Skocz do zawartości

Dortex

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    5
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Dortex

  1. Wiem, że temat brzmi dość dziwnie, ale od jakiegoś czasu zamiast niebieskiego kwadratu przy zaznaczaniu na pulpicie zaznacza mi kwadratem ułożonym z kropek. Nie wiem co może być źródłem problemu.
  2. Dzięki za odpowiedź, ale problem rozwiązałem. Wystarczyło zainstalować program AOMEI Partition Assistiant
  3. Witam, Dziś spostrzegłem iż z dysku HDD zniknęły wszystkie partycje na których miałem dużo danych, BIOS pokazuje iż dysk jest podłączony, a w sekcji systemu ,,Zarządzanie dyskiem" pokazuje również, że dysk jest podłączony ale nie podzielony na partycje. Wczoraj wieczorem partycje normalnie były, a dzisiaj po prostu zniknęły, a nic nie robiłem. Jak ktoś czy coś może pomóc w tej sytuacji to byłbym wdzięczny za napisanie. Z góry dzięki.
  4. Witam, Nie dawno przesiadłem się na windows 10 z 7 i od tego czasu mam pewien problem, otóż w niektórych aplikacjach i programach nie mogę w coś kliknąć, dajmy na przykład przeglądarkę opere nie mogę jej zamknąć poprzez kliknięcie w krzyżyk w rogu ekranu nie mogę też kliknąć w ikonkę pobranych plików czy w rozszerzenia. Opera nie jest jedyną aplikacją w której występuje ten problem. Miał ktoś kiedyś taki problem albo ma ktoś pomysł jak go rozwiązać? Z góry dziękuje.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...