Skocz do zawartości

GAMER G1

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  126
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi na komentarze dodane przez GAMER G1

 1. Szukam telefonu wyłącznie do nawigacji. Jaki model polecacie?

 2. Szukam telefonu wyłącznie do nawigacji. Jaki model polecacie?

  1. GAMER G1

   GAMER G1

   Tak, ale wole telefon, bo wrzucę jeszcze yanosika i spotify

  2. (Zobacz 5 inne odpowiedzi na tę aktualizację statusu)

 3. ESXi nie pozwala na dostęp do adresu, pokazuje błąd 403. Dzień wcześniej normalnie się logowałem, vmware workstation też nie pozwala na dostęp

  1. GAMER G1

   GAMER G1

   Dodam, że inne laptopy mogą się normalnie połączyć

  2. (Zobacz 2 inne odpowiedzi na tę aktualizację statusu)

 4. ESXi nie pozwala na dostęp do adresu, pokazuje błąd 403. Dzień wcześniej normalnie się logowałem, vmware workstation też nie pozwala na dostęp

 5. Siemka. Wiem, że jest taka strona ze zbiorem aktualizacji itp. od Microsoftu ale nie pamiętam adresu, poratuje ktoś?

  1. GAMER G1

   GAMER G1

   https://www.catalog.update.microsoft.com/Home.aspx

 6. Cześć, chciałbym schować smarphone na czarną godzinę (znaczy jak mi nawali obecny) czy przed wyłączeniem naładować go do 100% i co jakiś czas sprawdzać?

 7. Cześć, chciałbym schować smarphone na czarną godzinę (znaczy jak mi nawali obecny) czy przed wyłączeniem naładować go do 100% i co jakiś czas sprawdzać?

 8. Słuchajcie, planuję postawić serwery w firmie - nowe. Tak się zastanawiam, czy nie lepiej wykupić usługę azure? Czy to bezpieczne? Wiadomo, odpada część utrzymania infrastruktury.

 9. Dodatkowy system Windows 10 na maszynie wirtualnej, ile optymalnie przydzielić CPU oraz RAM?

  1. GAMER G1

   GAMER G1

   Dla wszystkich płaczących o bufor, my graniczymy z Rosją, a to że sztuczną białoruś czy ukraine wciągnie to na jedno wyjdzie. Przestańcie ciągle powtarzać te głupoty o tym jak oni nas bronią, w razie wojny białoruś i ukraina ramię w ramię pójdą z wujkiem putinem na Polskę.

  2. (Zobacz 5 inne odpowiedzi na tę aktualizację statusu)

 10. Podwyżka dla posłów 40% i nietykalność. Tak pis dba o naród https://next.gazeta.pl/next/7,151003,26208945,pensje-poslow-wzrosna-o-40-procent-projekt-juz-w-sejmie-pis.html#s=BoxOpMT

 11. Podwyżka dla posłów 40% i nietykalność. Tak pis dba o naród https://next.gazeta.pl/next/7,151003,26208945,pensje-poslow-wzrosna-o-40-procent-projekt-juz-w-sejmie-pis.html#s=BoxOpMT

  1. GAMER G1

   GAMER G1

   A opozycja poparła, ale po co o tym mówić, oni są cacy.

  2. (Zobacz 13 inne odpowiedzi na tę aktualizację statusu)

 12. Co polecacie do chrupania podczas siedzenia przy komputerze? Aktualnie pestki dyni i suszony banan

 13. Superman rekomenduje procesory AMD™

 14. Superman rekomenduje procesory AMD™

 15. Potrzebuję zaminić JPG na vektory (wzór tatoo) by można to było póżniej lepiej edytować w corell. Czym to najlepiej zrobić ?

 16. Czy kojarzy ktoś stronę, która podaje ile faktycznie pobiera karta graficzna? Kiedyś widziałem takie coś a nie mogę znaleźć. Czy tam cały zestaw już nie pamiętam.

  1. GAMER G1

   GAMER G1

   Dzięki Panowie. Ja myślałem, żeby tak z 200W więcej. Nie wiem czy dobrze myślę, ale chyba im większa moc tym mniej obciążony a pobierał będzie prądu i tak tyle ile będzie potrzebował.

  2. (Zobacz 10 inne odpowiedzi na tę aktualizację statusu)

 17. Czy kojarzy ktoś stronę, która podaje ile faktycznie pobiera karta graficzna? Kiedyś widziałem takie coś a nie mogę znaleźć. Czy tam cały zestaw już nie pamiętam.

 18. Czy kojarzy ktoś stronę, która podaje ile faktycznie pobiera karta graficzna? Kiedyś widziałem takie coś a nie mogę znaleźć. Czy tam cały zestaw już nie pamiętam.

 19. Czy kojarzy ktoś stronę, która podaje ile faktycznie pobiera karta graficzna? Kiedyś widziałem takie coś a nie mogę znaleźć. Czy tam cały zestaw już nie pamiętam.

  1. GAMER G1

   GAMER G1

   @MiK dzięki przyda się ale to nie ta strona. Coś mi się kojarzy, że ktoś chciał mocny zasilacz a ktoś podrzucił link i tam było ile faktycznie pobiera. Kurczę nie mogę sobie przypomnieć.

  2. (Zobacz 10 inne odpowiedzi na tę aktualizację statusu)

 20. Czy kojarzy ktoś stronę, która podaje ile faktycznie pobiera karta graficzna? Kiedyś widziałem takie coś a nie mogę znaleźć.

  1. GAMER G1

   GAMER G1

   @MiK dzięki, przyda się ale to nie ta, tam było ile faktycznie ile dany zestaw pobiera Wat. Widziałem kiedyś w jakimś temacie, że gościu chciał jakiś 1000W zasilacz a ktoś podrzucił link, że tam mu starczy 850W, chodziło że ta strona właśnie wskazywała faktyczny pobór.

  2. (Zobacz 1 odpowiedź na tę aktualizację statusu)

 21. Noctua NH-D15 czy be quiet! Dark Rock Pro4 do i9 9900K niepodkręcanego ?

×
×
 • Dodaj nową pozycję...