwalić taką fuszerę. Jak dla mnie jedno z najgorszych tłumaczeń w grach (tyczy się to wszystkich części).

  1. kacperq

   kacperq

   @Mofixil, problem w tym, że w Uncharted tłumacze tworzą swoją własną historię.

    

   Pierwszy z brzegu przykład z Uncharted 4 - jeden z bohaterów pyta się drugiego jak wygląda, na co ten odpowiada mu, że "jak milion dolców" (w Polskim tłumaczeniu). W oryginale bohater mówi "jak 400 milionów dolców", co jest nawiązaniem do wartości skarbu, którego poszukują bohaterowie.

    

    

   Oczywiście takich głupot jest ogrom, to tylko jeden przykład. Często przez jedne źle p...

  2. (Zobacz 8 inne odpowiedzi na tę aktualizację statusu)

 4. Przeszedłem wszystkie części Uncharted z angielskim dubbingiem oraz polskimi napisami, i nadal nie mogę uwierzyć, że w tłumaczeniu można odwalić taką fuszerę. Jak dla mnie jedno z najgorszych tłumaczeń w grach (tyczy się to wszystkich części).

  1. kacperq

   kacperq

   Teoretycznie tak, ale mimo wszystko przemęczyłbym się, poznasz bohaterów i będziesz wiedział skąd się wzięli w kolejnych częściach.

  2. (Zobacz 8 inne odpowiedzi na tę aktualizację statusu)

 5. Przeszedłem wszystkie części Uncharted z angielskim dubbingiem oraz polskimi napisami, i nadal nie mogę uwierzyć, że w tłumaczeniu można odwalić taką fuszerę. Jak dla mnie jedno z najgorszych tłumaczeń w grach (tyczy się to wszystkich części).

  1. kacperq

   kacperq

   Ta seria ma tak jak Wiedźmin, z części na cześć lepsza ;-) Przy jedynce możesz się zamęczyć, dwójka będzie bardzo fajna, a trójka i czwórka mistrzostwo :D

  2. (Zobacz 8 inne odpowiedzi na tę aktualizację statusu)

 6. Kupiłem Skyrima Special Edition na PS4 i powiem jedno: porażka. Na Pro nie da się grać, 25 fps i stuttering. Na zwykłym PSie podobno gra się idealnie, ale na Pro coś tam skopali i od ponad roku nie wydali łatki. Także jeśli ktoś chcę kupić Skyrima na PS4 Pro, stanowczo odradzam.

  1. kacperq

   kacperq

   W Skyrimie nie idzie włączyć trybu 1080 (przynajmniej nie, kiedy posiada się TV 4K)

  2. (Zobacz 3 inne odpowiedzi na tę aktualizację statusu)

 7. Panowie, jaki używany smartphone do ~300zł? przeznaczenie muzyka, messenger, instagram i tyle. G3, M8?

 8. Sprzedałem suple na allegro za łączną kwotę 180 zł. Do wyboru dałem list priorytetowy (za free) i kuriera za 15 zł. Pani kupiła, wpłaciła pieniądze i wybrała list. Przesyłkę wysłałem w poniedziałek, a dzisiaj rzuca mi jakimiś smiesznymi groźbami, że pójdzie na policję bo paczka nie doszła. Co polecacie zrobić? Napisałem jej, że ja nie mam sobie nic do zarzucenia, bo paczkę wysłałem - zgodnie z umową. Pieniędzy oczywiście nie zwrócę, bo paczkę wysłałem, a to poczta nawaliła (byłbym stratny pon...

 9. Sprzedałem suple na allegro za łączną kwotę 180 zł. Do wyboru dałem list priorytetowy (za free) i kuriera za 15 zł. Pani kupiła, wpłaciła pieniądze i wybrała list. Przesyłkę wysłałem w poniedziałek, a dzisiaj rzuca mi jakimiś smiesznymi groźbami, że pójdzie na policję bo paczka nie doszła. Co polecacie zrobić? Napisałem jej, że ja nie mam sobie nic do zarzucenia, bo paczkę wysłałem - zgodnie z umową. Pieniędzy oczywiście nie zwrócę, bo paczkę wysłałem, a to poczta nawaliła (byłbym stratny pon...

  1. kacperq

   kacperq

   @advixv

   W tym problem, że nie można reklamować zwykłego priorytetu. Jedyne potwierdzenie nadania to słowo Pani z poczty.

  2. (Zobacz 27 inne odpowiedzi na tę aktualizację statusu)

 10. Sprzedałem suple na allegro za łączną kwotę 180 zł. Do wyboru dałem list priorytetowy (za free) i kuriera za 15 zł. Pani kupiła, wpłaciła pieniądze i wybrała list. Przesyłkę wysłałem w poniedziałek, a dzisiaj rzuca mi jakimiś smiesznymi groźbami, że pójdzie na policję bo paczka nie doszła. Co polecacie zrobić? Napisałem jej, że ja nie mam sobie nic do zarzucenia, bo paczkę wysłałem - zgodnie z umową. Pieniędzy oczywiście nie zwrócę, bo paczkę wysłałem, a to poczta nawaliła (byłbym stratny pon...

  1. kacperq

   kacperq

   piterrrxd

   No właśnie - wybrał. Można było wybrać też kuriera, ale list był za free. Nie mam niestety wpływu na działanie poczty. Dlatego, że poczta zawaliła sprawę mam być stratny ponad 400 zł? Jaką mam pewność, że to ta Pani nie ściemnia - może dostała paczkę, a udaje że nie, by wymusić zwrot?

    

   @mulator

   Moja odpowiedzialność skończyła się w momencie przekazania przesyłki przewoźnikowi. Na to, co dzieje się dalej nie mam już wpływu.

  2. (Zobacz 27 inne odpowiedzi na tę aktualizację statusu)

 11. Sprzedałem suple na allegro za łączną kwotę 180 zł. Do wyboru dałem list priorytetowy (za free) i kuriera za 15 zł. Pani kupiła, wpłaciła pieniądze i wybrała list. Przesyłkę wysłałem w poniedziałek, a dzisiaj rzuca mi jakimiś smiesznymi groźbami, że pójdzie na policję bo paczka nie doszła. Co polecacie zrobić? Napisałem jej, że ja nie mam sobie nic do zarzucenia, bo paczkę wysłałem - zgodnie z umową. Pieniędzy oczywiście nie zwrócę, bo paczkę wysłałem, a to poczta nawaliła (byłbym stratny pon...

  1. kacperq

   kacperq

   Ale mówię, że to nie był polecony :P Zwykły priorytet, który sama wybrała. Nadawanie priorytetu wygląda tak, że szykujesz kopertę i na niej podajesz dane do wysyłki - to tyle. Płacisz, wychodzisz - nie dostajesz żadnych potwierdzeń.

  2. (Zobacz 27 inne odpowiedzi na tę aktualizację statusu)

 12. Sprzedałem suple na allegro za łączną kwotę 180 zł. Do wyboru dałem list priorytetowy (za free) i kuriera za 15 zł. Pani kupiła, wpłaciła pieniądze i wybrała list. Przesyłkę wysłałem w poniedziałek, a dzisiaj rzuca mi jakimiś smiesznymi groźbami, że pójdzie na policję bo paczka nie doszła. Co polecacie zrobić? Napisałem jej, że ja nie mam sobie nic do zarzucenia, bo paczkę wysłałem - zgodnie z umową. Pieniędzy oczywiście nie zwrócę, bo paczkę wysłałem, a to poczta nawaliła (byłbym stratny pon...

  1. kacperq

   kacperq

   @sznib

   Nie - taka regułka i tak nie ma żadnej mocy prawnej.

    

   coc, przy zwykłym priorytecie nie dostaje się żadnego potwierdzenia - to przecież przesyłka nierejestrowana

  2. (Zobacz 27 inne odpowiedzi na tę aktualizację statusu)

 13. Te walentynki zapamiętam na długo... Zbiłem S-ósemkę, a dziewczyna na pocieszenie namówiła mnie na Nowe oblicze Greya.

 14. Można jakoś przenieś oryginalnego Win 10 na nowego kompa?

  1. kacperq

   kacperq

   tzn. w sumie to Win 7 ale zaktualizowany do 10. Niestety OEM - czyli nic nie da się zrobić?

  2. (Zobacz 4 inne odpowiedzi na tę aktualizację statusu)

 15. Można jakoś przenieś oryginalnego Win 10 na nowego kompa?

  1. kacperq

   kacperq

   tzn. w sumie to Win 7 ale zaktualizowany do 10. Niestety OEM - czyli nic nie da się zrobić?

  2. (Zobacz 4 inne odpowiedzi na tę aktualizację statusu)

 16. Dark Souls 2 SOTFS - od czasów Wiedźmina 3 żadna gra mnie tak nie wciągnęła

  1. kacperq

   kacperq

   Super klimat, ciężki, surowy i wymagający. Klimatyczni przeciwnicy i lokacje. Gra idealna ;-)

    

   @rafal muzyka jest tam świetna.

    

   Została mi jeszcze 1 (grałem na PC ale port mnie odrzucił) i 3. Myślę że 3 ogram już na konsoli. :-)

  2. (Zobacz 5 inne odpowiedzi na tę aktualizację statusu)

 17. W Humble jest pakiet programów z Vegasem PRO za 20$ https://www.humblebundle.com/software/vegas-pro-creative-freedom

  1. kacperq

   kacperq

   Gdybym nie był za bardzo przywiązany do Adobe to bym brał, a tak to meh.

  2. (Zobacz 3 inne odpowiedzi na tę aktualizację statusu)

 18. Jakiej używacie przeglądarki na androidzie? Która jest najmniej prądożerna?

 19. Nie odpuszczę. I tak zrobię grilla ;-)

  1. kacperq

   kacperq

   Ja także, mimo że pogoda się u mnie zepsuła to grill i tak będzie :D

  2. (Zobacz 6 inne odpowiedzi na tę aktualizację statusu)

×
×
 • Dodaj nową pozycję...