Skocz do zawartości

MiK

Użytkownik+
 • Liczba zawartości

  7339
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez MiK

 1. Wręcz odwrotnie. Pokazał co może zrobić na pstryk. „Pojednać” opcje polityczne na widoku. To stary gracz wiedział dobrze co robi. Miał w tym cel.
 2. Na 90 % do płyty. Po instalacji powinien się aktywować. Narzędzie do instalacji masz na stronie ms.
 3. Ale nigdy nie robili tego na widoku.
 4. Nie ma po czy pi$. Nie widzieliście imprezy u mazurka jak kaymsz z kukizem szli w ślinę? A budka pił z szumiwskim brudzio. Wszyscy grają razem.
 5. Nie chcę się czepiać słówek tylko zwrócić uwagę jakim molochem na rynku gpu jest intel.
 6. Pierwsi w sensie ilości udziału na rynku gpu. Intel ma większy udział niż nvidia i amd razem. Więc na rynku są pierwszym graczem.
 7. MiK

  Czym sie rozbijasz?

  To nie wiesz jak się robi politykę w tym kraju głupich ludzi? Dajesz kwotę z czapy a potem obniżasz do akceptowalnego poziomu, niby mając na uwadze opinię społeczeństwa. Wychodzi dwa-trzy razy drożej jak bazowo, ale motłoch i tak zadowolony bo nie 30000zł.
 8. Zaskakujące czego pececiarze potrzebują aby mieć chłodny i cichy sprzęt. Nie mówiąc już o wydajności. . . Napisałbym też coś o cenie, ale kopiącego się nie leży.
 9. Nieważne czy masz Xbox'a, OG, 360, One, One S, One X, Series S, czy Series X. Kupujesz kompatybilną grę i grasz na czym chcesz. Czasem nawet na PC. $ony jednak . . .

  1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
  2. Presidente

   Presidente

   Jeden rabin powie tak, drugi... 

  3. zbiku90
  4. rafal12322

   rafal12322

   Polityka Sony z generacji na generację coraz dziwniejsza. Niedługo to u nich trzeba będzie płacić za łatki do gier.

 10. Masz w necie masę filmów porównawczych.
 11. MiK

  Co ostatnio kupiliście?

  Dziwne to czasy gdy czekając na 2 kupujesz 3.
 12. A jak zegary przy obciążeniu? Nie spadają?
 13. Omatko. Odpalałem ją w 2006r na Legendarnym Radeonie 9600 pro. Jedna z pierwszych wprowadzała wolumetryczne oświetlenie.
 14. Jeżeli najpierw grasz na Series X a potem kontynuujesz na One X przez zapisy w chmurze to część ustawień pozostaje niezmienna. Tzn na OX chodzą ustawienia z SX. Dodam, że SX jest kilkukrotnie wydajniejszy. Teraz już wiem dlaczego chodziło mi cały czas w 15-20 FPS.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...