Skocz do zawartości

reenstix

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  544
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez reenstix

 1. To spróbuj darmowy Avidemux http://fixounet.free.fr/avidemux/
 2. Czyli jednak problem tkwi w ostrości telewizora. Poszukaj jeszcze jakiejś opcji typu "poprawa krawędzi", bo to one zazwyczaj nadmiernie wyostrzają obraz. A czy w ogóle swój telewizor na po takim podłączeniu kalibrowałeś ? Pewnie nie skoro nie jesteś zadowolony z obrazu. Poczytaj sobie to: http://www.trochetechniki.pl/Kalibracja-telewizora-krok-po-kroku,t,2116.html
 3. Może to być jakikolwiek router ADSL, nawet nie musi mieć wi-fi jeśli nie używasz. Dekoder łączy się z routerem zwykłym kablem ethernet i możesz go podpiąć do dowolnego gniazda w nowym routerze.
 4. reenstix

  Nagrywanie DVD

  Parametry twojego pliku są niepotrzebne. Musisz zainstalować jakiś program, który odpowiednio ten plik spreparuje, żeby odtwarzać był w stanie go wyświetlić np. http://www.programosy.pl/program,video-dvd-maker-free.html
 5. Co ty w ogóle wypisujesz ? Teraz okazuje się, że po HDMI obraz masz za ostry tak ? Ten kabel to nic ci nie da, bo tak jak pisali wyżej zmienia on sygnał cyfrowy na analogowy i rozmazuje obraz. Podłącz jeszcze raz po HDMI i w ustawieniach telewizora wyłącz wyostrzanie krawędzi jeżeli takowe masz - jeśli nie to zmniejsz ostrość !
 6. Dlaczego nie słuchasz. Uruchom jakiegokolwiek linuxa live i partycja powinna być widoczna
 7. W takim razie spróbuj jeszcze zainstalować ten kodek: http://www.h264encoder.com/
 8. Nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi. Przecież przeciągniesz kursor na drugi ekran to pojawia się panel nawigacyjny, w którym możesz spauzować, czy wyregulować głośność.
 9. Wychodzi na to że partycje są systemie plików, które widzi tylko linux. Aby odzyskać dane musisz podłączyć drugi twardziel (system plików nie ma znaczenia) i uruchomić jakiegoś linuxa live'a - wtedy oba dyski będą widoczne i przekopiujesz sobie dane na drugi. Potem też taki dysk możesz sformatować na ntfs pod tym linuxem
 10. Musisz zainstalować jakiś encoder h264 - np. darmowy x264vfw - http://sourceforge.net/projects/x264vfw/
 11. Musisz przeszukać BIOS i popróbować zmiany opcji z klawiaturą i przede wszystkim z USB. Jest to na 100% przyczyna problemu. Niektóre BIOSY tak mają, że na standardowych ustawieniach w ogóle nie widzi klawiatury USB podczas bootowania.
 12. A jaki zasilacz - może on jest winowajcą tego problemu
 13. Reasumując: kabel sprawny, gniazda karty graficznej sprawne, DVI + D-Sub w monitorze działa, DVI + DVI w monitorze nie działa jak trzeba. Czyli problem z gniazdem DVI w monitorze. Jak masz możliwość to podłącz do innego kompa przez DVI i sprawdź efekt. Ewentualnie w OSD monitora może coś jeszcze być przełączone.
 14. A próbowałeś DVI na obydwu gniazdach karty ?
 15. Sterownik nie ma tu nic do rzeczy, bo to co się ustawi w windowsie nie ma wpływu na wyświetlanie obrazu podczas bootowania.
 16. reenstix

  Problem z hd7850

  Tak ta seria obsługuje FHD i posiada złącze DVI, ale autor wątku twierdzi, że takowego w monitorze nie posiada.
 17. Problemem może być ten geforce - z tego co piszesz to traktuje gniazdo DVI jako ekran dodatkowy, a ekran podstawowy na D-Sub. Zmienianie sterowników nic tu nie da, bo nie one są odpowiedzialne za wyświetlanie biosa. Rozumiem, że obecnie jest podłączony jedynie jeden kabel do karty graficznej. Jedyne co może pomóc to zmiana biosu karty graficznej na taki, który będzie przypisywał ekran główny dla gniazda DVI.
 18. reenstix

  Problem z hd7850

  A co to dokładnie za model monitora ? Ile cali ? W specyfikacji widnieje, że posiada gniazdo DVI
 19. Jaka karta graficzna ? MagicTune nie działa, a po co w ogóle ma służyć ?
 20. reenstix

  Problem z hd7850

  A co to wogóle za monitor. Skoro nie ma DVI, ani HDMI to pewnie nawet nie obsługuje rozdzielczości FullHD.
 21. Sprawdź do którego gniazda jesteś podłączony w liveboxie, czy przypadkiem nie do żółtego - jeśli tak to przełącz do innego. Czy internet jest już aktywny ?
 22. Dokładnie, tylko kupująć upewnij się, że ma wejście composite
 23. Nie ma takiej możliwości. Jest to inne źródło sygnału i komputer go nie widzi. Musisz podpiąć to źródło do komputera do karty telewizyjnej - bo karta graficzna tylko wysyła obraz, a nie odbiera.
 24. Moim zdaniem najlepszym Remakiem jest: UFO: The Two Sides - ulepszone jedynie graficznie, a i dodatkowo można grać obcymi - lecz twórcy musieli zawiesić projekt w wersji beta 0.99, gdyż wystąpiły komplikacje prawne związane z legalnością produktu. Mimo wszystko grę w tej wersji można pobrać z wielu stron, a tryb fabularny jest praktycznie kompletny.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...