Skocz do zawartości

wodego

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  1828
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez wodego

 1. To nie jest zmian telefonu, tylko zmiana karty SD. Metoda prosta jak... kopiowanie. - wyłączasz telefon, wyciągasz kartę pamięci, - ładujesz do komputera (czytnik) i kopiujesz całość, - wkładasz nową kartę do czytnika, nagrywasz skopiowany materiał, Działa.
 2. Niepotrzebnie marnujesz amunicję
 3. Czyli wymiana gniazda "bo czasami pomaga". Prawidłowo, to najpierw pomiary i upewnienie się, że to dany element jest uszkodzony, a nie wymiana "bo może pomóc". A jak nie pomoże, to "to jednak nie to, więc wymieniamy kolejny element".
 4. Bierz obudowę rzucając monetą i nie wymyślaj sztucznych problemów, że tak napiszę
 5. W którejś generacji ludzie narzekali na słabą pastę w kartach graficznych MSI, która szybko się starzała. Tak więc wymiana pasty, to dobra propozycja.
 6. Co innego w innych krajach. Rozważne decyzje kierowane logiką... UK - maja swoją "mutację" i są o nią bardzo zazdrośni. Nie potrzebują jakiś wirusów, które słabo się rozprzestrzeniają, bo mają swoją szybką odmianę. Dlatego jak chcesz wjechać do UK: - jakieś testy ze 2 razy przed przylotem i w trakcie (za dobre pieniądze), - pomimo tego obowiązkowa kwarantanna w więzieniu (hotelu) za grubą kasę. Ten drugi punkt pokazuje, że testy są tak wiarygodne, że i tak trzeba swoje odbębnić w wiezieniu. Całkiem logicznie. Przykładowo idziesz do lekarza, bo uderzyłeś się w
 7. Napisałbym "ogromna" Ludziom opłacało się kopać jak BTC ledwo 20 tys. stał, a tu 48 tys. i nagle wszyscy zainteresowani przestają kopać. Pewnie teraz jest nadprodukcja prądu na świecie... Zmiana kursu w dół, to okazja, żeby kupić taniej i w przyszłości sprzedać drożej. Na tym polega giełda.
 8. To jest niesamowite, że chwilowo ceny krypto spadają. Nigdy wcześniej takiego czegoś nie było Za tydzień wysyp kart z koparek. Prawie nówki sztuki, bo ledwo kilka miesięcy używane. Taki będzie zalew, że za kilka stówek topowe modele będą sprzedawane... Niektórzy, to mają ciekawe sny.
 9. Należy podłączyć według instrukcji producenta.
 10. Zainstaluj system na nowo i tyle. Dopracowywanie systemu do używalności pochodzącego z innego komputera, to zadanie dla masochistów, a nie dla kogoś "nigdy tego nie robiłem".
 11. Służą do zarabiania kasy.
 12. Ja wolę używane za ~40zł.
 13. No to śmiało możesz wymieniać dysk.
 14. A po co robić zdjęcie wlutowanej pamięci?
 15. Bardzo często, bo ledwo co kupił i5-2500K 10 lat temu, a już myśli o zmianie kompa
 16. MasterCard już zatwierdził krypto, trwają prace nad wdrożeniem, a więc Visa nie mogła zostać w tyle.
 17. Super opcja płatnych DNSów za 60$ na rok w podstawowej wersji
 18. Ja używam takiego już kilka lat: USB 3.0 Card Reader
 19. - Raspberry Pi Zero W + Pi-hole - serwer NAS na którym można uruchomić Docker Pierwsza opcja 60zł, druga opcja za free jak ktoś ma odpowiedni NAS.
 20. Jeszcze trochę i to się zmieni. PayPal wkrótce umożliwi płacenie krypto, a to dopiero początek.
 21. To o co pytasz, to copy trading. Nie korzystam z tego, wolę sam decydować. Z tego co wiem, to copy trading nie jest ogólnie darmowe, bo osoba, którą naśladujesz ma z tego jakieś profity, więc prowizja od zarobku idzie do niego. Jestem za długoterminowymi opcjami, bo jak obserwuję rynek od lata czy jesieni, to na długoterminowych opcjach można zyskać kilkaset procent, a na shortach (krótkich) kilkadziesiąt. Np. jedna krypto 0.12$ na jesieni, teraz 1.06$. Na krótkim dystansie inną krypto kupiłem za 0.40, a sprzedałem za 0.50$ Opóźnień w sprzedaży nie miałem, klikam i już
 22. Jest dramat. Monitory coraz gorsze robią.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...