Skocz do zawartości

wodego

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  1828
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Posty dodane przez wodego

 1. 4 godziny temu, joker5513 napisał:

  Jaka logika kieruje tymi debilami z rządu...

  Co innego w innych krajach. Rozważne decyzje kierowane logiką...

   

  UK - maja swoją "mutację" i są o nią bardzo zazdrośni. Nie potrzebują jakiś wirusów, które słabo się rozprzestrzeniają, bo mają swoją szybką odmianę. Dlatego jak chcesz wjechać do UK:

  - jakieś testy ze 2 razy przed przylotem i w trakcie (za dobre pieniądze),

  - pomimo tego obowiązkowa kwarantanna w więzieniu (hotelu) za grubą kasę.

   

  Ten drugi punkt pokazuje, że testy są tak wiarygodne, że i tak trzeba swoje odbębnić w wiezieniu. Całkiem logicznie. Przykładowo idziesz do lekarza, bo uderzyłeś się w rękę.

  - Trzeba zrobić prześwietlenie - no ok.

  Wracasz ze zdjęciem rentgenowskim:

  - Dobra wiadomość, kość cała, to tylko stłuczenie. Ale profilaktycznie ręka w gips na trzy tygodnie.

   

  Jakby ktoś przyleciał do UK z jakąś słabą odmianą wirusa (lub co gorsza z jakimś upośledzonym wirusem, co nie chce się rozprzestrzeniać), to słupki by spadły, co jest szkodliwe dla gospodarki, która musi być zamknięta. Lock downy to najlepszy sposób.

   

  Ja mam taki prywatny sposób na upały na przykład. Jak jest gorąco, to dmucham na słońce. Wydmuchane powietrze chłodzi słońce i temperatura się obniża - tyle teoria. Ale jakoś nie zauważyłem, by było od tego chłodniej, słońce dalej świeci nawet mocniej, bo od dmuchania robi mi się goręcej. Jednak jest to dobry sposób, więc go stosuję. Jak przyjdą ciepłe dni też spróbujcie.

 2. 14 minut temu, Player1 napisał:

  Jasne, ale korekta jest znaczna.

  Napisałbym "ogromna":P

  Ludziom opłacało się kopać jak BTC ledwo 20 tys. stał, a tu 48 tys. i nagle wszyscy zainteresowani przestają kopać. Pewnie teraz jest nadprodukcja prądu na świecie...

  Zmiana kursu w dół, to okazja, żeby kupić taniej i w przyszłości sprzedać drożej. Na tym polega giełda.

  • Lubię to 1
  • Popieram 2
 3. To jest niesamowite, że chwilowo ceny krypto spadają. Nigdy wcześniej takiego czegoś nie było:P

  Za tydzień wysyp kart z koparek. Prawie nówki sztuki, bo ledwo kilka miesięcy używane. Taki będzie zalew, że za kilka stówek topowe modele będą sprzedawane...

   

  Niektórzy, to mają ciekawe sny.

   

  • Popieram 1
 4. To o co pytasz, to copy trading. Nie korzystam z tego, wolę sam decydować. Z tego co wiem, to copy trading nie jest ogólnie darmowe, bo osoba, którą naśladujesz ma z tego jakieś profity, więc prowizja od zarobku idzie do niego.

   

  Jestem za długoterminowymi opcjami, bo jak obserwuję rynek od lata czy jesieni, to na długoterminowych opcjach można zyskać kilkaset procent, a na shortach (krótkich) kilkadziesiąt. Np. jedna krypto 0.12$ na jesieni, teraz 1.06$. Na krótkim dystansie inną krypto kupiłem za 0.40, a sprzedałem za 0.50$

   

  Opóźnień w sprzedaży nie miałem, klikam i już sprzedane.

   

×
×
 • Dodaj nową pozycję...