Skocz do zawartości

Barto017

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Barto017

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Po wymianie kabla HDMI na DVI problem zniknął. Czy to była wina kabla czy gniazda hdmi w monitorze/karcie graficznej? - będę musiał sprawdzić. W każdym razie już wszystko działa jak się patrzy. Dziękuję za pomoc.
 2. Wezmę kable z domu i zobaczymy co z tego wyniknie, ale będę mógł to zrobić dopiero w przyszłym tygodniu.
 3. Na razie nie będę mógł tego sprawdzić, bo nie mam innego monitora.
 4. Ustawiłem "Wyłącz ekran" na "Nigdy" i "Plan zasilania" na "Wysoka wydajność. Jeszcze w opcjach zasilania mam: "Magistrala PCI Express -> Zarządzanie energią zależnie od stanu linku -> Ustawienie: wyłącz". Wydaje mi się jednak, że przy ustawieniach, o których mówisz, ekran wyłączałby się aż do wybudzenia, podczas gdy mój gaśnie, lecz zaraz potem pojawia się. W każdym razie problem nadal występuje. Gaśnięciu nie towarzyszy żaden systemowy dźwięk, lecz zauważyłem, że słychać ciche pstryknięcie monitora, ale nie zawsze.
 5. Ok. W takim razie spróbuję przeczyścić styki, ale czy na pewno problem jest natury sprzętowej skoro bez zainstalowanego sterownika ekran nie gaśnie? Co do kabla, to używam HDMI, który jest dociśnięty i sprawny. Tylko jeden monitor jest podpięty do karty.
 6. Cześć. Od około dwóch miesięcy mam problem z gasnącym ekranem. Zdarza się to średnio kilkanaście razy w ciągu dnia. W zupełnie losowych momentach, czy to w stanie bezczynności, czy przy oglądaniu filmu, czy przy przeglądaniu Internetu... ekran gaśnie na 2-3 sekundy, po czym wszystko wraca do normy. Gaśnie tylko ekran, ale monitor się nie wyłącza (kontrolka świeci). Dzieje się tak zarówno na najnowszym sterowniku Crimson 17.1.1, jak i poprzednich wersjach. Gdy odinstalowałem sterownik, problem zniknął, jednak wolałbym mieć zainstalowane sterowniki i w pełni wykorzystywać kartę graficzną. Czy to
 7. Cześć. Od około dwóch miesięcy mam problem z gasnącym ekranem. Zdarza się to średnio kilkanaście razy w ciągu dnia. W zupełnie losowych momentach, czy to w stanie bezczynności, czy przy oglądaniu filmu, czy przy przeglądaniu Internetu... ekran gaśnie na 2-3 sekundy, po czym wszystko wraca do normy. Gaśnie tylko ekran, ale monitor się nie wyłącza (kontrolka świeci). Dzieje się tak zarówno na najnowszym sterowniku Crimson 17.1.1, jak i poprzednich wersjach. Gdy odinstalowałem sterownik, problem zniknął, jednak wolałbym mieć zainstalowane sterowniki i w pełni wykorzystywać kartę graficzną. Czy to
×
×
 • Dodaj nową pozycję...