Skocz do zawartości

Zulaga

Bloger
 • Liczba zawartości

  868
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Komentarze pod blogami dodane przez Zulaga

 1. W tym menu moda (Shift+Enter) trzeba wiele ustawień zmienić, a niestety nie mam teraz tego GTA tak zmoddowanego i nie sprawdzę co i jak. Na pewno trzeba pozmieniać jasność słońca, świecenie nieba w ciągu dnia i nocy, zmniejszyć intensywność cieni i parę innych dupereli. Sorrki, że tak mało dokładnie, ale obecnie nie mam jak tego sam ogarnąć :/

  • Popieram 1
 2.  

   

  Poza tym mieć więcej wiosen niż 16 nie oznacza, że nie jest się gimbusem.

  Dokładnie, niektórzy 12-latkowie mają czasami więcej rozumu niż "dorośli". Po co używasz określenia "gimbus"? To śmieszne. 

  Nie chodziło mi o żadne serwery. Zarobić na tym, o czym wcześniej nikt nie myślał, jest wg mnie niemałym osiągnięciem. Udział w akcjach charytatywnych, setki (a pewnie i więcej) rozdanych gier, załatwienie wejściówek, biletów, wyjazdów to też nic? Dziwnie postrzegasz ten świat. 

 3. Nie? I co Ci do tego, jak spędzam mój czas? Przecież napisałem, że czasami tylko oglądam, nie nałogowo.

  Niektórzy lubią ich oglądać i nie uważają tego za marnowanie czasu. „Durnymi zagrajmerami” bym ich nie nazywał, bo przez to swoje granie coś osiągnęli, a Ty co? Co najwyżej skoliozy dostaniesz :P

  Poczytaj to co napisałem więcej niż raz, bo ostatnio takie brednie piszesz u mnie, że sam zastanawiam się co z Tobą nie tak.

  I zdziwiłbyś się ilu ludzi w wieku powyżej magicznej bariery tych 15-16 lat ich ogląda.

  Zastanów się dobrze zanim znowu jakąś głupotę napiszesz, bo ostatnio widzę, że zależy Ci tylko na tym, żeby pisać jakieś docinki i podważać moją obiektywność (jak w poprzednim wpisie). Polecam zatem udanie się po rozum do głowy i ewentualny powrót albo udanie się na odpoczynek od mojego bloga, skoro nic Ci w nim nie pasuje.

  • Popieram 1
 4. Nie wiem czy mogę wyrazić teraz swoją opinię, bo przecież nie grałem w BF'a 3, ale zaryzykuję. 

  Z tego co zauważyłem przez te kilkanaście godzin grania, to jakiejś szczególnej "więzi" czy mocno uwidocznionej wzajemnej pomocy między graczami tego samego zespołu nie ma. Może to temu, że to tylko beta? 

  Gram tylko i wyłącznie na "Dominacji", a tam pojazdów nie ma, więc o tym się nie wypowiem. Snajperzy są, ale nie jest ich przesadnie dużo, da się żyć. 

  Kamperzy zawsze byli, są i będą, z tym też trzeba się pogodzić :) 

  Nie wiem jak inni widzą mnie w zespole, ale myślę, że najgorzej nie jest :D 

×
×
 • Dodaj nową pozycję...