Skocz do zawartości

SHINGO

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Posty dodane przez SHINGO

 1. Witam, mam taki problem otóż jakiś czas temu zrobiłem zakup tej oto karty przechwytującej aby móc zgrywać z zewnętrznych źródeł na dysk twardy komputera różne pliki video wraz z audio.

  System operacyjny na komputerze to Windows 10 Pro wersja 1607 a kompilacja jego: 14393.693 oczywiście mam na myśli rzecz jasna wersję 64 bitową.

  Po zainstalowaniu sterowników do tej karty obojętne czy z dostarczonej wraz z nią płyty cd czy pobraniu najnowszych z strony producenta zaraz po instalacji prosi o restart i gdy go wykonam wówczas ukazuje się taka informacja załączona na fotce.

  Potem już nic nie mogę zrobić i aby móc znów działać na kompie zmuszony jestem do formatu partycji C i wgrania nowego systemu operacyjnego od A do Z , niestety.

  Może mi ktoś pomóc rozwiązać wyżej opisany problem ???

  Linka do karty której zrobiłem zakup dołączam poniżej.

  Pozdrawiam i liczę na pomoc w rozwiązaniu problemu.

   

   


   

   

  http://images.tinypic.pl/i/00869/qiaeaaphmnkq.jpg

 2. Witam ponownie w porządku zrobiłem zakup splitera gdzie fotki dołączam poniżej.

  Jeśli chodzi o zgrywanie obrazu wszystko extra i zgodnie z planem.

  Lecz martwi mnie zgrywanie dźwięku.

  Mimo iż w opisie karty przechwytującej piszę że poprzez gniazdo optyczne zgrywa dźwięk Dolby Digital 5:1 tak nie jest gdy przy próbie nagrania i odtworzenia dźwięk jest tylko dwukanałowy.

  Może mi ktoś pomóc rozwiązać ten problem ???

  Próbując zgrać niedługi kawałek na próbę około minuty odtwarzanego materiału zgranego wcześniej na dysk wbudowany w tunerze i sprawdzeniu we właściwościach pliku ukazuje się informacja że dźwięk pochodzący z tego pliku jest w stereo dwukanałowy.

  Już nawet ustawiłem ścieżkę przy odtwarzaniu oryginalną gdzie pokazuje info że jest w Dolby Digital 5:1 dalej scenariusz pozostaje ten sam.

  Fakt jeśli podłączyłbym również dźwięk do karty przechwytującej poprzez sam kabel HDMI to jest informacja że poprzez to złącze wówczas przechwytuje w czasie rzeczywistym dźwięk karta lecz tylko w stereo.

  Dlatego podłączam fonię kablem optycznym z tunera do wejścia optycznego karty przechwytującej i ustawiam na opcję 384 kbps/s bo niestety nie posiada opcji 448 lub 640 kbps/s.

   

   

  http://iv.pl/images/50494811686712345179.jpg

   

  http://iv.pl/images/21847312839735115951.jpg

   

  http://iv.pl/images/13490608405078188397.jpg

   

  http://iv.pl/images/83784302053480849225.jpg

   

  http://iv.pl/images/74607507642944011205.jpg

 3. Kupiłem dzisiaj coś takiego załączone na fotce lecz nie widzę aby to zdało egzamin.

  Pytając o spliter w sklepie komputerowym odpowiedziano mi że owszem jest do sprowadzenia lecz cena waha się między 200 a 600 zł.

  Więc zwątpiłem i grzecznie wyszedłem ze sklepu jak dla mnie cena trochę ogień.

   

   

  http://www.imagic.pl/files/13538/./Blow%20Premium%20Series%203D%20Video%20oraz%20Full%20HD.jpg

 4. Chcę po prostu zgrać z dysku twardego tunera film który jest w jakości HD i dźwiękiem Dolby Digital 5:1 gdzie karta ma możliwość przechwycenia takiego dźwięku poprzez gniazdo wejścia optycznego a tuner ma takie wyjście optyczne bo podobno poprzez HDMI zgrywa dźwięk w stereo tylko. 
  Tuner jest z tv.kablowej UPC a model jego to: 8685DVB UPC EURO tak jest napisane pod spodem jego.

 5.  

  Witam, mam taki problem otóż zakupiłem kartę przechwytującą obraz i dźwięk na komputer.

   

  Jest to karta z firmy Hauppauge a wersja jej to Colossus 2 HD VIDEO RECORDER model 1581 gdyż tylko ten model pozwalał zgrywać dźwięk Dolby Digital 5:1 poprzez złącze optyczne.

   

  Poniżej dołączam linka do strony gdzie znajduje się karta przechwytująca wraz z jej opisem.

   

  Lecz do czego dążę chcę poprzegrywać materiał z dysku tunera którego model to: Mediabox HD Digital Video Recorder jest on własnością UPC.

   

  Jednak jakoś nie mogę sobie z tym poradzić.

   

  Mimo iż do tunera z tyłu podłączam kabel hdmi oraz do wejścia karty która jest już w komputerze zamontowana w gnieździe PCIEXPRES 1 także hdmi oraz dźwięk połączyłem kablem optycznym niestety po uruchomieniu programu przechwytującego załączonego do karty nic nie mogę na komputer zgrać.

   

  Już nawet przyszła mi myśl że sygnał może być zakodowany.

   

  Lecz spróbowałem podłączyć odtwarzacz dvd marki Orion model 5400HC który posiada także złącze hdmi i też porażka mimo iż próbowałem odtworzyć płytę dvd niezabezpieczoną.

   

  Zna się ktoś z szanownych Modelatorów lub Forumowiczów na tym i może mi dać wskazówkę jak można wyżej opisany problem rozwiązać ???

   

   


 6. Witam, mam problem i nie umiem jakoś poradzić sobie z nim dlatego proszę o pomoc w jego rozwiązaniu.

  Mam laptopa marki Samsung a model jego to: NP450RSE-X01PL zainstalowany jest system operacyjny Windows 8.
  Niestety ten model nie posiada napędu optycznego.
  Lecz po włączeniu go jest pewien problem, trzeba się zalogować poprzez email z Microsoftu.
  Hasła niestety nie znam, gdy nawet podłączyłem bootowalny pendrive po restarcie nie reaguje.
  Jak można wejść do biosu w tym modelu i zmienić aby startował z pamięci usb na którym jest system operacyjny ???
  Po uruchomieniu próbowałem klawiszem Delete lub F2 lecz nic to nie daje, niestety.
  Czy po formacie oraz podzieleniu dysku od nowa na partycje gdyż nie był dysk podzielony w ogóle i postawieniu nowego systemu jest możliwość odczytania klucza ???
  Ponieważ na obudowie laptopa niema już nalepki z kodem tylko podany jest sam model oraz nalepka osobno jaki system operacyjny jest zainstalowany.
  Obawiam się że gdy zrobię całkowity format to nie będzie możliwości automatycznej aktywacji systemu gdy laptopa podłączy się do internetu tylko będzie wołał o klucz aby móc system aktywować na stałe.
  Pozdrawiam i liczę na pomoc.
 7. Witam, mam taki problem otóż posiadam laptopa marki Acer Aspire a model jego to E1-531G i przy próbie wejścia w mój komputer lub na pulpicie w jakiś folder gdy kliknę w niego niby się otwiera lecz zaraz ukazuje się całe zielone tło na kilka sekund.

  Nic wówczas nie można zrobić  i tak w kółko gdy nawet chcę skopiować dane z pulpitu na podłączonego pena ten sam scenariusz jest.
  System jaki jest zainstalowany na laptopie to Windows 8 tylko teraz nie mam jak sprawdzić czy zwykły lub 8.1 oraz czy jest to wersja 32 lub 64 bitowa.
  Może mi ktoś pomóc i dać wskazówkę jak wyżej opisany problem można rozwiązać i czym jest to spowodowane hmmm.....???
×
×
 • Dodaj nową pozycję...