Skocz do zawartości

Morksil

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Posty dodane przez Morksil

 1. W zdarzeniach sprzętowych nie mam żadnych pozycji. W systemowych pojawia się tylko ostrzeżenie, ale nie widzę powiązania,  źródłem tego ostrzeżenia jest DistributedCOM.

   

  Nie wiem czy to znacząca informacja, ale puściłem test obciążąjący kartę przy uzyciu furMark(polecenie z innej strony, ktos mial podobny problem, ale nie został rozwiazany), dostałem taki komunikat Błąd:

   

  Nazwa aplikacji powodującej błąd: FurMark.exe, wersja: 1.21.2.0, sygnatura czasowa: 0x5ed7a0ab
  Nazwa modułu powodującego błąd: nvoglv32.dll, wersja: 27.21.14.5167, sygnatura czasowa: 0x5f021f24
  Kod wyjątku: 0xc0000005
  Przesunięcie błędu: 0x00bc7ca4
  Identyfikator procesu powodującego błąd: 0x1b80
   
   
  Błąd został poprzedzony ostrzeżeniem:
   
  Nie można odnaleźć opisu dla identyfikatora zdarzenia 2 ze źródła NVIDIA OpenGL Driver. Albo składnik wywołujący to zdarzenie nie jest zainstalowany na komputerze lokalnym, albo instalacja jest uszkodzona. Możesz zainstalować lub naprawić składnik na komputerze.
   
  Jeśli zdarzenie pochodzi z innego komputera, wraz ze zdarzeniem może być wymagane zapisanie informacji o wyświetlaniu.
   
   
 2. Cześć,

   

  Zauważyłem problem, który pojawia się u mnie po zakupie nowego monitora AOC C27G2ZU. Monitor podłączony jest pod kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti za pomocą kabla DisplayPort. Do tej karty podpięte są jeszcze 2 inne monitory, ale nie widzę różnicy, czy działam na jednym podczas gier czy na trzech.

   

  Problem to czarny ekran w trakcie gier, pojawia się on w losowych momentach trwa 2 sekundy, z monitora nie wydobywa się żaden dźwięk (tak jakby wyjście z karty zostało na chwilę odłączone). Po powrocie do normalności działa normalnie, ale problem się pojawia ponownie. Nie wywala żadnych bluescreenów, nie słychać żadnych niepokojących dźwięków. Nie ma znaczenia czy komputer działa godzinę, czy gra została odpalona na świeżym.

   

   

  Proszę o pomoc.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...