Skocz do zawartości

kbrbabzbtb

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  501
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez kbrbabzbtb

 1. To chyba nie do końca tak. Jak wykupię powiedzmy miejsce reklamowe u kogoś to jest to już tylko moja sprawa czy to się opłaca czy nie. Google dostaje ode mnie pieniądze więc jest zadowolony. Oni zakazują bo chyba trzęsą portkami, że będzie krach, masa ludzi straci kasę, g.... uderzy w wentylator i obryzga również ich. Dzięki wycofaniu się będzie można zawsze powiedzieć... u nas reklam tego nie było.
 2. To wtedy dajesz na OLX z dopiskiem "igła".
 3. Co do tych 1080ti po 3850,00pln. Jak MSI nie ma żadnej klauzuli, że kopanie unieważnia gwarancję to można śmiało kupować chyba. Jak padnie to wymienią na nową. Cena jak na obecne warunki atrakcyjna. Ale na tle cen z przeszłości to wciąż drożyzna.
 4. Trochę wiosennych akcentów
 5. Wygodne ale generalnie przez reshade można było włączyć albo komendą r_antialiasingmode 1. To jest to samo. Na moje oko wydajność może ciut lepsza na 1.3. Nie ma też artefaktów graficznych związanych z cieniami i oświetleniem, które miałem czasem w miastach. Na minus co zauważyłem to nie zapisują się ustawienia zasięgu rysowania w menu zaawansowanych opcji graficznych.
 6. Ale pewnie grasz w 1080p? Ja schodziłem ostatnio z ustawieniami bo nie dało się grać. To na chwilę obecną najmocniej obciążający sprzęt tytuł. Nawet na kombinacji medium/high/veryhigh w takich Ratajach na 1080-ce (1440p) jest ca. 25-30fps. Prawdopodobnie z tego biorą się te problemy na konsolach. Trochę śmieszna polityka... wypuścić niedopracowany tytuł to jest ok. Ale udostępnienie patch`a bez ciągnącej się tygodniami certyfikacji jest niemożliwe.
 7. https://twitter.com/DanielVavra/status/971320908840423424
 8. Cudowne kino akcji. Te efekty, te basy jak np Arnold jedzie na harley`u i otwiera sobie furtki shotgun`em. No i jak go kradnie i w tle leci bad to the bone. Takich filmów już nie robią dzisiaj i nie zrobią w przyszłości bo dzikie czasy nastały... ponoć kobiety nie można nawet klepnąć w tyłek. Wariactwo.
 9. Na tle cen z niedalekiej przeszłości to żadna nie jest opłacalna. Ale możesz spróbować zapolować na coś na allegro. Czasem się pojawiają na 5min używane 1080-ki za około 2300-2500. Przy okazji, za mało RAM-u masz jak chcesz pograć.
 10. Nagrywający doznał typowego na drogach bólu tyłka o to, że ktoś wjedzie przed nim. Renault pewnie chciał wykorzystać to, że środkowy skręca i włączyć się do ruchu albo faktycznie nie zauważył nieoświetlonego.
 11. Obojętnie jaka kwota wydana na tego aptekarza bez kręgosłupa moralnego jest rażącą niegospodarnością.
 12. Niech mi ktoś wytłumaczy, co konserwatywne, prawicowe PO (będące kiedyś w koalicji z PIS przeciwko SLD) ma wspólnego z SB bo nie rozumiem.
 13. Według http://www.guru3d.com/news-story/nvidia-doubling-up-prices-on-geforce-gxt-2080-clearing-some-rumors.html to póki co tylko plotki.
 14. Te łatwe to jeszcze nic. Przy tych trudnych wytrych pęka od samego dotknięcia gałki pada.
 15. Stare news`y ale dobrze pokazujące hipokryzję pis-u, podwójne standardy i niezależność sędziowską za dobrej zmiany. http://wyborcza.pl/7,75398,22683434,trybunal-konstytucyjny-sedzia-jerzy-stepien-jednak-bedzie-mial.html http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23016127,przylebska-z-nagroda-czlowieka-wolnosci-tytul-zadedykowala.html
 16. Wczoraj wieczorem trochę pograłem i byłem był se jechał bez las jak mię zbójce napadły. Kobyłka uszy w sztorc silnie postawiła i mię zrzuciła. Uciekłem na własnych nogach ale od tego czasu można gwizdać i gwizdać, jej nie ma. W koszta popadłem. To bug, ukatrupili ją, czy jeszcze co innego?
 17. http://katowice.wyborcza.pl/katowice/7,35063,23075904,sedzia-od-ziobry-rozdaje-pismo-swieto-to-narusza-zasady-swieckosci.html?disableRedirects=true To będzie KRS i prawo nie z tej ziemi. Dosłownie.
 18. Żałośnie to wygląda. Grzebie mu po rzeczach osobistych i "co się Pan tak denerwuje?" Już to z otwieraniem pudełka od okularów to kulminacja, jakby długopis znalazł to jeszcze powinien rozkręcić. Szkoda, że go jeszcze na celownik kilku nie wzięło i nie pytali z dystansu... "czemu się Pan denerwuje???!". Powinni sprawdzić rower po numerach, czy kradziony i tyle. Jak nie nie to nie ma uzasadnienia żeby odstawiać tą szopkę z kontrolą osobistą. Taka policja nigdy nie dorobi się szacunku dla nich w tym kraju. http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23079708,kiedy-bylem-ministrem-nie-starcz
 19. Polowanie bez celownika w praktyce
 20. Ja wrzuciłem ... i w lesie z 55-60 spadek na 30-35, a na GPU jajecznice można robić. Ale trzeba przyznać, że ładnie wygląda na tych ustawieniach.
 21. No to się dowiemy co tam za sado maso odstawiają w tem białem domu.
 22. To coś z tego poradnika czy nowe rzeczy?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...