Skocz do zawartości

Karol Żebruń

Redaktor
 • Liczba zawartości

  768
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Karol Żebruń

 1. Co wspólnego ma aparat cyfrowy i papier? Odpowiedź, która nasuwa się nam już po chwili, brzmi - wydruk lub odbitka. Nie jest to błędna odpowiedź, jednak tym razem chodzi o coś zgoła odmiennego. Prawie dwa miesiące temu Canon pozwolił mi i innym fotoredaktorom wypróbować swoje najnowsze kompakty: Powershot G5X i G9X, a także resztę swojej serii GxX, w otoczeniu, które sprzyja idei urbex. Dla niewtajemniczonych, urbex to urban exploration, czyli zwiedzanie i dokumentowanie zdjęciami najczęściej trudno dostępnych czy opuszczonych zabudowań. Takich jak na przykład opuszczona, choć jeszcze wyko
 2. No to jazda! Facet z dynią zamiast głowy, znany na mieście jako "Gorący chłopak", to nasz kolejny pomysł na quiz gamingowy. Z jakiej gry pochodzi ten jegomość? Dla ułatwienia napiszemy, że zrzut NIE JEST z pierwszej części tej gry.
 3. Gorące, militarne premiery najbliższych tygodni, z wielce oczekiwanym Black Ops przywołują wspomnienia. Czy wiecie jaki tytuł nosiła gra z obrazka?
 4. Tym razem coś dla miłośników prawdziwych twardzieli. Czy wiecie jaki tytuł nosi gra przedstawiona na zdjęciu i kto grał w niej "pierwsze skrzypce"?
 5. Zapewne myślicie, że zapytamy o postać na obrazku? To byłoby zbyt proste. Spróbujcie odgadnąć tytuł gry, z jakiej pochodzi ów portret.
 6. Oto dwie panie, które z całą pewnością wyróżniają się z tłumu. Czy zgadniecie co jeszcze łączy te dwie osoby?
 7. Dziś proponujemy Wam coś w mroczniejszych klimatach. Ciekawe czy zgadniecie z jakiej gry pochodzi ten obrazek?
 8. "Wszyscy wszystkich prześwietlają, prześwietlajmy i my" chciałoby się powiedzieć oglądając naszą dzisiejszą zagadkę. Niestety tylko jeden bohater gier miał tak fascynującą zdolność. Czy potraficie zgadnąć o jaką postać nam chodzi i z jakiej gry pochodzi ten obrazek? UWAGA: Pamiętajcie pytamy o tytuł gry oraz postać. Konkurs rusza o północy.
 9. Sądząc po liczbie odpowiedzi najwyraźniej spodobała się Wam ostatnia nasza zagadka. Dlatego do dzisiejszego quizu znów wybraliśmy dziką, nieokrzesaną i drapieżną kobietę. Czy wiecie w jakiej grze wystąpiła ta niewiasta? Prosimy o cierpliwość - Quiz zaczyna się o północy
 10. Koniec wakacji zbliża się nieubłaganie, a pogoda płata nam niemiłe niespodzianki. Przydałoby się coś na rozgrzewkę, prawda? A co może być lepsze od pięknej i drapieżnej kobiety? No właśnie – czy wiecie z jakiej gry pochodzi ta seksowna, ale jakże niebezpieczna niewiasta?
 11. Dziś coś specjalnego dla wszystkich kochających wolność i szaleńczą jazdę. Bo czy może być coś bardziej zwariowanego niż to co możecie zobaczyć na prezentowanym obrazku? No właśnie – skąd pochodzi ów widoczek?
 12. Na gorący weekend - gorąca kobieta. Czy wiecie z jakiej gry pochodzi ten obrazek i jak ma na imię ta urodziwa bohaterka?
 13. Quiz dla graczy [31.07-01.08] Smukłe ciało, blond czupryna i ... . Czy już wiecie w jakiej grze wystąpiła ta wyjątkowa wojowniczka
 14. Problem nie leży po naszej stronie. Widać Opera jest przewrażliwiona. Ostrzeżenie pojawia się po wpisaniu adresu bez literek www w nowej Operze 10.60. Jak wpiszecie z www, czyli http://www.benchmark.pl nie powinno wyświetlić się nic niepokojącego. W starych buildach Opery niestety strona wywala się niezależnie od tego jak będziemy wpisywali adres serwisu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...