Skocz do zawartości

Michał1989

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  599
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

14 OK

O Michał1989

 • Tytuł
  Entuzjasta

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje Michał1989

 1. Hmm... mam dysk ssd w gratisie ,dokonałem już rękojmi na nowy towar to sobie życzyli odesłania razem z dyskiem,co w przypadku kolejnego odesłania na gwarancji głównego przedmiotu mając na tym dysku prywatne ważne dane ? na fakturze jest + dysk oba przedmioty jednego producenta czyli muszę im oba odsyłać czy da się przed tym uchronić ?  

  1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
  2. Michał1989

   Michał1989

   Monitor wymieniłem na nowy bo miał skazę i w przyszłości jakbym miał wysyłać na gwarancje to trochę to kiepskie żebym musiał cały czas go zerować i kopiować na niego  z powrotem dane przybliżając  jego koniec,poczytam jeszcze

  3. marko22

   marko22

   Nie przesadzaj. Przy wysyłaniu na gwarancję raczej nie będziesz musiał dysku wysyłać. W tym przypadku zwracałeś sprzęt, czy tam wymieniałeś na nowy. To jak nie chcesz mieć problebmów na przyszłość, kup sam monitor i oddzielnie dysk.

  4. 7ym0n

   7ym0n

   @marko22 Skorzystał z promocji oferowanej przez sprzedawcę i na zasadach określonych w regulaminie realizuje swoje prawa z niej wynikłe. 

   @Michał1989 Jeśli nie doszło do odstąpienia od umowy, nie musisz zwracać dysku. Przytoczony wyżej regulamin stwierdza, że jego postanowienia nie mogą wyłączać przepisów ogólnych prawa polskiego w tym rękojmi, za wyjątkiem odstąpienia od umowy. Po prostu zapytaj przedstawiciela sklepu, który wezwał Cię do zwrotu (miej to na piśmie- mailowo wystarczy) jaka jest podstawa prawna jego żądania.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...