Skocz do zawartości

cyceron

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O cyceron

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Moim zdaniem, on będzie łagodniał. Wysoka śmiertelność nie leży w interesie samego koronawirusa.
 2. Biorę pod uwagę współpracę z programista, ale na zasadzie B2B niż etat. Ale fakt, gdyby była taka opcja, to wolałbym jednak zainwestować w jakieś gotowe rozwiązanie. Outsourcing skryptu e-commerce wchodzi jak najbardziej w grę.
 3. Czy to się w ogóle opłaca? Czy lepiej zastosować jeden z dostępnych, istniejących na rynku silników e-sklepowych: a jest tego trochę. Sklep w którym sprzedawana byłaby muzyka: zarówno własna jak i innych twórców. Sprzedaż przede wszystkim na rynkach zagranicznych: w związku z tym metody płatności które dałyby możliwość regulacji rachunków klientom z zagranicy.
 4. Pytanie do osób które jeżdżą na motocyklach: jak to jest z tymi podeszwami, czy szybko się ścierają? Kolejna sprawa, to materiał: skóra czy materiał? No i jeżeli materiał to jaki najlepiej sprawdzi się do tego typu zadań?
 5. Powiem szczerze, że liczę na to, że wybiorą Gowina na marszałka sejmu i uda się w bezpieczny sposób rozładować ten kryzys.
 6. Wśród kilku opcji wyróżnić należy dwie: - standardowy lokalizator posiadający moduł GPS oraz GPRS do transmisji danych; Żywotność taka jak żywotność baterii. Im większa pojemność baterii, tym dłużej to funkcjonuje. Wiadomo trzeba do tego kartę sim oraz pakiet danych. - druga opcja opiera się na module bluetooth. W tym przypadku każdy kto ma zainstalowaną aplikację, to obsługi zguby, staje się jednocześnie pośrednikiem w przesłaniu informacji do Ciebie.
 7. Moim zdaniem e-Commerce na ten moment to petarda. Żniwa jednak dopiero nadejdą po kryzysie. Jak ktoś teraz uruchomi sklep lub dopracuje swój aktualny np. zagnieżdżając się w Google to po kryzysie będzie królem życia. Jeżeli ma to być rozwiązanie w miarę na szybko - to chyba Shoper lub inne tego typu. Oszczędasz wiele czasu na instalacji, wdrożeniach czy naprawach ewentualnych błędów.
 8. Jeżdżę, a właściwie to jeździłem Toyotą Yaris, ale miałem ostatnio nieprzyjemną stłuczkę. Szkody są znaczne, zastanawiam się poważnie co z tym robić? Naprawiać? Czy kasować... Oczywiście nie ze swojej winy.
 9. Od OpenOffice masz Impress. Całkowicie za free: https://www.openoffice.org/product/impress.html Na studiach (informatyka), robiliśmy prezentacje w LateX - moim zdaniem fajnie się do tego nadaje. Kod trochę taki jak w HTML-u, bo mniej wiecej na tym to polegało. Tutaj masz prezentację z tego zakresu: http://math.uni.lodz.pl/~zofiawal/tex/Beamer-prezentacja.pdf Są też i komercyjne rozwiązania typu: https://aliso.pl/prezentacje-multimedialne/
 10. cyceron

  Co ostatnio kupiliście?

  Końcówka wyprzedaży odzieży zimowej, to dobry czas na kupowanie różnego rodzaju odzieży, dobrej jakości po naprawdę całkiem dużych przecenach.
 11. W każdych czasach wszystko było możliwe No prawie wszystko. A co do opon, to wyznaję zasadę, że jeżeli chodzi o rozmiar, to w instrukcji obsługi jest to dosyć jasno określone. Marki opon: to jest indywidualna kwestia, uzależnioina od budżetu.
 12. Wbrew pozorom temat nie jest do końca oczywisty. Niektóre urządzenia pójdą, a inne mogą nie działać poprawnie. Czasami wystarczy przejściówka za 3 zł, a innym razem właśnie transformator. To, czy dane urządzenie będzie działało czy nie, wynika ze specyfikacji. Zwykle jest tak, że będzie działało, wystarczy tylko zainwestować w przejściówkę. Czasami jednak może być tak, że urządzenie europejskie będzie wymagało tych 230V napięcia i może być konieczny jakiś transformator. Na pewno mają inną częstotliwość sieci. 60 Hz a nie 50 Hz jak w Europie. Z napięciem nie jest już tak prosto. Kiedy
 13. cyceron

  Formuła 1

  Zastanawiam się, czy jeszcze za swojego życia zobaczę jakiegoś polaka za sterami F1. Robert - będzie mi Ciebie brakować
×
×
 • Dodaj nową pozycję...