Skocz do zawartości

WojTECH

Administrator
 • Liczba zawartości

  151
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez WojTECH

 1. Ogólnie takie sprawy (współpracy) najlepiej już po weryfikacji przekierować do mnie (albo bezpośrednio do naszej kierowniczki tego typu projektów - w razie czego na prive podam o kogo chodzi). Pomysł wydaje się ciekawy, tak jak też to ujął @snake2oo7 choć ogólnie z moich wcześniejszych eksperymentów z takimi treściami (pisanymi często przez osoby w wieku 8-12 lat) mam raczej mieszane doświadczenie (zwłaszcza w kwestii jakości samego tekstu, nie tylko od strony merytorycznej ;))
 2. Temat ponoć jest złożony ale już pracują nad wdrożeniem rozwiązania... Podpytam jeszcze jutro czy aby nie zapomnieli o nas
 3. Możliwe ze pochodzą od autorów którzy poprosili o usunięcie konta wraz z zawartością przez nich pisana. Można poprosić o przykład? Obawiam się, że na ten moment nie mamy na to rozwiązania
 4. Wiem już dlaczego forum zamulało przez święta.. puszczona została konwersja małego wycinka bazy do nowego formatu (dla zgodności z emotkami) - i niestety serwer bardzo źle to zniósł... Prawdopodobnie będzie trzeba tę konwersje zrobić offline, co i tak potrwa 12-18 godzin, czyli co najmocniej cały dzień wyłączenia forum. Dam znać jak dowiem się więcej.
 5. Tak tu piszecie a ja na urlopie do niedzieli przejrzę wszystko jak wrócę, a w razie czego jestem pod e-mail jak coś pilnego (i tak - zleciłem już analizę zamulania forum przez święta).
 6. @radioland.v2 napisz mi na priv jaki wcześniej miałeś adres email (przypisany do tego konta) - jeśli uda się tak zweryfikować Twoje dane, to rozwiążemy (już na Priv) problem dostępu Taka sama procedura dotyczy innych, co mają podobny problem. Ciekawostka - po usunięciu użytkownika kasowane są najwyraźniej też jego posty o.O
 7. @login1969 to my dziękujemy za zgłoszenie Sprawa była tak jak pisze Succubus całkiem prosta no ale umknęła nam w czasie testów
 8. Sprawdziłem i potwierdzam błąd. Zgłoszone do naprawienia.
 9. Zgadza się - blogi są bardziej autonomiczne, a mini recenzję wymagały nieco więcej czasu, niż wtedy mogliśmy na nie przeznaczyć. Możliwe, że uda się coś poczarować aby najlepsze wpisy na blogach, a może też wznowione mini-recenzję trafiały również na główną stronę portalu benchmark.pl - to oczywiście pieśń przyszłości ale mam nadzieję że bliższej niż dalszej
 10. @Succubuszgadza się, chcę ten dział mocno ożywić bo nowe forum daje tu sporo możliwości Mini recenzje też są na tapecie. Na ten moment szykuje się jedna ciekawa akcja dla blogerów jeszcze przed świętami - będę miał do wydania (na własność) kod do jednej gry (nic wielkiego, od razu uprzedzam) w zamian za właśnie mini recenzję w ramach bloga Muszę tylko ustalić na jakiej zasadzie wybrać użytkownika spośród tych co się zgłoszą. Takich akcji będzie pewnie więcej, ale na razie niewiele mogę napisać
 11. Nad emotkami (obsługą nowych) pracujemy, ale wymaga to przebudowy bazy co nieco komplikuje sprawę. No i niestety te stare ikonki tak będą wyglądać na ciemnym tle - tu nic bez pracy graficznej się nie zdziała.
 12. Już zgłoszone do zrobienia - będą nowe grafiki m.in. dla głównej strony forum i te kropki też będą właśnie pomarańczowe (i faktycznie może nieco większe). Ale to raczej dopiero po nowy roku zobaczymy.
 13. Z tym spoilerem to dobry pomysł - można dać 3-4 zdjęcia w ramach opisu a na końcu galerię ukryć w spoilerze jak piszesz. Jestem za Dzięki za miłe słowa Z sygnaturą widzę że już się uporałeś dając benchmarkowy kolor?
 14. Właśnie nie mogłem nie spełnia wymagań funkcjonalnych dla backendu forum. No i wizualnie tez nie powala. A póki co podstawowy (dzienny) motyw Benchamrk zdaje się być 100% sprawny.
 15. Czat ukryty (dzięki za słuszne zgłoszenie tej kwestii - faktycznie lepiej to przed światem ukryć xD, a goście sądziłem, że nie mogą pisać (bo tak maja ustawione), ale teraz sprawdziłem i mimo braku uprawnień, zdaje się ze mogą... muszę się temu przyjrzeć //edit: Ok, już wiem - to tylko zachęta, aby założyć konto gość może kliknąć odpowiedz i wpisać odpowiedz, ale musi podać maila, na podstawie którego po kliknięciu „dodaj odpowiedź” będzie musiał dokończyć rejestracje - bez tego post nie będzie opublikowany. Dodam, że mamy całkiem sporo takich lewych prób rejestracji oczekuj
 16. Już są pomarańczowe Funkcja Dark Mode została już przestawiona na używanie motywu ciemniejszego. Motyw pośredni można wybrać ręcznie. W przyszłym tygodniu poprawimy jeszcze kilka problematycznych kolorem elementów w ciemnych trybach.
 17. Android 6 w ogóle Ci wczytuje naszą stronę? Sądziłem że tam już certyfikatów nie ma do przeglądania Internetu po https Ale może to dopiero od przyszłego roku. Fakt że rano też mi coś muliło, ale zwalałem to na mojego neta. Może coś się na serwerze aktualizowało? Będzie trzeba monitorować czy problem powraca.
 18. @BlackCoffeale na jakim urządzeniu są te problemy? U mnie na łączu 3G (o tej godzinie pewnie z 4 Mbps...) na Iphonie 8 Safari wczytuje w 2 sekundy do końca główną stronę forum. Na PC z profilu (ten sam Internet...) dosłownie 0,5s dłużej to trwa (liczę od kliknięcia w logo benchmark do załadowania się CB).
 19. Właśnie nie chciałem przesadzać Możemy dać tytuły belek pomarańczowe (już dałem numeracje stron), ale linki (czyli właśnie tytuły tematów) są osobno sterowane i raczej muszą zostać jak są (a nicki mają kolor przypisany do grupy użytkowników na forum).
 20. @FeXwyłącz w ustawieniach Dark Mode i na dole strony w stopce masz wybór motywów ręcznie - powiedz co sądzisz o Benchmark Darker 1.0 Po prawdzie każdy zainteresowany jest proszony o opinię.
 21. Motyw forum został naprawiony i jest już domyślnie ustawiony (w końcu można oglądać reklamy :D). Gdybyście jednak odnotowali jakieś problemy z jego działaniem, to nadal można aktywować profil awaryjny. Wszelkie problemy oczywiście proszę mi zgłaszać.

   

  Z nowości forumowych - na górnej belce pojawił się link do naszej sekcji blogów - zachęcam do zaglądania, bo można tam znaleźć sporo ciekawych treści. Do pisania też zachęcam ;) 

  Dodatkowo wprowadziliśmy kilka usprawnień (jak kolory nicków powiązane z rangą lub dodanie narzędzi tabeli do edytora) a jeszcze więcej już w drodze! 

  Ps. teraz każdy może ustawić sobie grafikę tła w profilu :) 

  1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
  2. Succubus

   Succubus

   "w końcu można oglądać reklamy :D"

    

   :facepalm:

  3. Platun

   Platun

   Ja się pytam gdzie jest stary motyw ... ?

  4. WojTECH

   WojTECH

   @Platunwyżej masz odpowiedź :)

    

 22. Okazało się to być prostsze, niż sądziłem Zostaje zatem po staremu. Enter nie robi nowego akapitu To w sumie o tyle ważne, że faktycznie ułatwia wklejanie materiałów z formatowaniem.
 23. To mnie teraz zaskakujecie Ten sposób edycji tekstu jest z nami od office 2007 zdaje się (a może nawet 2003) i jest już raczej standardem... https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Miękki_enter Zmiana tego wymagałaby zmiany całego edytora, co jest możliwe, ale wymagało by testów. Co ciekawe, u mnie domyślna klawiatura w telefonie robie właśnie miękki Enter pod przyciskiem „return”. Za to nie wiem jak w telefonie zrobić nowy akapit, wiec zwykle robie 2x Enter (co zwykle starczy chyba, że chcemy osobno formatować teksty, wtedy konieczny jest nowy akapit).
 24. Sprawdziłem i zdaje się że nie ma możliwości wyrównywania pól tabeli do góry o.O Tzn nie ma tej opcji w podstawowym edytorze ani nie widzę jej w dodatkach. Po chodziłem też po innych forach i też nie widzę aby mieli... Mogę pogadać aby zmienić domyślny teraz układ (tekst na środku) na wyrównanie do góry w stylach strony, ale to też będzie permanentne rozwiązanie - tu potrzebuję głosu reszty ekipy, czy taka zmiana będzie dobra.
 25. Coś takiego? Polecane PSU 2020 Model Cena Moc na linii +12V Cechy jakościowe Cooler Master MWE V2 500W 199 zł 492 W 41 A topologia DC-DC+ LLC 3 lata gwarancji kondensatory mogłyby być lepsze (Capxon) Be Quiet System Power 9 500W 239 zł 456 W 24 + 20 A przetwornica DC-DC stosunkowo cichy 3 lata gwarancji Seasonic S12III 500W 249 zł 480 W 40 A niezależna regul
×
×
 • Dodaj nową pozycję...