Skocz do zawartości

Succubus

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  781
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Aktualizacje statusu dodane przez Succubus

 1. Tak przy piątku dla wszystkich pracujących

   

  c9be627ec50553e7a40ac1551f87ce07.jpg

   

  :evil:

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. marko22

   marko22

   Cholera....ja jeszcze jutro pracuję. Masz coś na sobotę? 

  3. Succubus

   Succubus

   Na sobotę powiadasz... proszę bardzo

    

   E5Bbh2w.jpg

  4. marko22

   marko22

   Ale se odbiję na wielkanoc :D Nie będę płakać i nie powinienem. Ostatnie 3 weekendy miałem wolne.....to głupio było odmówić, zwłaszcza że papa w porządku jest ;) 

 2. 2b224b1f0550bb620b11dfee30e081e0.jpg

   

  Szach i mat ;)

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. pendzel_3

   pendzel_3

   Nie ma informacji ile będzie zarabiał bo na 90% tych ogłoszeń nie byłoby aplikacji.:D No i też tak w sumie trochę strach pisać w publicznym ogłoszeniu, że do łapy minimalna ale + kopyrta z "widzimisie".:majkel:

  3. Succubus

   Succubus

   Bo u nas w Polszy temat zarobków, to jest TABU, a w ogóle słowo praca to jest w naszym języku zabronione. Ten co szukał pracy doskonale wie jaki jest syf na rynku pracy u nas. Pracodawcy to najchętniej by zatrudnili albo za minimalną, albo za darmo - bo przecież ku**a "to przywilej abyś u nas pracował i później sobie w cv będziesz mógł to wpisać".

   Informatyk poza W-wą może zarabiać tyle samo ile pracownik fizyczny (ewentualnie 500zł więcej) - i ch**a kogo obchodzi ile lat się uczył i jaką ma w tej pracy odpowiedzialność - z takimi sytuacjami się spotykałem w ostatnich latach (a nawet w tym roku).

   Takiego cwaniactwa i generalnie braku szacunku do pracownika ze strony pracodawców to nie ma chyba w żadnym innym kraju.

   Współczuję wszystkim szukającym pracy teraz :(

  4. Succubus

   Succubus

   i jeszcze taki obrazek (zupełnie nieśmieszny)

    

   1300-i-umowa-o-dzielo-bo-juz-mam-ukrainc

 3. Co się stanie, gdy elektryk podepnie nie te przewody :wariat:

   

  fNQzxl1.jpeg

  1s5JD5f.jpg

   

  I pozamiatane ...

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. Krzysko

   Krzysko

   No bo zapomniał o przejściówce.

    

   fG4dSQr.jpg

  3. angelus01

   angelus01

   a było prosić o ultra szybką ładowarkę do iphona? to teraz masz babo placek :D

  4. angelus01

   angelus01

   a na poważnie, nie musi to być wina elektryka. jak masz podłączone 3 fazy i podłączysz jakieś urządzenie 3fazowe (silnik, kuchenkę) i upali Ci się N to to jest normalne

 4. Camper na godziny :menda:

   

  4f2f7028ec2ac9e98dd81897eb8a5cd0.jpg

  1. Pokaż poprzednie komentarze  8 więcej
  2. pendzel_3

   pendzel_3

   Gdzieś jest błąd bo wcześniej było 40zł/h. Chyba, że popyt przewyższył podaż i tak podbili x10 cenę. (Coś jak GPU teraz na rynku)%-)

    

   btw. miałem dziś ofertę 1700zł za mojego 1070 - cholera jeszcze ze dwie stówki i się skuszę... najwyżej będę grał w pasjansa.

  3. Succubus

   Succubus

   Ja bym opylił na Twoim miejscu. 1070 to dobra karta, ale to już stary sprzęt i długiej przyszłości mieć nie będzie jak uspokoi się sytuacja z kopaczami, bo wtedy seria 3000 będzie już u każdego - sprzedawaj, puki ludzie ciężki grosz za to dają. Ja też opyliłem niedawno rx580 za 1000zł, choć mi go w sumie szkoda było - ale no weź nie skorzystaj. Ceny spadną, to kupię 3060 i LUX :)

  4. BududubNow

   BududubNow

   Mi niepotrzebne.

 5. Na zdrowie. :evil:

  pczki.jpg

  1. Pokaż poprzednie komentarze  18 więcej
  2. Arthass

   Arthass

   @Leminairre Czyli tak jak sądziłem, dyskusja zaszła na wycieczkę personalną :D I jak zwykle za dużo do czytania :) Ateiści są bardzo sztywni jeśli chodzi o autoironiczne poczucie humoru, mimo że nie przeszkadzają im żarty niespójności postawy w przypadku ludzi wyznających inne wartości ;) Lubię poczytać żarty o wiernych, jeśli są czymś więcej niż tylko bezmyślnym ubliżaniem skrywającym się za prymitywnym humorem.

   Warto czasem uważniej poczytać samego siebie i zastanowić się czy sami sobie nie zaprzeczamy w naszych poglądach. Napisałeś na przykład:
    

   zwyczajem, sposobem na integrację i spędzeniem czasu, a to wszystko bez wymiaru religijnego.


   To właśnie m.in. problem jaki ateiści zarzucają wiernym, szczególnie w tym kraju. Sam zresztą zarzuciłeś to w dalszej części wypowiedzi. Praktykowanie identycznego zachowania zakrawa o hipokryzję. Jaka w praktyce jest więc różnica w takim przypadku między katolikiem a ateistą, poza semantyką?

   przeciętny chrześcijanin już dawno wyparł dekalog i żyje po swojemu, a pójście do kościoła traktuje jako rutynę, podobnie jak ateista ubieranie choinki.

   To co, jak wierny idzie do kościoła to jest głupi i co istotniejsze fałszywy, bo ma taką potrzebę spędzania czasu, a jak ateista praktykuje takie same tradycje religijne to już jest jego prawo spędzania wolnego czasu i nikt nie może wskazać ironii tej sytuacji?
   Wyżej opisałeś właśnie zachowanie ateisty celebrującego tradycję wyjścia do kościoła podobnie jak powyższy przykład pączków, tyle że nazwałeś go dla niepoznaki chrześcijaninem mimo braku różnicy z technicznego punktu widzenia.
   Tak naprawdę niczym się nie różnicie w kwestii WYZNAWANIA wiary, pewnie dlatego tak zacięcie się nawzajem atakujecie :) Bo widzicie w sobie nawzajem własne odbicie ;)

   Powiem Ci w tajemnicy, że większość ludzi deklarujących się ateistami, nie zachowuje się jak ateista. Problem w tym, że to środowisko cechuje się kompletnym brakiem introspekcji, a czasem intencjonalnym brakiem szczerości z samym sobą. Spróbuj im to wytknąć, to zauważysz natychmiastowy trigger :)

   Aha, jakby jeszcze jakiś striggerowany ateista się nie połapał: TO BYŁ ŻART.

   A jeśli chcecie prowadzić na ten temat debaty - zapraszam do wątku forumowego.

  3. Succubus

   Succubus

   Ja zjadłem 5. Coś mi tam jeszcze zostało na jutro, więc będę miał taki mały "tłusty piątek" jeszcze :]

  4. adi777

   adi777

   Ja zjadłem 8.

 6. Łoooo panie, ale śniegu naj... znaczy napadało :roll:

   

  U Was też?

  1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
  2. BlackCoffe

   BlackCoffe

   A Ty masz odpowiednie? :P 

  3. buszi

   buszi

   Raczej nie ale można patentem... 2 dłonie 1 cycek!

  4. BlackCoffe

   BlackCoffe

   Mówisz, że masz patent :P 

×
×
 • Dodaj nową pozycję...