Skocz do zawartości

WOoKiE

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez WOoKiE

  1. Powitać. Vaio VGN FW41E/H i FW41M/H NIE posiadają nagrywarki BluRay a jedynie napęd Combo (Odtwarzacz BluRay i nagrywarkę DVD/CD). Wersja M jest lepszym wyborem bo ma matrycę X-Black FullHD z dwulampowym podświetleniem (sprawdza się w słoneczne dni) oraz znacznie lepszy procek bo Core 2 Duo P8700 na szynie 1066 Mhz. W FW41E też masz fajny proc bo wciąż Core 2 Duo ale na wolniejszej szynie 800 Mhz (co ciekawe i często pomijane-pamięci DDR2 w VAIO FW mają prędkość 800Mhz). Komputery Sony zakupione po 26.04.2009 mają możliwość "darmowego" (MS nalicza sobie koszty przesyłki ~25€) upgrade'u do Win
  2. Witam! Polecam NOD'a 32,działa szybko nawet na starszych maszynach,umożliwia tworzenie własnych paczek instalacyjnych,doskonałe działanie w środowisku sieciowym (sprawdzone w duuuużej firmie-ponad 600 komputerów w jednym oddziale),pełna konfigurowalność klienta (łącznie z ochroną ustawień hasłem,wyłączeniem komunikatów). Pozdrawiam!
  3. Witam! Chwilka nieuwagi i po sprawie http://dlsvr03.asus.com/pub/ASUS/misc/u ... V20068.zip Mam nadzieję ,że pomogłem. Pozdrawiam!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...