Skocz do zawartości

xbk123

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  62
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Posty dodane przez xbk123

 1. Miałem podobnie. Winda instalowała swój sterownik, a po instalacji najnowszych sterowników od NV nie było panelu sterowania. Już nie pamiętam jak to naprawiałem, ale spróbuj tak:

   

  - jakieś starsze stery od NV zainstaluj, z przed pól roku np.

  - zainstaluj geforce experience i zaaktualizuj sterowniki do najnowszych przez ten program, niech pobierze i instaluje

 2. @up

   

  Ciekawe kiedy zlikwidują ten idiotyczny przepis. Równie dobrze sędzia może kręcić kołem i patrzeć co wypadło - doszło do obrazy uczuć/nie doszło. Będzie taniej, szybciej i będzie to miało więcej sensu niż powoływanie biegłych i prowadzenie procesu.

 3. 10 minut temu, Arthass napisał:

  Wyznawcy filozofii chrześcijańskiej MAJĄ OBOWIĄZEK brać moralną odpowiedzialność za personalne czyny przedstawicieli instytucji kościelnej, ale już wyznawcy ateizmu nie muszą poczuwać się do ŻADNEJ odpowiedzialności za zbrodnie przedstawicieli systemów wyprodukowanych przez myśl ateistyczną? Tak to działa? Hipokryzja.

   

  Z doskoku śledzę tą emocjonującą dyskusję. Chodzisz do kościoła? Wspierasz kasą i słowem instytucje kościelne? A czy ateista z polski wspiera słowem i kasą reżim KRLD?

  • Lubię to 1
 4. 52 minuty temu, RuLeR napisał:

  Zawsze masz powrót wiesz o tym doskonale albo i nie, co ci życie przyniesie nie wiesz. Może poznasz kogoś kto będzie jakiegoś wyznania, zakochasz się i zmienisz dla tej osoby. Albo pełen hipokryzji zrobisz to tylko dla miłości. Nie mów że byś sobie dał rękę obciąć że tak się nie stanie, bo już niejeden bez łapy by chodził.

   

  Takie gadanie bez sensu.  A może poznasz fajną dupcię, ateistkę, zostawisz żonę i dzieci, zrobisz apostazję i pójdziesz sprayować po ścianach kościoła? W tym co napisałeś widać syndrom nawiedzonego katolika. Jak ktoś zostawił kk i ma w du.. te rytuały i całe religijne mambo jambo to znaczy, że coś z nim nie tak, krzywdę sobie robi, trzeba mu pomóc.

  • Lubię to 2
  • Popieram 1
 5. Fabuła w GTAV i RDR2 jest bardzo dobra, nie wiem o co ludzie się czepiają. Dobrze nakreślone postacie, fajne dialogi i sporo humoru. Poza tym to tak bardzo dobrze zrobione sandboxy, że nawet bez głównej części fabularnej te gry dają nieziemsko dużo frajdy.

  • Popieram 1
 6. Jak w takiej sytuacji mr zero ma ścigać przypadki pedofilii i tuszowania pedofilii w kościele. Przecież on tam jest jak chłopiec jedzący brednie z ręki tego samozwańczego szamana z Torunia. Gdzie tu jest niezależność najważniejszych organów władzy sądowniczej. A jak nie to, to szef partii rządzącej w ścisłej komitywie ze swoim odkryciem towarzyskim z TK. Pis to parodia władzy. Najśmieszniejsze jest to, że oni dochodzili do władzy pod hasłem walki z układem, a stworzyli układ wszystkich układów.

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
 7. 125206961-1794278034073195-8066010972127

   

  Ten tekst Tuwima polecam szczególnie narodowcom, pis i prezydentowi.

   

   

   

   

  „Jestem Polakiem, bo mi się tak podoba. To moja ściśle prywatna sprawa, z której nikomu nie mam zamiaru zdawać relacji, ani wyjaśniać jej, tłumaczyć, uzasadniać. (...)
  Gdyby jednak przyszło do uzasadnienia swej narodowości, a raczej narodowego poczucia, to jestem Polakiem dla najprostszych, niemal prymitywnych powodów przeważnie racjonalnych, częściowo irracjonalnych, ale bez »mistycznej« przyprawy. Być Polakiem – to ani zaszczyt, ani chluba, ani przywilej. To samo jest z oddychaniem. Nie spotkałem jeszcze człowieka, który jest dumny z tego, że oddycha.

  Polak – bo się w Polsce urodziłem, wzrosłem, wychowałem, nauczyłem, bo w Polsce byłem szczęśliwy i nieszczęśliwy, bo z wygnania chcę koniecznie wrócić do Polski, choćby mi gdzie indziej rajskie rozkosze zapewniono. (...)

  Polak – bo mi tak w domu rodzicielskim po polsku powiedziano. Bo mnie tam polską mową od niemowlęctwa karmiono; bo mnie matka nauczyła polskich wierszy i piosenek; bo gdy przyszedł pierwszy wstrząs poezji, to wyładował się polskimi słowami; bo to, co w życiu stało się
  najważniejsze – twórczość poetycka – jest nie do pomyślenia w żadnym innym języku, choćbym nim jak najbieglej mówił.

  Polak – bo po polsku spowiadałem się z niepokojów pierwszej miłości i po polsku bełkotałem o Jej szczęściu i burzach.

  Polak dlatego także, że brzoza i wierzba są mi bliższe niż palma i cyprus, a Mickiewicz i Chopin drożsi, niż Szekspir i Beethoven. Drożsi dla powodów, których znowu żadną racją nie potrafię uzasadnić.

  Polak – bo przejąłem od Polaków pewną ilość ich wad narodowych.

  Polak – bo moja nienawiść dla faszystów polskich jest większa, niż faszystów innych narodowości. I uważam to za bardzo poważną cechę mojej polskości.

  Ale przede wszystkim – Polak dlatego, że mi się tak podoba.”

   

  • Popieram 4
 8. To nie dzieło szatana, czy innego nieistniejącego bytu. Część społeczeństwa i kolejne ekipy rządowe pracowały na to, że kk cieszy się specjalnym statusem i nietykalnością. Księży skazanych wyrokami za pedo przenosi się do innych parafii, gdzie nadal mogą pracować z dzieciakami i nikt tego nie kontroluje i nie ściga poza dziennikarzami śledczymi. Tymczasem mr zero jest zajęty ściganiem za zawieszenie tęczy na bramach kościoła czy innymi pierdołami. Kk jest nadal święty i nietykalny w Pl. Lewica (sld) nie była lepsza, też wchodziła w d... klerowi.

  • Popieram 2
 9. Swoim postem chciałem zwrócić uwagę, że sojusz tronu z ołtarzem to nie tylko sprawy światopoglądowe. To wspomniane przeze przejmowanie państwowych gruntów po oburzająco śmiesznej cenie. To też kasa dla rydzyka, etaty kapelanów, nauczyciele religii w szkołach. Ponoć też kk dziwnym zbiegiem okoliczności jest jednym z większych beneficjentów unijnej kasy.

   

   

   

  Obce łapy ich nie wykupiły, mogę ci zadać to samo pytanie co myślisz o wyprzedanym majątku w latach 2008-2014 na kwotę prawie 60mld .

   

  Tak tak, podzielą grunt, część pójdzie na cele sakralne, reszta sprzedana z ogromnym zyskiem developerowi, albo pod centrum handlowe. Poza tym komu podlega kk w Polsce? Państwo na takich transakcjach traci ogromny szmal, czyli my tracimy, bo żeby budżety zamknąć podatki pójdą w górę. To jak niektórzy bronią kk, nawet robiąc porównania do ekip wyprzedających za grosze majątek, jakby to miało być swojego rodzaju usprawiedliwienie, pokazuje jaką mocną pozycję ma u nas ta święta krowa.

  • Popieram 1
 10. Tutaj zgadzam się w 100%, przy czym nie jest to dla mnie taki priorytet żeby głosować na socjalistów tylko dlatego, że mają nie po drodze z KK.

   

  A co myślisz o zakupach przez kk gruntów od państwa z 99% bonifikatą? Takich spraw były dziesiątki albo setki.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...