Skocz do zawartości

Lexus404

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  166
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Aktualizacje statusu dodane przez Lexus404

 1. Dopiero gdy problemy zostaną naprawione przez NVIDIĘ, wznowiona zostanie produkcja autorskich konstrukcji przez partnerów AiB (nie wiadomo także, czy np. obecnie przygotowane już płytki PCB będą wymagały jakiś zmian). Z tego powodu GeForce RTX 3090 Ti na pewno nie zadebiutuje oficjalnie w styczniu.
  :(

  1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
  2. Andrew

   Andrew

   A potem się dziwić, ze karty takie drogie. Firmy mają wywalone, ludzie tak kupią :D

  3. Bastazar

   Bastazar

   Identycznie z samochodami, szukamy służbówki dla przedstawiciela: bierzesz pan co jest, albo wypad, mamy kilku innych chętnych. Żadnego rabatu, albo czekać do 2023. Sedan? Już sedany na ten rok sprzedane, teraz tylko kombi i hatchback. 

   Co za cyrk

  4. FeX

   FeX

   Gombi najlepsze!

 2. 27.01 zamawiam rtx 3090 ti ale bedzie gaming

  1. Pokaż poprzednie komentarze  12 więcej
  2. wrobel_krk

   wrobel_krk

   klimę masz? Bo 450w karty to w lecie Cię ugotuje

  3. Lexus404

   Lexus404

   tak sie sklada ze mam

  4. bonuz

   bonuz

   Panowie - dla Was!

   119521907-z%C5%82ota-%C5%82opata-na-bia%

 3. by sie pogralo w cos a nie ma w co 

  1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
  2. mutissj
  3. sznib

   sznib

   Od kiedy złożyłem pierwszego PCta, a było to ponad 20 lat temu, nigdy nie było tak żebym nie miał w co grać. A wcześniej był jeszcze PSX, Amiga, C-64, Pegasus. Obecnie mam tyle tytułów do ogrania że jak kończę jeden to ciężko się zdecydować w co następnie grać, a i tak nie ogarnę wszystkiego co  wychodzi/czeka w kolejce, a gram średnio3-5 godzin dziennie. Także jak ktoś mówi że nie ma w co grać, to po prostu nie lubi grać w gry, a sprzęt sobie kupił dla szpanu i kolorowych wentylatorów.

  4. pendzel_3

   pendzel_3

   POE 15k w kolejce....

 4. kompletnie nie ma co grac ciekawe kiedy premiera GTA VI

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. mutissj

   mutissj

   Prawda jest taka że za dużo jest fanbojów GTAV którzy finansują tą grę

   i przez to dla firmy ROCSTAR wydanie next GTA jest po prostu nie opłacalne.

  3. sznib

   sznib

   Tak się nie mógł doczekać nowego GPU, a teraz "nie ma w co grać" :P

    

  4. marko22

   marko22

   Tetris, Strip Poker, Pasjans. 

 5. gotowy do wejscia

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. coco01

   coco01

   tam są drzwi

  3. adivxv

   adivxv

   Bez słownika się nie ruszaj

  4. marko22

   marko22

   Słowo Boże dla Ciebie na wejście lub..... Wyjście. Chłopaku... W olewatorski sposób podchodzisz do naszego języka i użytkowników forum. Naprawdę nic Ci nie daje do myślenia, że to większość po prostu razi? Ściśnij pośladki z łaski swojej i weź się trochę ogarnij. A gwarantuję Ci, że nikt się nie będzie Ciebie czepiać i z przyjemnością będzie można czytać to, co napiszesz. Dobra rada emeryta. 

 6. czesc i7 9700k vs i5 9600k w grach w 4K duzo zmieni czy lepiej poczekac na nowa premiere procesorow?

  1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
  2. slo1q

   slo1q

   Jak to możliwe, że jeszcze perm bana nie dostałeś?

  3. Lexus404

   Lexus404

   a niby za co mam dobra reputacje

  4. zbiku90

   zbiku90

   Na tym forum każdy ma dobrą bo minusów nie można dawać xD

 7. mam serdecznie dosc tego forum

  thumbs-down-silhouette_318-41911-450x450.jpg

  1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
  2. 030366

   030366

   A czy ktoś cię tutaj siłą trzyma? Jak mi jakieś miejsce nie odpowiada, to po prostu idę sobie gdzie indziej…

  3. Lexus404

   Lexus404

   ja mam strajk dopoki mnie nie odbanuja na shoutbox

  4. 030366

   030366

   Hahahahahahaah XDDD :rotfl::rotfl::pokey:

 8. Analizując dystrybucję polubień na tinderze, można zauważyć pewną prawidłowość: około 78% kobiet "walczy" o zdobycie uwagi 20% najbardziej atrakcyjnych mężczyzn. Z kolei pozostałym 80% mężczyzn pozostaje walka o 22% najmniej interesujących kobiet. Według badań opublikowanych w serwisie medium.com, przeciętna kobieta ma 6,2 razy większe szanse bycia polubioną niż mężczyzna.

  1. Pokaż poprzednie komentarze  18 więcej
  2. korzychxp

   korzychxp

   @Presidente "Ale to są czyste statystyki, żadne bzdury. 7,5% kobiet z wyższym wykształceniem bierze faceta z niższym a tylko 1,5% mężczyzn z wyższym bierze kobietę z niższym. Samo z siebie tak się dzieje "

   Kolego drogi, ale statystyki trzeba umieć czytać i opisywać.

   To może od początku - proszę o źródło tych statystyk.

   Po drugie moja ich interpretacja. Dzisiaj po prostu więcej kobiet kończy studia wyższe, choć studiując absolutne gównokierunki, dlatego są niejako "skazane" na faceta z niższym, który od dawien dawna pracował i zapewne nawet lepiej od nich zarabiał, gdy one się wybawiały na tych studiach, bo z nauką to wiele wspólnego nie ma. No chyba że to studia ścisłe i techniczne, które kończy bardzo mało kobiet.

   I to samo z mężczyznami. Ci nie mają jak brać kobiety z niższym, jeśli one same częściej o ten papierek walczą, który i tak później nie ma znaczenia bo i nie pracują w zawodzie. No chyba że po to, by robić z siebie mądrzejszą niż jest. Na ogół mężczyzn wykształcenie kobiet i status społeczny, czy ich zasoby obchodzą dużo mniej niż kobiet w stosunku do mężczyzn.

   Jest coraz więcej singli m.in dlatego że kobieta o tym decyduje, bo widzi faceta jako debila, gdy nie ma papierka, statusu, czy więcej hajsu od niej samej. A faceci chcieliby się związać z jakąś, nieważne czy wyższy czy niższy status, ale co z tego jak są odrzucani mimo podbijania.

   I zgadzam się z tym co napisał inny user, że jak z kimś jest okej, mądrze się z nim rozmawia i pasuje nam światopoglądowo, to nie skreśla się go jak się usłyszy że nie ma np. wyższego wykształcenia.

  3. Arthass

   Arthass

   Naprawdę, masz tak silny syndrom oblężonej twierdzy, że to szkoda gadać - w każdym temacie widzisz wpływ lewactwa, ateistów i transów.

   No nie wiem, eksperyment mysiej utopii zobrazował już dawno to co obecnie przechodzimy w kwestii lewackiej rewolucji seksualnej, pato-feminizmu, adaptowania przez kobiety atrybutów męskości. Zbyt dużo zbiegów okoliczności jak dla mnie...
    


   Wszędzie Cię atakują. Nawet dysproporcje przestawiane w tym statusie to dla Ciebie jakaś forma ataku na białego faceta katolika.

   Dysproporcje w tym temacie to naturalne zjawisko wynikające z kryteriów doboru seksualnego połączonego z lewacką rewolucją seksualną. A wycofywanie się mężczyzn z relacji damsko męskich to połączenie również regresywnego feminizmu, z terroryzmem lewackiej poprawności politycznej. Nie widzę takiego zjawiska w krajach choćby bliskiego wschodu.
   Nigdzie nie pisałem o katolikach, więc to Ty tutaj masz jakieś schizy.

   Naprawdę ja więcej o działaniach lewicy (nieważne czy so to działania, z którymi się zgadzam czy nie) dowiaduję się z mediów prawicowych niż lewicowych, których nawet nie czytam (jedyne "media" lewicowe, które jakoś tam przeglądam to koleżanka na fejsbuku, która jest jest działaczką feministyczną).

   Zależy o jakiej lewicy mówimy. Ja odnoszę się do działań lewicy obserwowanej na zachodzie. W Polsce nigdy nie mieliśmy realnej prawicy, a media prawicowe są marginesem. W Polsce mamy obecnie konserwatywny socjalizm. To jednak skrajnie inna forma władzy niż choćby prawicowe rządy Reagana.

   W kwestii samego statusu społecznego. Znam setki małżeństw, gdzie kobieta ma wyższe wykształcenie, mężczyzna ma zawodowe. I kobieta siedzi w domu, ładnie wygląda, bo sam papierek nie jest oznaką żadnych kompetencji, może co najwyżej liczyć na minimalną, natomiast mężczyzna z wykształceniem zawodowych lub technicznym jest fachowcem na budowie, cenionym za kompetencje i zarabia kilkukrotnie większe pieniądze niż to co proponuje się kobiecie z papierkiem. Liczą się kompetencje, a papierek to co najwyżej dodatek.

  4. Presidente

   Presidente

   @korzychxpAle co to jest dla Ciebie gównokierunek? Bo, tutaj też się zdziwiłem, najmniej zarabiają osoby po kierunkach przyrodniczych i tych związanych ze sztuką (tutaj bez zdziwienia). Nisko także weterynaria, leśnictwo. Humanistyczne raczej w środku stawki. Ze źródłem mam mały problem artykuł, z które biorę te dane jest artykułem przepisanym właściwie z innej gazety (która jest za paywallem - https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/galeria/884171,mezalians-xxi-wieku-wyksztalcone-kobiety-wola-meza-po-zawodowce.html

    

   Co do wybierania przez kobiet gównokierunków (bo taką pośrednio stawiasz tezę) też nie wiem czy bym się zgodził - https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/raport-kobiety-na-politechnikach-2020-kobiety-w-technologiach-to-przyszlosc

   W przypadku mojego rocznika na inżynierii materiałowej to powiedziałbym nawet, że było pół na pół. Ogólnie rzecz biorąc Polska chyba prezentuje wyższy udział kobiet na kierunkach technicznych niż kraje zachodnie. 
    

    

   Jest coraz więcej singli m.in dlatego że kobieta o tym decyduje, bo widzi faceta jako debila, gdy nie ma papierka, statusu, czy więcej hajsu od niej samej. A faceci chcieliby się związać z jakąś, nieważne czy wyższy czy niższy status, ale co z tego jak są odrzucani mimo podbijania

   Szczerze nie zauważyłem takiego problemu (dowód anegdotyczny oczywiście, także niewiele warty)

    

   @Arthass
   Pojedź sobie na zachód, nawet do tej podobno totalnej zlewaczonej Szwecji, tutaj znowu niestety dowód anegdotyczny, nie miałem żadnego problemu w relacjach damsko-męskich. W dodatku było to środowisko podobno najbardziej zlewaczone - środowisko naukowe. 

    

   W kwestii samego statusu społecznego. Znam setki małżeństw, gdzie kobieta ma wyższe wykształcenie, mężczyzna ma zawodowe. I kobieta siedzi w domu, ładnie wygląda, bo sam papierek nie jest oznaką żadnych kompetencji, może co najwyżej liczyć na minimalną, natomiast mężczyzna z wykształceniem zawodowych lub technicznym jest fachowcem na budowie, cenionym za kompetencje i zarabia kilkukrotnie większe pieniądze niż to co proponuje się kobiecie z papierkiem. Liczą się kompetencje, a papierek to co najwyżej dodatek.

    

   Dane Gusowskie pokazują, że kobiety z wyższym wykształceniem zarabiają więcej niż mężczyźni  po technikum

   image.png.1f03c177e19218b3afd454aebc578e79.png

   Nie wiem wprawdzie ile się zmieniło przez te 4 lata.

    

   Ale nie powiem z tym setki małżeństw to poleciałeś XD
    

 9. chyba juz nie mam co liczyc na to ze dostane moje zamowienie nadal zero odpowiedzi od morele

  1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
  2. Lexus404

   Lexus404

   na trzecią

  3. CrisPell

   CrisPell

   Nudny już jesteś z tymi statusami.

  4. joker5513

   joker5513

   Masz juz 3080 nie marudź

 10. jak sprawdzic dlugosc blokady shuotbox

  1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
  2. coco01

   coco01

   kolega mi mówił że całkiem długo, pozdrawiam kochany

  3. Mrozinho
  4. raiders

   raiders

   xD to tylko 300 dni  ..już z górki :rotfl:

 11. wnosze o odblokowanie mi shoutboxa moj ban NADANY zreszta nieslusznie minal mi wczoraj o godzinie 16:43 

  1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
  2. joker5513

   joker5513

   Żeby odbanować SB trzeba mieć ważny paszport Polsatu :)

  3. zbiku90
  4. bossk

   bossk

   w celu zdjęcia bana na sb musisz z mamą do dyrektora Nowaja przyjść (albo umówić się na video chata)

 12. HmBLIBd.png
  100% racji

  1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
  2. mabrothrax

   mabrothrax

   Ah te kukoldy i simpy, twitterek to ich prawdziwa wylęgarnia. Pewnie wszyscy studiują prawo i grają w AC Valhalla dokładnie jedna godzinę, 37 minut i czternaście sekund, po czym idą grzecznie głaskać jajka swoich kolegów.

    

   Oraz - jeśli nadal będziesz trolować na tak niskim poziomie to dostaniesz urlop.

  3. coco01

   coco01

   kto za urlopem dla prawnika reka do góry o/

  4. Ejzo12

   Ejzo12

   Ale to ty masz powód żeby przejść na 2 stronę

 13. Jaką kawę ziarnistą do ekspresu polecacie? Aby nie byla kwasna

  1. Pokaż poprzednie komentarze  9 więcej
  2. error 404

   error 404

   kawa Prima niebieska. Już zmielona wiec jeden problem z głowy. 2 łyżeczki na kubek i zalewasz wrzącą wodą a nie jakieś ekspresy

  3. slo1q

   slo1q

   No to masz po prostu źle ustawiony ekspres.

   Dla każdej kawy ustawia się go inaczej - inne stopnie mielenia, inna ilość mielonej kawy, inny docisk tłoka.

   Po prostu nie umiesz :)

    

   Jak chcesz coś mocnego, to po prostu kup jakąś mieszankę espresso z marketu i będziesz miał mocną kawę, bez zbędnych ceregieli.

  4. Lexus404

   Lexus404

   Umiem i mam dobrze ustawiony probowalem wielu ustawien przestan mi wmawiac glupoty

 14. rtx 3080 20gb bedziesz moja !

  1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
  2. dan-mark

   dan-mark

   jak 10gb nie domaga to mogę odkupić za 1k

   albo dam 1660 super gaming X

   jak nie wyrabia to po co przepłacać

  3. Szy3ki

   Szy3ki

   To już lepiej dołożyć te parę złotych i kupić 3090 ^^

  4. Lexus404

   Lexus404

   3080 ti moze zakupie zobaczymy

 15. nie jestem celebryta choc uwierz moglbym byc

  1. coco01

   coco01

   Słuchasz palucha a paluchem to mozesz co najwyżej w nosie podłubać essa

  2. LuziQ

   LuziQ

   No ja wczoraj byłem w faktach te-fał-enu o Karlsruhe :rotfl:

  3. joker5513

   joker5513

   Forumowym celebrytą już dawno jesteś :)

 16. X9VKEiI.jpg

  1. Pokaż poprzednie komentarze  8 więcej
  2. marko22

   marko22

   Mnie nie tyle dziwi, co irytuje. Przerost formy nad treścią. Dla takich młodzików spędzających x czasu w pozycji prawie leżącej przed monitorem powinni dawać gratis rower. Kulturystyka czy fitness to jest ruch. Jakiś wysiłek fizyczny. A tu? 

  3. Arthass

   Arthass

   Tak, kofeina jest najtańszym boosterem koncentracji i funkcji kognitywnych. Tego typu suple zwykle nie dają zbyt wielkiego przyrostu w tych aspektach w porównaniu do mocnej czarnej kawy. Do tego zimny prysznic - zwiększa ukrwienie, także lepsza praca mózgu, szybsze przetwarzanie info.
   Niemniej, w przypadku DIY nootrop stacków ma to sens, bo adresują problem z innej płaszczyzny. Związki choliny takie jak Alpha GPC to znane substancje z kategorii neurotransmiterów, więc pomagają w przetwarzaniu informacji, szczególnie zapamiętywaniu i uczeniu się nowych rzeczy, ale także "czasu dostępu" do już posiadanej wiedzy. Albo DHA omega 3, czyli budulca mózgu.

  4. FeX

   FeX

   @marko22

   Przecież tutaj po prostu chodzi o poprawę uwagi, skupienia czy koncentracji. Takie środki od dawna są dostępne i powszechne, tylko teraz ktoś na to nakleił "for gamers". Ot cała różnica. Z resztą, stereotyp gracza z redbullem ma swoje naukowe podstawy :D

 17. AUpJcDp.jpg

  mam i ja

  1. Pokaż poprzednie komentarze  19 więcej
  2. DarkSideOfTheMoon

   DarkSideOfTheMoon

   Jaki boost ? U mnie 1905

   Bo ja chwilowo mam +130mhz  Core +1013 Memory

    

   after.jpg

  3. Lexus404

   Lexus404

   130mhz na bank ci bedzie crashowalo predzej czy pozniej, w zaleznosci od gry

  4. DarkSideOfTheMoon

   DarkSideOfTheMoon

   Zgadza się. Ostatnia stabilna wartość to +92

 18. Uz5Qs4R.jpgleci do mnie... w koncu :)

  1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
  2. Lexus404

   Lexus404

   @mutissj zgadza sie ja zamowilem dokladnie 17.09.2020 o godz 18:17 i dopiero w piatek 11.12.2020 wyslali. A premiera byla 17.09 o 15:00.

  3. Lexus404

   Lexus404

   czyli srednio wysylali 41 kart na miesiac... choc niby teraz im sie dostawy zwiekszaja sukcesywnie

  4. mutissj

   mutissj

   W takim tempie Ci którzy zamówili w grudniu 2020, to otrzymają swoje TRIO X dopiero w 2022 roku.  :mlotek:

 19. 2bILAUU.pngWydajność GPU w Cyberpunku 2077 w 4K na ULTRA

  1. Pokaż poprzednie komentarze  8 więcej
  2. maxxam97

   maxxam97

   Rozumiem, że mój GTX970 jest jeszcze nad tymi wszystkimi, tak?

   Bo zagram w Cyberpunka, tak? Nie niszczcie mi już do końca tego roku...

  3. dan-mark

   dan-mark

   Pograsz i to spokojnie :D

  4. bonuz

   bonuz

   Kupiłem na GOGu bez DRM to jak potestuję to mogę napisać ile FPS jest.

 20. te cale klawiatury mechaniczne to chyba jakis wymysl zydowski glosne to jak nie wiem a jeszcze ile kosztuje wlasnie zwracam apexa 7 i corsaira k70 bo wzialem na testy ale tragedia i wcale lepiej sie nie pisze za duzy skok maja

  poleca ktos moze jakas membranowke do 500zl?

  1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
  2. Leminairre

   Leminairre

   Za ~600zł są Ducky, Varmilo albo klawiatury Leopold godne rozważenia, a nie koncerniak na kapsach cienkich jak słoma.

   Jedyny produkt Corsaira z tej kategorii wart uwagi, to K70 MK.2 SE i to wyłącznie wtedy, kiedy nie obchodzi Cię cena.

  3. Lexus404

   Lexus404

   droid mialem przelaczniki mx silver speed
   leminairre przeciez ta k70 mk2 se jest brzydka jak noc

  4. pendzel_3

   pendzel_3

   skynews-drew-scanlon-blinking-white-guy_

   ręce opadają.... 

 21. za ile sprzedać PowerColor RX 6800 XT? 

  1. Pokaż poprzednie komentarze  8 więcej
  2. adivxv

   adivxv

   Przestań spamić status.

  3. BuNcOL5s

   BuNcOL5s

   Na allegro chodzą po 4000 a nawet 5000 to za tyle wystaw.

  4. coco01

   coco01

   oddaj na chore dzieci w zimbabwe 

 22. goraczka 38 stopni kichanie lekki kaszel bardzo silne oslabienie mama mowi ze to covid ale watpie bo nadal mam smak i kaszel jest mokry a nie suchy zobaczymy za kilka dni jak sie rozwinie sytuacja poki co odpoczywamy nadrabiamy zaleglosci w assassins creed valhalla

  1. Pokaż poprzednie komentarze  8 więcej
  2. bonuz

   bonuz

   Jak tak się kończy czekanie na 3080 to zaczynam się bać...

  3. Alcedo1

   Alcedo1

   Zdrówka życzę

  4. Lexus404

   Lexus404

   dziekuje Alcedo1:)

    

×
×
 • Dodaj nową pozycję...