Skocz do zawartości

RAZERS

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  59
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez RAZERS

 1. Ale ja pobrałem wersję 12.4 i nie działa...
 2. No właśnie robiłem tak. Reinstall nowo pobranych sterowników od AMD i nic...
 3. Cześć, po zainstalowaniu sterowników AMD na PC nie uruchamia mi się program Catalyst Control Center. Próbowałem usunąć sterowniki (używałem nawet Drive Sweeper'a) i zainstalować od nowa ale nic nie pomogło. Jak mogę naprawić ten problem ?
 4. Witam! Do czego służy "transkodowanie metodą „przeciągnij i upuść" podczas instalacji sterowników AMD >?< Czy to jest potrzebne ?
 5. Witam! Szukam programu, którym mógłbym stworzyć menu DVD. Jednak jako "tło" chciałbym użyć krótkiego filmu (ok 30 sek) z dźwiękiem. Jaki program mi to umożliwi ?
 6. A jeśli używam Ashampoo Burning Studio 2012 ;D ?
 7. Witam! Jak mogę nagrać film w formacie .avi aby można było go odtworzyć na DVD ?
 8. Dzięki! Btw płyta nie pod mój PC tylko pod drugi ;PP ;D
 9. Witam! Zastanawiam się nad zakupem płyty głównej pod i7 2600K. Rozważam 2 modele płyt: Gigabyte Z68X-UD3-B3 oraz ASRock Z68 Extreme 3. Która z tych płyt będzie lepsza ?
 10. No dobra... mogę ustalić liczbę procesorów dla danego procesu.. a co z RAMem ?
 11. Witam! Czy jest taka możliwość aby dana aplikacja wykorzystywała określoną ilość pamięci RAM oraz procesora ? Np. chcę aby aplikacja używała tylko 100 mb ramu (max!) a procesora jak najmniej Trochę o dziwne ale właśnie przydałaby mi się ta funkcja =D
 12. Witam! Zastanawiam się nad programem Intel Rapid Storage. Czy posiadajac tylko 1 dysk twardy HDD SATA3 (AHCI) muszę instalować ten program ? Mój system to Windows 7 x64. Pozdrawiam!
 13. O jaki kontroler chodzi ? Kabelek może myć uszkodzony ??? Wątpię bo działał (chyba, że stało się to nagle i zepsuł się...). -- Jednak wydaje mi się, że (kolejny) format dużo nie pomoże, gdyż przed formatem miałem ten czarny ekran a po formacie 1 uruchomienie PC bez żadnych programów (z wyjątkiem sterowników) też długo trwało...
 14. HD Tunem nie sprawdzałem ale CHKDSK nie wykrył błędów... Ram też jest OK. Zastanawiam się nad tym, czy nie usunąć partycje GParted`em, sformatować je a następnie na nowo zainstalować system... xD
 15. Przykładowe błędy: 1) Ukończenie optymalizacji drugoplanowych (operacje pobierania z wyprzedzeniem) trwało dłużej, powodując zmniejszenie wydajności procesu uruchamiania systemu: Nazwa : BackgroundPrefetchTime Całkowity czas : 34706ms Czas obniż. wydajności : 4706ms 2) System Windows został uruchomiony: Czas trwania rozruchu : 86589ms IsDegradation : true 3) System Windows został uruchomiony: Czas trwania rozruchu : 475028ms IsDegradation : true Godzina zdarzenia (UTC) : ‎2012‎-‎03‎-‎28T13:08:33.640400200Z 4) Inicjowanie tego sterownika trwało dłużej, po
 16. Otworzyłem podgląd zdarzeń. W zakładce: Dziennik aplikacji i usług --> Microsoft --> Windows --> Diagnostics-Performance znajduje się pełno błędów (w tym 4 krytyczne (!)). Co mogę z tym zrobić ?
 17. Podłączałem do różnych (nawet USB 3.0), problem występuje nadal... Dodatkowo zauważyłem, że dioda od scrolla myszki zapala się i gaśnie i tak ciągle.
 18. Witam! Mam pewien problem z myszą firmy Razer. Kiedy jest podłączona do portu USB 2.0 płyta laguje, gdy ładuje się system. Animacja ekranu ładowania zatrzymuje się i wznawia itd... Kiedy odłączyłem mysz, płyta działała prawidłowo. Jak mogę rozwiązać ten konflikt z moją płytą (Gigabyte GA-Z68X-UD3-B3 (wersja biosu - F11) .
 19. Wszystkie sterowniki są zainstalowane, sprawdziłem konfigurację w BIOSie - jest OK. Nie mam pojęcia co może być przyczyną tego. Wydaje mi się, że wina nie leży w systemie ale nie jestem pewny..
 20. W autostarcie mam tylko Security Essentials i Realtek HD Audio... Robiłem nawet czysty boot i tak samo długo się uruchamiał.
 21. Witam! Po reinstalce systemu (Win7Pro64) komputer długo się uruchamia. Po ekranie "Trwa ładowanie systemu Windows" mam czarny ekran (wraz z kursorem) na jakieś 10-15 sek a następnie ekran "Zapraszamy!" przez jakieś kolejne 15 sekund !. Przed formatem komputer bootował się w 45-50 sekundach a teraz trwa to niekiedy (prawie) 2 minuty Ogólnie działa wolno... Co mogę zrobić aby przyśpieszyć system ???
 22. Witam! Jaki tryb jest lepszy dla dysku SATA III (Seagate Barracuda 7200.12) - IDE czy AHCI ? Który jest wydajniejszy i czy różnica między nimi jest zauważalna ? Mój system to Win 7 Pro 64bit.
 23. Dzięki za pomysł A tak btw to fajnie, że napisałem karty geograficzne (takie są?)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...