Skocz do zawartości

shae6666

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  494
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Posty dodane przez shae6666

 1.  

   

  Nie masz się utożsamiać, ale wyobraźnia u kierowcy to jeden z najistotniejszych elementów wpływających na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Myśląc jedynie o sobie powodujesz zagrożenie dla innych i jesteś na tyle ograniczony, że nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.
   

  Nowaj kijem rzeki nie zawrócisz. On ma swoje zdanie i jest tak uparty że choćby nie wiem co go nie zmieni - nikt mu nie wmówi że białe jest białe a czarne jest czarne  %-). EOT Kotecek myślę że się nie obrazisz.

 2.  

   

  Co do szumu powietrza to nie mam żadnych zastrzeżeń,bo tak jak napisał sid na max obrotach każdy wentylator słychać,natomiast moje się trafiły terkoczące a tego aspektu nie zdzierżę,szczególnie w nocy gdy jest cisza a przeglądam neta a tu z obudowy wydobywa się trtrtrttrtrttrttrtrttryyyyyyyyyyyy.
   

  Chudy próbowałeś je lekko docisnąć/pociągnąć  %-) ?

 3.  

   

  Nikt tutaj nie napisał, że Hitler mógł nie wiedzieć o holokauście dokonanym na Żydach, więc nie wiem z kim i o czym rozmawiasz.
   

  Wybacz major ale to przekracza moje pojęcie. Co myślisz o Stalinie ? Powinien dostać pokojową nagrodę nobla bo pomógł pokonać Hitlera ? On zapewne też nie miał pojęcia o Katyniu, Wielkim Głodzie itp. ???

  • Popieram 1
 4.  

   

  Dzisiejsze rozbijanie sie

  GreQ jak oceniasz "elektroniczne" zegary ? Widziałem takie zegary w Volvo i Kia były irytujące. Według mnie powinny być jedyne jeśli "analogowe" nie nadążały by za obrotami silnika jak w Lexusie LFA (strzałka waży <1 g a mimo to ma za dużą bezwładność :roll:).   

 5. Mam 6 R2 Silent 140mm w ARC Midi @ ~7V. Według mnie jest cicho jednak jeden z górnych wentylatorów rezonował - pomogło poluzowanie śrubek. Muszę czyścić komputer maksymalnie po trzech miesiącach ponieważ zakurzone wentylatory są dużo głośniejsze.

  • Popieram 1
 6.  

   

  Tak jak cena leków jest wyższa przez Ministerstwo Zdrowia, które dopuszcza ten sam lek tylko jednego producenta
   

  A ja głupi przez całe życie myślałem że cena leku zależy of firm farmaceutycznych które inwestują wielkie pieniądze w "opatentowanie" ich produkcji.

  • Popieram 1
 7.  

   

  a test Prime95 60 godzin przy zamkniętej obudowie przejdzie ? (no chodziaż 24 h) żaden rdzeń się nie wypnie a komputer nie wyłączy się z przegrzania sekcji zasilania (ewentualnie nie będzie throttilingu) ?   P.S. RAMy do tej podstawki i do OC najlepiej od razu 2000MHz kupować a nie się rozdrabniać i bawić w zgaduj zgadulę "co tym razem się wypięło" 
   

  :roll:

  • Popieram 2
×
×
 • Dodaj nową pozycję...