Skocz do zawartości

Makabe

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    57
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Makabe

  1. Właśnie skończyłem nową Amnesie: http://gracz.org/horror-w-tajemniczej-fabryce-recenzja-amnesia-a-machine-for-pigs/ i jeśli miałbym wybierać między nią a Outlast'em to wybrałbym tego drugiego - co prawda A Machine for Pigs ma ciekawszą fabułę i grało się całkiem przyjemnie to jednak Outlast bardziej mnie wciągnął ;-)
  2. Amnesia: A Machine for Pigs + Recenzja: http://gracz.org/horror-w-tajemniczej-fabryce-recenzja-amnesia-a-machine-for-pigs/
  3. Nadchodzi Outlast... + Recenzja: http://gracz.org/pokonaj-wlasny-strach-recenzja-outlast/ oraz... Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist + słów kilka: http://gracz.org/tom-clancys-splinter-cell-blacklist-gameplay-screeny-i-slow-kilka/ i jeszcze dzieło dwuosobowego studia... Paranautical Activity (Beta) + krótki opis: http://gracz.org/paranautical-activity-gameplay-z-wersji-beta/
  4. Mogę z czystym sumieniem napisać, że Outlast po prostu wymiata! ;-) http://gracz.org/pokonaj-wlasny-strach-recenzja-outlast/ A co do nowej Amnesii to zobaczymy w tym tygodniu...
  5. S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla – Mod Complete 2009 v1.4.4 + wrażenia: http://gracz.org/dalej-niz-siega-wzrok-s-t-a-l-k-e-r-cien-czarnobyla-mod-complete-2009-v1-4-4/ i niezależna gra, która okazała się zaskakująco dobra ;-) Gone Home + Recenzja: http://gracz.org/bo-kazdy-dom-ma-swoja-historie-recenzja-gone-home/
  6. The Light + słów kilka: http://gracz.org/the-light-chwila-wakacyjnego-zapomnienia/
  7. The Walking Dead: 400 Days + Recenzja: http://gracz.org/nastaly-ciezkie-dni-recenzja-the-walking-dead-400-days/ A dla tych co boją się jeździć PKP mamy... The Train + Recenzja: http://gracz.org/samotnosc-w-pociagu-recenzja-the-train/
  8. Remember Me + Recenzja: http://gracz.org/w-poszukiwaniu-zaginionych-wspomnien-recenzja-remember-me/
  9. Wild Wild West w wykonaniu Techlandu czyli Call of Juarez: Gunslinger + Recenzja: http://gracz.org/polacy-kontra-dziki-zachod-recenzja-call-of-juarez-gunslinger/
  10. Metro: Last Light jest po prostu rewelacyjne, jak dla mnie póki co najlepsza gra tego roku Jak ktoś ma chwilkę, to zapraszam do mojej recenzji: http://gracz.org/promien-ktory-rozswietla-mrok-recenzja-metro-last-light/
  11. Metro: Last Light + Recenzja: http://gracz.org/promien-ktory-rozswietla-mrok-recenzja-metro-last-light/
  12. Dzisiaj przez przypadek trafiłem na: http://www.youtube.com/user/MagdalenaMariaMonika popatrzcie na liczbę subskrypcji Wniosek... teraz każdy zaciąga swoją dziewczynę, żonę, siostrę do grania bo gameplay od facetów to już chyba przeżytek
  13. Among The Sleep (Alpha) + wrażenia: http://gracz.org/among-the-sleep-wrazenia-z-wersji-alpha/
  14. Gra jest po prostu zajefajna, dawno się tak nie uśmiałem grając :-) Far Cry 3: Blood Dragon + Recenzja: http://gracz.org/dinozaury-cyborgi-i-lasery-recenzja-far-cry-3-blood-dragon/
  15. God Mode + MiniRecenzja: http://gracz.org/god-mode-minirecenzja/
  16. przypomniałem sobie stare czasy... nostalgia atakuje Age of Empires II: HD Edition + MiniRecenzja: http://gracz.org/age-of-empires-ii-hd-edition-minirecenzja/
  17. Strach się bać.... Slender: The Arrival + Recenzja: http://gracz.org/strach-sie-bac-recenzja-slender-the-arrival/
  18. BioShock Infinite + Recenzja: http://gracz.org/z-wizyta-w-podniebnym-miescie-recenzja-bioshock-infinite/
  19. The Bridge + Recenzja: http://gracz.org/zabawa-z-przestrzenia-i-forma-recenzja-the-bridge/
  20. The Walking Dead: Survival Instinct + MiniRecenzja: http://gracz.org/the-walking-dead-survival-instinct-minirecenzja/
  21. dzięki za info, przetestuje go przy najbliższej okazji Sniper: Ghost Warrior 2 + Recenzja: http://gracz.org/polski-snajper-powraca-recenzja-sniper-ghost-warrior-2/
  22. dzięki Odnośnie nagrywania gameplay'ów we Frapsie, często grafika mi nie wydala i niestety muszę obniżyć detale. W gruncie rzeczy nagrywam tylko na potrzeby tekstów na Blogu, zawsze lepiej mieć swoje materiały
  23. Gameplay z nowego Tomb Raidera ;-) + recenzja: http://gracz.org/strach-krew-i-lzy-recenzja-tomb-raider-2013/
  24. Makabe

    Blog gracza

    Ponad 1300 wyświetleń i ani jednej odpowiedzi?! aaaaaaaaa Zaraz się załamię... A tak na poważnie Blog istnieje już ponad ponad dwa miesiące i staram się umieszczać na nim coraz więcej materiałów... Ciężko jest bo brakuje czasu ale póki co mam jeszcze sporo chęci. Jeśli ktoś ma jakieś sugestie co do wyglądu Bloga albo jego treści to wszystkie uwagi mile widziane! http://gracz.org/wp-content/uploads/2012/10/baner3.png
  25. Cześć, kilka ostatnio nagranych gameplay'ów Powstały na potrzeby recenzji na Bloga...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...