Skocz do zawartości

mordechay

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O mordechay

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Przetestowałem obydwie MemTestem, nie wykryto żadnych problemów. Zdecydowałem, że kupię drugą taką samą, ale mam wątpliwość, czy te GeiLe są faktycznie te same, ponieważ jeden ma numer GD38GB1333C9SC a drugi GD316GB1333C9DC.
 2. Zostawiłem jedną kość, odpaliłem, CoDa - to samo, wywaliło po 5 minutach.
 3. W HW info te kości nie różnią się w zasadzie niczym oprócz producenta. Dziwne. A jak mogę odpiąć tę drugą gość, żeby PC mi odpalił na 1?
 4. Podczas grania w różne bardziej wymagające tytuły, gra wyłącza się, wywala mnie do pullpitu bez żadnego error message. W CoD 2019 wywala mnie po 10 minutach, najczęściej kiedy łąduję się do meczu Warzone albo gram kilka minut w TDM. W BF1, po kilkunastu minutach, do godziny, w losowych momentach. W Division 2, podobnie jak w BF1. W DIvnity:OS2 od kilkunastu minut do kilku godzin. Podejrzewam, że problem tkwi w kości ram, którą dokupiłem jakiś czas temu. W WIN7 problem był sporadyczny, ale w WIN10, który zainstalowałem w zeszłym tygodniu. każdy mecz CoD i BF1 kończy się crashem.
 5. Podczas grania w różne bardziej wymagające tytuły , gra wyłącza się, wywala mnie do pullpitu bez żadnego error message. W CoD 2019 wywala mnie po 10, najczęściej kiedy łąduję się do meczu Warzone. W BF1, po kilkunastu minutach, do godziny, w losowych momentach. W Division 2, podobnie jak w BF1. W DIvnity:OS2 od kilkunastu minut do kilku godzin. Podejrzewam, że problem tkwi w kości ram, którą dokupiłem jakiś czas temu. W WIN7 problem był sporadyczny, ale w WIN10, który zainstalowałem w zeszłym tygodniu. każdy mecz CoD i BF1 kończy się crashem. Screen z HWinfo: https://gy
×
×
 • Dodaj nową pozycję...