Skocz do zawartości

Kerebron

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Kerebron

 • Tytuł
  The Beholder

Ostatnie wizyty

1556899 wyświetleń profilu
 1. Gwarancji, że wszystko będzie działać, nie ma. Większość (?) pewnie tak, ale zawsze będzie coś, co nie będzie działać poprawnie lub wcale się nie uruchomi, np. przez brak wpisów w rejestrze systemowym albo agresywny DRM (przypisanie do konfiguracji sprzętowej, itp.). Jeśli chcesz robić ręcznie backup danych, to po prostu skopiuj całe katalogi, które chcesz przenieść, najlepiej ZIP-ując w locie z weryfikacją i tyle. Gry i programy możesz też skopiować w ten sposób i spróbować przywracać pojedynczo - w ten sposób dowiesz się, które można tak przenosić, a które nie i będziesz wiedział na prz
 2. We wtorek, 1. lutego, w odpowiedzi mailowej dostałem wiadomość, że wysyłka może im zająć do dwóch tygodni, tak więc jeszcze możemy poczekać. Mnie tam się nie spieszy. Langsam, langsam, aber sicher. :)
 3. Z takim właśnie podejściem dotąd się spotykałem, więc wymaganie wpłaty było dla mnie zaskoczeniem. Jest taki przepis? Zdarzyło mi sie parę razy w życiu wygrać jakieś drobiazgi, o wartości najwyżej kilkudziesięciu złotych i nigdy o żadnym podatku mowy nie było. Ogólnie rzecz biorąc, nie narzekam. W praktyce wygląda to tak, jakbym kupił z 90% zniżką i darmową przesyłką.
 4. Mam parę pytań, dotyczących dość oryginalnego e-maila w ww. sprawie: 1. Podejrzana domena nadawcy: ebenchmark.pl, zamiast benchmark.pl - tak ma być? 2. Prośba o wpłatę 10% wartości nagrody, na poczet podatku, pomimo że dalej w treści jest napisane: "Płatnikiem powyższego podatku od nagród w konkursie jest podmiot wydający te nagrody.". To jak to jest, kto jest płatnikiem tego podatku? Wolę się upewnić, jak to tam z tym jest, bo to dosyć niespotykane podejście do sytuacji. :)
 5. Tak z ciekawości: jakiej przeglądarki i systemu używasz? Spotkałem się z tym problemem, ale właśnie w kontekście konkretnej przeglądarki. Ciekaw jestem, czy jest to jednak szerszy problem, wynikający z googlowego szarogęsienia.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...