Skocz do zawartości

cyceron

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez cyceron

 1. Moim zdaniem, on będzie łagodniał. Wysoka śmiertelność nie leży w interesie samego koronawirusa.
 2. Biorę pod uwagę współpracę z programista, ale na zasadzie B2B niż etat. Ale fakt, gdyby była taka opcja, to wolałbym jednak zainwestować w jakieś gotowe rozwiązanie. Outsourcing skryptu e-commerce wchodzi jak najbardziej w grę.
 3. Czy to się w ogóle opłaca? Czy lepiej zastosować jeden z dostępnych, istniejących na rynku silników e-sklepowych: a jest tego trochę. Sklep w którym sprzedawana byłaby muzyka: zarówno własna jak i innych twórców. Sprzedaż przede wszystkim na rynkach zagranicznych: w związku z tym metody płatności które dałyby możliwość regulacji rachunków klientom z zagranicy.
 4. Pytanie do osób które jeżdżą na motocyklach: jak to jest z tymi podeszwami, czy szybko się ścierają? Kolejna sprawa, to materiał: skóra czy materiał? No i jeżeli materiał to jaki najlepiej sprawdzi się do tego typu zadań?
 5. Powiem szczerze, że liczę na to, że wybiorą Gowina na marszałka sejmu i uda się w bezpieczny sposób rozładować ten kryzys.
 6. Wśród kilku opcji wyróżnić należy dwie: - standardowy lokalizator posiadający moduł GPS oraz GPRS do transmisji danych; Żywotność taka jak żywotność baterii. Im większa pojemność baterii, tym dłużej to funkcjonuje. Wiadomo trzeba do tego kartę sim oraz pakiet danych. - druga opcja opiera się na module bluetooth. W tym przypadku każdy kto ma zainstalowaną aplikację, to obsługi zguby, staje się jednocześnie pośrednikiem w przesłaniu informacji do Ciebie.
 7. Moim zdaniem e-Commerce na ten moment to petarda. Żniwa jednak dopiero nadejdą po kryzysie. Jak ktoś teraz uruchomi sklep lub dopracuje swój aktualny np. zagnieżdżając się w Google to po kryzysie będzie królem życia. Jeżeli ma to być rozwiązanie w miarę na szybko - to chyba Shoper lub inne tego typu. Oszczędasz wiele czasu na instalacji, wdrożeniach czy naprawach ewentualnych błędów.
 8. Jeżdżę, a właściwie to jeździłem Toyotą Yaris, ale miałem ostatnio nieprzyjemną stłuczkę. Szkody są znaczne, zastanawiam się poważnie co z tym robić? Naprawiać? Czy kasować... Oczywiście nie ze swojej winy.
 9. Od OpenOffice masz Impress. Całkowicie za free: https://www.openoffice.org/product/impress.html Na studiach (informatyka), robiliśmy prezentacje w LateX - moim zdaniem fajnie się do tego nadaje. Kod trochę taki jak w HTML-u, bo mniej wiecej na tym to polegało. Tutaj masz prezentację z tego zakresu: http://math.uni.lodz.pl/~zofiawal/tex/Beamer-prezentacja.pdf Są też i komercyjne rozwiązania typu: https://aliso.pl/prezentacje-multimedialne/
 10. cyceron

  Co ostatnio kupiliście?

  Końcówka wyprzedaży odzieży zimowej, to dobry czas na kupowanie różnego rodzaju odzieży, dobrej jakości po naprawdę całkiem dużych przecenach.
 11. W każdych czasach wszystko było możliwe No prawie wszystko. A co do opon, to wyznaję zasadę, że jeżeli chodzi o rozmiar, to w instrukcji obsługi jest to dosyć jasno określone. Marki opon: to jest indywidualna kwestia, uzależnioina od budżetu.
 12. Wbrew pozorom temat nie jest do końca oczywisty. Niektóre urządzenia pójdą, a inne mogą nie działać poprawnie. Czasami wystarczy przejściówka za 3 zł, a innym razem właśnie transformator. To, czy dane urządzenie będzie działało czy nie, wynika ze specyfikacji. Zwykle jest tak, że będzie działało, wystarczy tylko zainwestować w przejściówkę. Czasami jednak może być tak, że urządzenie europejskie będzie wymagało tych 230V napięcia i może być konieczny jakiś transformator. Na pewno mają inną częstotliwość sieci. 60 Hz a nie 50 Hz jak w Europie. Z napięciem nie jest już tak prosto. Kiedy
 13. cyceron

  Formuła 1

  Zastanawiam się, czy jeszcze za swojego życia zobaczę jakiegoś polaka za sterami F1. Robert - będzie mi Ciebie brakować
 14. Szukam jakiejś typowej 2-osobówki do nazwijmy to uniwerslnego zastosowania. Na campingi zarówno w Polsce jak i za granicą. Nocowanie zarówno w lesie jak i w otwartej przestrzeni. Namiot który będzie wykorzystywany na około 3-4 wyprawy w ciągu roku - zwłaszcza w okresie letnim, ale aby dobrze trzymał temperaturę, bo jak wiadomo mogą zdarzyć się chłodniejsze dni.
 15. Tak jak kolega tutaj napisał, każdy robi tak jak uważa za stosowne i te 2,6 chciałbym osiągnąć. Chyba będzie to wełna ale analizuję też temat pianki zamkniętokomorowej. Poddasze chyba sami ogarniemy, tak jak tutaj zostało to opisane: https://www.siniat.pl/pl-pl/blog/buduj-z-nami-porady-montazowe/akcesoria-montazowe-do-systemow-suchej-zabudowy
 16. Tak, dom jest ocieplony, styrop 10 cm ściany i 5 cm, podłoga. Zostałj eszcze sufit - dlatego pytam.
 17. Mamy dom, a w nim sufity na wysokości 320 cm - trochę wysoko i przez to trzeba zdecydowanie więcej grzać. Zastanawiam się nad obniżeniem sufitu - tylko jak to zrobić, aby efekt był rzeczywiście odczuwalny w mniejszym zużyciu energii grzewczej? Budynek jest teraz ogrzewany gazem i za około 120 m kw. płacimy około 6000 zł za gaz, za cały sezon. Dużo. Gdyby udało się zejść o połowę byłoby super.
 18. cyceron

  Siłownia!

  Nie no jak zażywać, to sprawdzone, przetestowane suplementy czy odżywki. Zresztą na siłowniach zwykle obsługa ma spore doświadczenie z tego typu produktami. Ba! Można często zakupić przedtreningówkę.
 19. Samemu trudno będzie naprawić. Trzeba mieć know-how oraz sprzęt, którym to rozkręcisz - tutaj jeszcze wydaje się to być spoko opcją, ale trudniejsze będzie skręcenie tego wszystkiego w całość, tak aby wszystko poprawnie działało i funkcjonowało. Szukaj j serwisów. Na OLX mają całkiem duży wybór z tego zakresu np tutaj: https://www.olx.pl/uslugi-firmy/warszawa/q-naprawa-telefonow/ Opcjonalnie w serwisach typu Dill -> https://dillcom.pl/serwis/telefon
 20. Powiem szczerze, że żadna z wymienionych nie jest w moim stylu. MOim zdaniem, te przyciski wydają sie być mało stabilne, a co za tym idzie łatwo mogą wypadać. Preferuję bardziej zwarte klawiatury, ale wówczas nie będzie tego fajnego efektu podświetlania.
 21. Powiem tak, sporo z tego kanału dowiedziałem się interesujących dla mnie rzeczy.
 22. cyceron

  Siłownia!

  https://swiatsupli.pl/pl/stymulatory-popedu/893-booster-testosteronu-olimp-t-100-hardcore-120-kaps-5901330038976.html Chociaż osobiście uważam, że warto jest to skonsultować z jakimś trenerem na siłowni, którzy zwykle znają się na rzeczy. Opcjonalnie napisz do sklepu maila z zapytaniem. Wiadomo, dla kogoś kto nikt tego nie stosował, to jest to spora nowość.
 23. Miałem okazję kiedyś jeździć po Polsce s60. Fakt, dobrze mi się jeździło.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...