Skocz do zawartości

Pawel ASUS Support

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  1050
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Pawel ASUS Support

 1. Witaj, Karta jest najprawdopodobniej uszkodzona. W tej sytuacji wszystko co mogę zasugerować to kontakt ze Sprzedawcą i złożenie reklamacji.
 2. Pytaj w sklepie, tam gdzie zostawiłeś/odesłałeś komplet. Dystrybutorzy przyjmują wyłącznie sprzęt więc cała reszta zaginęła gdzieś w środku.
 3. Jeśli dziś nadano RMA, kurier odbiera przesyłkę dziś albo kolejnego dnia roboczego. Transport do Czech to również 1 dzień roboczy. Serwis ogarnia sprawy w 3 (większość przypadków) do 5 (max) dni roboczych. Realnie możemy sprawdzać status pod koniec przyszłego tygodnia bądź na początku kolejnego. Płyta do serwisu w Czechach przyjechała 2 kwietnia, wyjechałą po naprawie 4 kwietnia.
 4. @ rolandwally83 - podaj SN, sprawdzę czy karta kiedykolwiek trafiła w ręce techników ASUS.
 5. Nie jest sposobem przetestowanie wszelkich możliwych zestawów. Jestem przekonany, że moja odpowiedź jest konkretna tak długo, jak długo czytasz ją dosłownie i ze zrozumieniem a nie z przekonaniem "wiem lepiej i zrobię po swojemu, szukam jedynie potakiwań od forumowiczów". Nie mogę napisać TAK KUPUJ ŚMIAŁO bo mnie pierwszego będziesz publicznie linczował jeśli pójdzie nie po Twojej myśli...
 6. Sprawdzałeś tę kartę w innej konfiguracji sprzętowej?
 7. Daj znać jak zachowuje się karta w innej konfiguracji sprzętowej.
 8. Płyta istotnie sygnalizuje uruchamianie miganiem kilku trójkolorowych diodek, niemniej jednak trwa to zaledwie sekundy. Jeśli to nie wina zasilacza, odpinaj wszelkie pozostałe zbędne (na czas uruchomienia) komponenty, po wykluczeniu konfliktu peryferiów zostanie awaria płyty.
 9. Kupić możesz, zamontować też możesz, my nie możemy jednak zagwarantować że będą działały poprawnie, tym bardziej z tak wysokim taktowaniem. Wybór jak zwykle należy do Ciebie.
 10. Najważniejsze, że problem sam się rozwiązał .
 11. Obserwujesz stanowczo zbyt wysokie temperatury. Nie mogę zasugerować grzebania przy chłodzeniu, wróć do Sprzedawcy i złóż reklamację - sprawdzimy to w serwisie.
 12. Płyta ma dziś nadane "nasze" RMA Dystrybutorowi i status jest Accept - oznacza to że dziś została przez Dystrybutora zgłoszona i czeka bądź jest w trakcie transportu do Czech. Ciekawe kiedy sklep dostarczył ją do Dystrybutora, bo ten wysyła sprzęt do Czech niemal codziennie, nie ważne czy pojedyncze sztuki czy większe ilości.
 13. Płyty na ten moment w serwisie nie ma. Przypomnij się proszę PMką w środku przyszłego tygodnia.
 14. JW. Core Unlocker jest jedną z wspieranych przez płytę funkcji. Wyłącznie od konkretnej sztuki procesora zależy, czy odblokowane rdzenie będą widoczne i czy działały.
 15. Podaj numer seryjny swojej płyty, sprawdzę działania serwisu i ewentualnie podpowiem Twoje sugestie. Nie wiem nic o "seryjnym" problemie z czujnikami temperatur. Czym odczytywałeś wartości? Czy w BIOSie wyglądały względnie poprawnie?
 16. Jeśli masz dostęp do jakiejkolwiek innej karty do zamontowania w swoim PC - również warto sprawdzić.
 17. Jeśli za zadanie masz te 5 urządzeń, router bez problemu sobie z tym poradzi. Napisz przede wszystkim coś o dostawcy internetu.
 18. Przede wszystkim sprawdź, czy masz najnowszy firmware. Zresetuj router i zacznij od manualnych ustawień, PPPoE + login/pass. Zapisz zmiany i jeśli nie uzyskasz połączenia wklej log.
 19. Wybrałeś prawdopodobnie najbardziej "obgryzioną" wersję płyty w całej rodzinie. Ciemno widzę jakiekolwiek OC... Jeśli jednak ma po prostu działać to działać będzie.
 20. Witaj, Jak karta zachowuje się w jakichkolwiek benchmarkach? Moim zdaniem należałoby sprawdzić tę kwestię w innej konfiguracji sprzętowej, zależnie od jej efektów albo reklamacja, albo odtworzenie oprogramowania systemowego.
 21. Mam jedynie nadzieję, że następnym razem będziesz bardziej ostrożny w poszukiwaniu "okazji" .
×
×
 • Dodaj nową pozycję...