Skocz do zawartości

oxygene12

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Posty dodane przez oxygene12

 1. Witam,
  piszę tutaj bo może ktoś już miał taki problem i udało mu się go rozwiązać. Pisałem z aplikacji na telefon to suppotu facebooka, ale nie raczyli odpisać po ponad miesiącu.
   
  Problem wygląda następująco. Jestem zalogowany na aplikacji na telefonie, ale wylogowało mnie z komputera i teraz gdy chcę się zalogować to przechodzi mi do strony z takim komunikatem :
   
  h9IDe84.jpeg
   
  Kod oczywiście na telefon nie przychodzi. FAQ facebooka pokazuje aby kliknąć "Potrzebujesz innego sposobu potwierdzenia.." i tam powinna się pokazać opcja odzyskania konta poprzez sms / email, ale u mnie wygląda to tak :
   
  A9W5diL.jpeg
   
  Gdy wejdę w ten generator kodów na aplikacji to pokazuje mi się komunikat "Spróbuj ponownie. Możesz również aktywować generator kodów ręcznie poprzez wprowadzenie klucza" i wtedy każe mi przejść na stronę fb.me/cg - ale nie mogę na nią wejść bo nie jestem zalogowany na przeglądarce...
   
  Próbowałem zmienić hasło, ale nie pomogło. Sprawdziłem konto i mam przypisany dobry adres email i numer telefonu.
   
  Męczę się z tym, ale nie mam już pomysłów, a muszę wejść na konto na komputerze bo mam z tego konta dostęp do konta reklamowego mojej firmy...
×
×
 • Dodaj nową pozycję...