Skocz do zawartości

Endriu14

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Endriu14

  1. Nie, nie. Shift+ctrl nie klikałem. Już rozwiązałem problem klawy tak jak kolega proponował. I teraz wydaje mi się, że mam trojana w systemie. Ikonki z pulpitu znikają, jakieś dziwne połączenia na netstat wyświetlało itd. Jakieś pomysły? Pozdrawiam! Endriu
  2. Dzięki za odpowiedź, właśnie to zrobiłem. Przycina się Lineage2 Revolution na emulatorze androida BlueStacks. Grafika się przycina poprostu, z tego co pamiętam kursor chyba też. Nie mogę już edytować, więc piszę następnego. Ew. niech ktoś scali Wydaje mi się, że mam jakiegoś trojana w komputerze albo coś w tym stylu, bo dzieją się dziwne rzeczy. Np. Ikona z pulpitu "magicznie" znalazła się w koszu. Skanuję właśnie skanerami. Ktoś ma jakiś pomysł?
  3. Witam, Problem zaczął się właściwie odkąd dostałem tego laptopa od ojca. Użyłem tylko jv16 power tools żeby trochę "posprzątać" i tyle. Mój antywir to eset nod32 i firewall comodo 10 Tutaj dołączam log z hwinfo: https://megawrzuta.pl/download/a4966a1bca60b57e7f12298250199644.html Prosiłbym o szybką pomoc, Pozdrawiam!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...