Skocz do zawartości

xbk123

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  62
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez xbk123

 1. https://www.imdb.com/title/tt6517102/?ref_=nv_sr_srsg_0 3 sezony zleciały jak z bicza strzelił. Jak ktoś lubi te klimaty to będzie bardzo kontent.
 2. Skyrim jest jak dobre wino, im starszy tym lepszy. Klimat, muzyka, ogromny świat. Ta gra jest piękna.
 3. Miałem podobnie. Winda instalowała swój sterownik, a po instalacji najnowszych sterowników od NV nie było panelu sterowania. Już nie pamiętam jak to naprawiałem, ale spróbuj tak: - jakieś starsze stery od NV zainstaluj, z przed pól roku np. - zainstaluj geforce experience i zaaktualizuj sterowniki do najnowszych przez ten program, niech pobierze i instaluje
 4. @up Ciekawe kiedy zlikwidują ten idiotyczny przepis. Równie dobrze sędzia może kręcić kołem i patrzeć co wypadło - doszło do obrazy uczuć/nie doszło. Będzie taniej, szybciej i będzie to miało więcej sensu niż powoływanie biegłych i prowadzenie procesu.
 5. No to można nazwać next gen gaming
 6. Na to. Nie ma to jak dobre sci-fi. Co prawda to jeszcze wielka niewiadoma, ale liczę na coś pokroju DS. I na BF6
 7. Z doskoku śledzę tą emocjonującą dyskusję. Chodzisz do kościoła? Wspierasz kasą i słowem instytucje kościelne? A czy ateista z polski wspiera słowem i kasą reżim KRLD?
 8. Takie gadanie bez sensu. A może poznasz fajną dupcię, ateistkę, zostawisz żonę i dzieci, zrobisz apostazję i pójdziesz sprayować po ścianach kościoła? W tym co napisałeś widać syndrom nawiedzonego katolika. Jak ktoś zostawił kk i ma w du.. te rytuały i całe religijne mambo jambo to znaczy, że coś z nim nie tak, krzywdę sobie robi, trzeba mu pomóc.
 9. https://stooq.pl/n/?f=1396138 Na najbliższej sesji szykuje się chyba jeszcze jedna przecena.
 10. Fabuła w GTAV i RDR2 jest bardzo dobra, nie wiem o co ludzie się czepiają. Dobrze nakreślone postacie, fajne dialogi i sporo humoru. Poza tym to tak bardzo dobrze zrobione sandboxy, że nawet bez głównej części fabularnej te gry dają nieziemsko dużo frajdy.
 11. Niestety, wygląda na to, że nakręcanie hype i obiecywanie gruszek na wierzbie przynosi efekty i w polityce, i w branży gier.
 12. To 11fps na XO też nieziemskie. Trzeba być jajcarzem żeby w takim stanie to wypuścić i powiedzieć... grajcie. Chłopaki zbierają zasłużone baty w memach i nie tylko.
 13. Te bugi przypominają mi te z mafii 3. Tylko tamtą grę robiło studio pod wiatą.
 14. Jak w takiej sytuacji mr zero ma ścigać przypadki pedofilii i tuszowania pedofilii w kościele. Przecież on tam jest jak chłopiec jedzący brednie z ręki tego samozwańczego szamana z Torunia. Gdzie tu jest niezależność najważniejszych organów władzy sądowniczej. A jak nie to, to szef partii rządzącej w ścisłej komitywie ze swoim odkryciem towarzyskim z TK. Pis to parodia władzy. Najśmieszniejsze jest to, że oni dochodzili do władzy pod hasłem walki z układem, a stworzyli układ wszystkich układów.
 15. xbk123

  Co ostatnio kupiliście?

  Zaje... film. Konsola też fajna.
 16. Ten tekst Tuwima polecam szczególnie narodowcom, pis i prezydentowi.
 17. Jak najwyżsi hierarchowie kk chronili pedofilii to nie wiem co pozostaje do lubienia. Może mury i budowle kościelne darzysz uczuciem.
 18. To nie dzieło szatana, czy innego nieistniejącego bytu. Część społeczeństwa i kolejne ekipy rządowe pracowały na to, że kk cieszy się specjalnym statusem i nietykalnością. Księży skazanych wyrokami za pedo przenosi się do innych parafii, gdzie nadal mogą pracować z dzieciakami i nikt tego nie kontroluje i nie ściga poza dziennikarzami śledczymi. Tymczasem mr zero jest zajęty ściganiem za zawieszenie tęczy na bramach kościoła czy innymi pierdołami. Kk jest nadal święty i nietykalny w Pl. Lewica (sld) nie była lepsza, też wchodziła w d... klerowi.
 19. Pieniądze, władza i brak kontroli korumpuje. A kościół, nie tylko w Polsce, ma tego w nadmiarze od lat.
 20. Swoim postem chciałem zwrócić uwagę, że sojusz tronu z ołtarzem to nie tylko sprawy światopoglądowe. To wspomniane przeze przejmowanie państwowych gruntów po oburzająco śmiesznej cenie. To też kasa dla rydzyka, etaty kapelanów, nauczyciele religii w szkołach. Ponoć też kk dziwnym zbiegiem okoliczności jest jednym z większych beneficjentów unijnej kasy. Tak tak, podzielą grunt, część pójdzie na cele sakralne, reszta sprzedana z ogromnym zyskiem developerowi, albo pod centrum handlowe. Poza tym komu podlega kk w Polsce? Państwo na takich transakcjach traci ogromny szmal, czyli my
 21. A co myślisz o zakupach przez kk gruntów od państwa z 99% bonifikatą? Takich spraw były dziesiątki albo setki.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...