Skocz do zawartości

keniz

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralny

O keniz

 • Tytuł
  Amator
 1. Jak przeprowadzić taką konwersję dysku systemowego bez utraty danych. Jest jakiś program za free. Tak obecnie wygląda dysk.
 2. SB Audigy SE wyjmij i odinstaluj sterowniki. Szczególnie na modowanych sterownikach bywają takie jazdy.
 3. ZETA ZERO Venus Edition MK1 Hi-End http://www.panasonic.gliwice.pl/zeta-zero-venus-edition-mk1-hiend-p-2967.html To tylko moja propozycja.
 4. Spróbuj podmienić zasilacz ale 100% pewności że to jego wina niemam
 5. Czerwony przewód to + zasilania biały - danych zielony + dane czarny - zasilania. Sprawdź w instrukcji płyty jak masz wyprowadzone piny w portach usb. Złe podłączenie może uwalić port usb.
 6. Można spróbować zmienić w roterze DHCP. Zawęzić aby przydzielał numery IP z zakresu 2-100 a drugi ruter 102-255. Jednak pojawia się problem oba routery mają mieć IP własne w nieprzydzielonym zakresie czyli 192.168.1.1 i drugi 192.168.1.101. Teoretycznie powinno działać. Ale nie wiem czy twoje routery pozwalają na zawężenie DHCP.
 7. taskkill /f /IM explorer.exe "ścieżka do gry np c:/gry/gry.exe" pause start explorer.exe Zapisz do pliku zmień rozszerzenie na gra.bat Powoduje to zamknięcie explorera po zakończeniu gry naciśnij dowolny klawisz a wrócisz do pulpitu.
 8. http://www.sony.pl/support/pl/product/PCG-FR415M/updates sprawdź Preinstalowane sterowniki i programy narzędziowe ściągnij te paczki rozpakuj i poszukaj w nich
 9. W skrócie opisałeś skutek a nie przyczynę problemów. Pusty dom stabilizacja materialna ale przeszkadza Tobie brak miłości której wcześniej zbyt mało ( w skrajnych przypadkach zbyt dużo )otrzymałeś. Tak z drugiej strony szczęściara z tej kobiety która złamie te twoje lody. Mała rada w czasie napadu tego "strachu" zastosuj podstawowe metody oddechowe. Głęboki wdech przytrzymanie wydech. Jeśli masz z kim pogadać o Twoim problemie to to zrób! PS. Na pewno się uda
 10. Dla testów wyłącz w tym asmaksie firewala i zobacz czy to mogło.
 11. notatnik i wklej przykładowo: taskkill /f /IM explorer.exe "c:\Program Files\gra\gra.exe" pause start explorer.exe zapisz plik jako nazwa.bat oczywiście w " " wpisz ścieżkę do własnej gry. Po wyjściu z gry naciśnij dowolny klawisz a przywrócisz explorera do życia. Powinno pomóc.
 12. Dźwięk jest taki jak przy rozpoznaniu sprzętu podpiętego do USB. Menadżer urządzeń co pokazałeś na filmiku po-prostu się odświeża. Moim skromnym zdaniem jakieś urządzonko pod USB jest przechwytywane przez virtualbox'a modem drukarka, odłącz taki sprzęt może coś się zmieni.
 13. Air Live miałem karty od tego producenta i nigdy więcej. Sieje to to śmieciami a na po jakimś czasie przestaje nadawać jakby brak mocy na antenie. Nie mam obecnie ani jednego ustrojstwa od tego producenta i zero problemów. Jak masz możliwość zmień anteny. Jak nie masz anten na podmianę to kup coś normalniejszego nawet edimax byłby lepszy o cisco nie wspomnę. I jeszcze jedno zasadnicze pytanko co to jest "internet znika" brak łączności z AP czy też AP jest zawieszony i odrzuca pakiety? CO z RX/TX Errors CRC Errors na AP i u klientów?
 14. Do testów wywal audigy sterowniki mogą powodować BSOD-y.
 15. Ruter na 3V to jakiś dziwny a nie przypadkiem 9V albo 12V?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...