Skocz do zawartości

stachoo86

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  658
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Komentarze pod blogami dodane przez stachoo86

 1. Test OK, jednak zwrócę na coraz częściej występujący błąd w różnych tekstach. Posłużę się jako przykładem powyższą recenzją. Autor użył tutaj sformułowania "wraz z stopą" i "z stałą prędkością" podczas gdy poprawnie powinno być "wraz ze stopą" i "ze stałą prędkością". Ludzie nagminnie popełniają te błędy, wystarczy spojrzeć nawet na forum. Zapominają o tym, że przed wyrazami rozpoczynającymi się na litery  np. "S" lub "Z" piszemy "ze" zamiast samego "z" ;).

  • Popieram 1
 2. A jak wygląda sprawa z oprogramowaniem niecertyfikowanym, nie ma tak, że programy, które wcześniej działały na Win7 teraz nie działają pod Win8 tylko dlatego, że jego producent nie zapłacił "doli" Microsoftowi?!

   

  P.S. Tak po za tym ile zajmuje miejsca na dysku świeżo zainstalowany Windows 8 OEM 64-bit? (czysta partycja i na niej od razu zainstalowany system, ile to łyknie)

 3. Inną rzeczą która zaszkodziła forom była chwilowa mania na punkcie google. W pewnym momencie po założeniu tematu z dowolnym problemem natychmiast pojawiała się standardowa odpowiedź, "Poszukaj "se" w googlach". Jeśli wtedy ktoś chciał skorzystać z tej rady to znajdując mnóstwo wyników w tejże wyszukiwarce z różnych innych for i tak po przejściu do dowolnego odnośnika ujrzał poradę z wujkiem Google, tak jakby to była encyklopedia wszystkiego. Owszem nieraz na dane zagadnienie jest bardzo dużo rozwiązań już opisanych gdzie indziej i łatwo można je "wygooglować" ale zdarza się, że nie wszystko zostało poruszone. Obecnie jakby nieco zanikła moda na to proste stwierdzenie, i całe szczęście.

  • Popieram 1
×
×
 • Dodaj nową pozycję...